Môžem dcerke kúpiť strieborné náušnice?

loriana3
11. kvě 2014

Dobry den.Potrebujem poradit.Moja dcerka ma od narodenia nausnice z bieleho zlata,bude vadit ak jej teraz kupim strieborne ? Mate s tym nejake skusenosti ?

prapodivna
11. kvě 2014

stát se může všechno a taky nic, nezbývá, než to zkusit, každé tělo reaguje na různé kovy jinak. ale pravděpodobně se nestane nic. nebo jí kup stříbrnné porhodiované a no stress.

ivonapop
30. čer 2014

Alergii na kov poznáš snadno a velice rychle a právě na ouškách. Hele, ale i tak..., já jsem nosila v uších takřka cokoliv, byly i moderní plastové náušnice a dneska krom stříbra a zlata (zlaté jsem měla skoro od narození) nesnesu nic. Alergie se projeví, respektive objeví kdykoliv, Ale uši jsou citlivé, poznala bys to snadno. Kolem ušních dírek se bude objevovat "tekutina", budou se tvořit i minipuchýřky, které se promění ve stroupky. Fakt to poznáš snadno a i když alergická na stříbro nebude, může být třeba ve třiceti letech, a nebo naopak i v sice vyjímečných případech, naopak na zlato

prcek91
30. čer 2014

já mám alergii na různé kovy ale zlato. stříbro, chir, ocel a titan mi nevadí.. a můj manžel má alergii na zlato..🙂zjistil to až když jsme si objednávali snubní prstýnky.. a to stačilo že si prstýnek jen vyzkoušel..