Máte zkušenosti s dětskou kosmetikou značky Batole?

paja2180
22. kvě 2009

Ahoj mamky, máte někdo zkušenost s touto českou značkou? Příjemně voní, je celkem levná.

schnek
22. kvě 2009

používala jsem jí a používám, je pěkná, kromě těl. mlíka jsme zkusili všechno. Jediný, co jsem si tentokrát nepořídila, byl olejíček, víc se mi líbil Weleda 😉

astrane
22. kvě 2009

taky používáme-měli jsme krém a zásyp a teď sprcháč...olejíček mám nejradši aviril...ani nevím proč 🙂

krista
22. kvě 2009

Ahojky,
tak já jsem zkoušela zrovna ten olejíček a malá se mi po něm nějak osypala, tak leží v šuplíku. Jinak jsme taky od narození dokud jsme olejíček nepřestaly používat měly Weledu a tam problém nebyl, i se líp vstřebávala. Ale s ostatními výrobky nemám zkušenost 🙂

helulicek
22. kvě 2009

Já ji teď koupila do výbavičky pro mimi, byla v taščičce - olejíček, mléko, krém na opruzeniny, mýdlo a nějakej krém. Od kamarádek vím, že jim vyhovuje, tak uvidím, jestli i nám bude vyhovovat....Zatím jsem slyšela na něj jen chválu.

mirka755
22. kvě 2009

na Anetku jsem měla ze začátku jen Batole a super, ani jednou se mi neosypala. Což se nedá říct o Johsonu, Nivee atd. Časem jsme přešli i na Hipp a také super 🙂

soanpe
22. kvě 2009

Batole nám aky vyhovuje
nejhorší kosmetika . co znám je JOHNSON i já po ní mám vyrážku jako...
od nivei nám vyhovuje jen mýdlo.
jinak malá se mi skoro o každém olejičku osype 😒 i po olivovém z lékarny

kvjetecko
27. kvě 2009

ja kozmetiku batole pouzivam pre seba 🙂 - tel. mliecko aj samponik na vlasy su super. a puder pouzivam na nohy, nepotia sa v lete potom.
a na babatko zatial neviem co budem pouzivat - ale zacnem asi od batole. Na Johnson som tiez nepocula moc dobreho.

silvia0111
10. kvě 2011

a co vlhcene obrusky Batole? ake su? 😕