Máte zkušenost s produkty ABCderm od Biodermy?

odehnalka
2. dub 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo z vás používá dětskou řadu ABCderm od BIODERMY. Tato řada obsahuje plno produktů, dívala jsem se, že i krém na olezlou pusinku PERIORAL a mnoho dalších. Tak abych věděla, co pořídit nejdříve. Přemýšlím hlavně o sprchovém gelu, krému na olezlou pusinku a tělovém mléku pro mimi.
Díky a krásný den. Petra

mamkamarketa
2. dub 2012

@odehnalka perioral synovi nepomohl,ale delaji skvelou masticku na supinky v hlave. baby squam nebo tak nejak se jmenuje

lucille85
2. dub 2012

možná trochu mimo, ale já používám na odličování a mytí obličeje tu micelární vodu ABCderm a je nej z těch co Bioderma dělá! mám hodně citlivou pleť a tahle mi narozdíl od té jejich Sensibio nevadí...A jinak celkově s Biodermou mám velmi dobré zkušenosti...

xovicka
2. dub 2012

Používám micerinovou vodu na koupání, používala jsem olejíček po koupání, teď jsem ho vyměnila za tělové mléko, je to vcelku jedno, taky krém na obličej do nepříznivého počasí a opalovací krém. Mám tu značku ráda, Matoušovi to sedí. Krém na pusinku jsem nepotřebovala a na šupinky na hlavě fungovalo cokoliv mastného, tak jsem použila vazelínu, moc esteticky to nepůsobilo ale zabralo to.

odehnalka
autor
3. dub 2012

Holky, díky za informace.