• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manufaktura, dětská kosmetika. Máte zkušenost?

Přemýšlím nad koupí dětské kosmetika a ráda bych používala tu co je pokud možno nejblíž k přírodě. Objevila jsem dětskou řadu z Manufaktury. Máte některá s maminek s touto kosmetikou zkušenosti? A je vhodná pro miminka už od narození nebo spíš pro starší děti? Děkuji moc za zkušenosti. :wink:
25. čer 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, používáme olejovou koupel, pak už nemusíš mazat a krém na tělo, hned se vstřebá, ja jsem moc spokojená taky, beru mu to :grinning: určitě je vhodná i pro novorozence :wink:
25. čer 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@inna12 Děkuju moc za info ... já se totiž nikde nedočetla to, jestli je vhodná i pro novorozence. :slight_smile:
26. čer 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač, určitě je :wink: , tím, že neobsahuje parabeny,ropny produkty atd, tak je minimální riziko vzniku alergie :wink: muj synovec je atopik a vyhovuje mu taky moc, a to, že není testovaná na zvířatech je velikej plus! :slight_smile:
26. čer 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já od manufkatury používám tut o řadu http://www.a-cosmetics.cz/detska-myci-emulze-s-obilnymi-klicky-panthenolem-a-bezalergennim-vytazkem-z-hermanku-detail.html s obilnými klíčky a nedám na ni dopustit.
16. led 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měly jsme koupel s krtkem pro malého a velká spokojenost. Nádherně i voněla :slight_smile:
26. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky od manufak,tury používáme kosmetiku a jsme spokojení :slight_smile:
26. říj 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek