Mezizubní kartáček či nitě na čištění překřížených zubů

jarunkaxyz1
18. črc 2014

Milé maminky, chtěla jsem se zeptat, máte některá dobré zkušenosti s nějakým mezizubním kartáčkem či nítěmi při čištění překřížených zubů? Pořád bojuji s mezizubními kazy, ale je fakt, že tedy používám jen klasický kartáček.....Budu ráda za jakoukoliv zkušenost a značku.....díky!

gosa22
18. črc 2014

doporučuju od firmy GUM, mají ohýbací krčky, dobře se s nimi dostává všude a jsou pevné, neulomí se...oproti levnějším...sice stojí okolo 150 Kč, ale fakt se to vyplatí...mně se vždycky ty levnější brzy zlámaly, takže jsem musela častěji kupovat a stálo mě to ve finále víc..

marketst
18. črc 2014

Co zkusit zubní nit? já mám zuby hodně blízko u sebe a ne přímo překřížené, ale s mezizubním kartáčkem mám problémy, takže nit je docela dobrá volba. Kupuju nit od Sensodyne normálně v drogérii.

konidana
18. črc 2014

@jarunkaxyz1 Stačí jakákoli zubní nit.

jarunkaxyz1
autor
19. črc 2014

Já jsem právě taky četla, že asi bude lepší ta nit na ty překřížené (není to tedy markantní, ale hodně zubů a malá pusa:o)) než mezizubní.....ale když ono je táááákové množství všeho.....

marketst
19. črc 2014

no ale když tam prostě mezizubní ,,nenarveš", tak proč ho kupovat :D

jarunkaxyz1
autor
19. črc 2014

no právě, si myslím, že mezizubní nenarvu, nit ale by neměla být problém, ne?

marketst
19. črc 2014

no vyzkoušej a uvidíš, určitě může být problém i to, každopádně je zubní nit menší investice než mezizubní kartáček a může ji používat celá rodina 🙂