• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s produkty ABCderm od Biodermy?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo z vás používá dětskou řadu ABCderm od BIODERMY. Tato řada obsahuje plno produktů, dívala jsem se, že i krém na olezlou pusinku PERIORAL a mnoho dalších. Tak abych věděla, co pořídit nejdříve. Přemýšlím hlavně o sprchovém gelu, krému na olezlou pusinku a tělovém mléku pro mimi.
Díky a krásný den. Petra
2. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odehnalka perioral synovi nepomohl,ale delaji skvelou masticku na supinky v hlave. baby squam nebo tak nejak se jmenuje
2. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná trochu mimo, ale já používám na odličování a mytí obličeje tu micelární vodu ABCderm a je nej z těch co Bioderma dělá! mám hodně citlivou pleť a tahle mi narozdíl od té jejich Sensibio nevadí...A jinak celkově s Biodermou mám velmi dobré zkušenosti...
2. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používám micerinovou vodu na koupání, používala jsem olejíček po koupání, teď jsem ho vyměnila za tělové mléko, je to vcelku jedno, taky krém na obličej do nepříznivého počasí a opalovací krém. Mám tu značku ráda, Matoušovi to sedí. Krém na pusinku jsem nepotřebovala a na šupinky na hlavě fungovalo cokoliv mastného, tak jsem použila vazelínu, moc esteticky to nepůsobilo ale zabralo to.
2. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky za informace.
3. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek