Můj první nočník od Fisher Price. Máte zkušenost?

lenanem
20. led 2010

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá z Vás zkušenost s elektronickým záchodem od fisher price. Syn bude mít 21 měsíců a odmítá mi chodit na nočník. Vždy u nás probíhají hysterické scény. Koupili jsme mu i redukci na záchod, ale je to to samé. Známá mi říkala, že syn jim dělal problémy a koupili mu tento záchod a začal na něj rád a bez problémů chodit. Máte také takovou zkušenost? Není to zrovna levná záležitost, tak bych chtěla od Vás poradit. ☹ Díky.

kutcher
20. led 2010

pristi tyden nam ma dojit mame totiz uuplne stejny problem koupili jsme ho okolo 500kc.Tak snad i nam problem zmizi

luciv
20. led 2010

Lenamem: tento nočník mame už asi od roku a mala si spíše s ním hraje. Bude mít 20měsíců a spíše to jen splachuje pouští si písničky atd, prostě nechce. Jsem už s toho taky špatná že nechce na nočník ale co jsem se bavila s dr tak řekla že děti se nemají na nočník nutit pokud delají hysteráky že tím naopak bude kraval jeste větší a budou mít s toho strach. Ze kolem dvou let dětem začne vadit že mají plenky napité nebo že tam prostě něco mají tak že to začnou dělat sami od sebe že si sednou na nočníček. Jinak ja jej koupila přes net taky za 500kč. Je krásný ale nevyhoda je že mluví v němčině a že opravdu to děti berou jen nako hračku navíc se jim s něj lepe utíka než s toho klasickéh nočníčku

schwarzovka
20. led 2010

ahoj lenanem...také o něm uvažuji...malej má totiž podobně vypadající židličku od FP a když zkoušíme nočník, tak místo něj se vyčůrá na té židličce...tak si myslím, že na tomhle by mu to mohlo jít...jen právě se bojím té investice...

luciv
21. led 2010

Zkuste holky sehnat přes net levnější ja mela 2 mesíce používany spíše k hraní a paní jej prodavala za 500Kč

lenanem
autor
21. led 2010

Holky, děkuji za reakce. Mám obavy, aby to spíše neměl jako hračku. Ještě popřemýšlím a pokouknu se po nějakém použitém. Díky.

kubaka
21. led 2010

lenamen - jestli fakt hysterčí, tak ho ještě nech být s plenkama. Náš dělal to samé, nemělo to cenu. Naučil se před 14 dny během dvou dnů !!rovnou na redukci na záchod, bez pláče, problémů, nucení. Prostě to pochopil až když dozrál. Třetí den už si chodil říkat sám a po týdnu je venku bez plenek a v noci suchý.
Myslím, že to není problém záchůdku, ale chlapečkova nevraživost ke změně 😅
Zkus za měsíc a za další měsíc, pokud to nepůjde.
Náš nesnášel redukci na WC, vůbec se odmítal posadit, nočník z IKEA půl roku tu jen ležel, a dneska se do něj v IKEA vklidu vyčůral se slovy: mám doma stejnej, zejenej" - no , vyznejte se v nich. 😀

micinka22
22. led 2010

Ahoj holky ...tak my asi dva měsíce před 2 narozkami taky chtěli koupit tento zábavný nočník...no nakonec jsem ráda že jsme to neudělali .-)) malá odmítala nočník..když sem ji ho jen ukázala tak ho vzala a šla ho vrátit do šatny .-)) no a cc ty 2 měsíce před narozkama si pro něj sama šla..a začala si sedat- oblečená ..tak jsme ji opatrně začla vyslíkat a ona seděla dál..během týdne byla doma bez plen..s nehodami..a ted po 4 měsících si už sama i venku říká ,že chce čurat 🙂) takže to nechte na dítěti..mě příbuzenstvo taky furt říkalo jakto že nechodi na nočník..a pak jim vytřela zrak že to uměla hned .-))) bez stresu 🙂) jo a nočnik NUK..super pevnej a má takový nožky..když si malá sedá tak na ne šlápne a on jí nikam neuteče 🙂)

tomasek06
22. led 2010

Jo jo micinka ten nuk nočník je dobrý, ale jen pro holčičky. Klučičí jsem nesehnala 😠 měl ho pořád v tomhle venku a čůral tak na zem. Strašně je úzký.

karchinka
22. led 2010

my máme nočník fisher price, ale asi nějakou levnější verzi, hraje jenom takovou krátkou slavnostní melodii, když do něj něco spadne... problém je, že když na něm malý sedí a vrtí se, hraje skoro pořád, takže nikdy nepoznám, kdy se opravdu vyčůral 🙂 ale jinak ho máme rádi, dobře se na něm sedí, je to takový hezký královský trůn, malý tam vypadá roztomile a docela se nám tam daří 🙂 taky je fajn ta vytahovací vanička, že nemusím vymývat celý nočník a chodíme na záchod dělat papa lulu jenom s tou vaničkou 🙂 ale nevím, jestli zabere i pro klučinu, co se mu nechce na nočník - půjčovala jsem ho kamarádce, co má o víc než půl roku staršího chlapečka než jsme my (máme 9 a půl měsíce) a ta říkala, že malý okamžitě pochopil, kdy nočník hraje, a chodil tam házet hračky 🙂 jinak na trénink doporučuju látkové tréninkové kalhotky, dají se přeprat, když se stane nehoda, rychle se sundají, protože jsou jako normální kalhotky a malý pozná, kdy je počůraný, protože to mokro z nich cítí (a když to necítí on, tak to většinou zjistím rychle prstíkem já 🙂 akorát udrží fakt jenom jednu nehodu