Nastřelení náušnic v Ostravě. Máte zkušenost?

pajoslava
7. bře 2012

Ahoj maminky,

máte zkušenosti s nastřelováním náušnic v Ostravě? Piště kde, postřehy atd.. ulehčí to maminkám, co neví kam zajím - jako mě 🙂

Pa

megy
7. bře 2012

no já vím, že u nás v nemocnici to dělá staniční z dětského odd - Vítkovická nemocnice, stačí se jen domluvit 🙂

pajoslava
autor
7. bře 2012

@megy Podívám se, díky 😉 Snad se ještě někdo přidá s jinými zkušenostmi.

trija
7. bře 2012

My nechali malé nastřelit přímo na ušním, nosním, krčním na Poliklinice v Hrabůvce a jsme spokojeni. Mohli jsme přesně říct kde to chceme tu dírku a několikrát to i pomazala, než jsme byli spokojení. Pak šup a bylo to, malá ani téměř neplakala a už nám i sestřička na dětském pochválila, že to měla malá moc pěkně nastřelené.

pajoslava
autor
8. bře 2012

@trija Jak dlouho tam trva objednani? A cena na nastreleni?

jetynka
8. bře 2012

@trija A musím být u toho dr registrovaná nebo prostě se jen objednám a oni ty náušnice nastřelí, zaplatím a ok?Díky.

jetynka
8. bře 2012

@pajoslava Mám pocit že ve vítkovické porodnici byl lístek že za nastřelení jednoho ucha berou 200kč jak to mají ostatní nevím.

trija
8. bře 2012

@pajoslava
@jetynka objednávat se tam nemusí, přišli jsme a chvilku počkali a nastřelili to malé, cenu si přesně nepamatuji, myslím, že to bylo nějak 500 Kč. mohli jsme si vybrat z několika náušniček, vybrali jsme si modré kytičky. já k této doktorce chodím, ale neptala se mě na to, než to malé nastřelili, jen pak napsala doklad na mě. ale myslím, že tam nemusí být registrovaný ani jeden rodič.

pajoslava
autor
8. bře 2012
trija
8. bře 2012

@pajoslava jj, to bude ona.

lucccy
8. bře 2012

My jsme byli taky na Poliklinice v Hrabůvce (dr. Horáková), nastřelení stálo 400,-, výběr ze 6 druhů (3 titanové a 3 plastové náušničky), bylo to hned, je to bez objednání. Nastřelujou od 3. měsíců věku a je lepší přijít tak půl hoďky před koncem ord. doby, to je většinou čekárna prázdná a jde se hned na to 😉

pajoslava
autor
8. bře 2012

@trija Tak jsem tam volala a muzeme prijit 🙂

pajoslava
autor
8. bře 2012

@lucccy Ted jsem prave mluvila se sestrickou, mame zitra prijit mezi 12:30 a 13:30, rikala vyber ze 4 druhu a jedno ousko 200 😉

Jinak kdyby tam nekdo jeste chtel, tak krom zitrka ted 14 dni nastrelovat nebudou!

lucccy
8. bře 2012

@pajoslava super, tak hodně štěstí 🙂 je to rychlovka, malá možná chvíli popláče a za chvíli to bude dobré 😉

trija
8. bře 2012

@pajoslava my si vybrali modré kytičky a ty byly super. moc malé slušely 🙂

jetynka
8. bře 2012

@trija tak to je fajn moc děkuji
🙂

pajoslava
autor
18. bře 2012

Tak jsme ještě nebyly... v den, kdy jsme měli jít malá začala nějak chroptět, tak jsem raději zůstali doma, aby se jí to nerozjelo. Je to škoda, protože manžel měl volno, tak teď nevím, kdy se tam dostaneme. Jinak jsem se ptala v Mepha centru a tam sice mají novou nastřelovací pistoli, ale budou ji používat až od léta. Do té doby jen píchání 😉

pajoslava
autor
20. bře 2012

Už se nastřeluje i v Mepha Centru 😉

cara.m
11. kvě 2013

obnovuji diskuzi 🙂 chci se zeptat, zda víte o někom v Ostravě, kde před nastřelením náušnic vyhledávají akupunkturní body?

cara.m
14. srp 2013

@pajoslava můžu se zeptat, komu do toho Mepha Centra zavolat? A vyšetřují tam také akupunkturní body před nastřelením?

badyr
29. črc 2021

Nějaká aktuální zkušenost s nastřelením prosím?