Nastřelení náušniček v Praze. Kde?

holly1
19. led 2009

Prosím poraďte, kde se dají v Praze nastřelit náušničky, díky. Ne píchnout...

bera28
19. led 2009

Taky by mě to zajímalo. Konkrétně v Praze 13. Děkuji

holly1
autor
20. led 2009

nikdo neporadí?

illy
20. led 2009

Ahoj,
kamarádka nedávno nechávala malé nastřelovat naušnice, poslala jsem jí mailem dotaz kde (je z phy, tak předpoklídám, že tady), tak dám vědět.

bolk
20. led 2009

Ahoj, nekde jsem videla, ze na poliklinice na Budejovicke, ale take si nesem jista. Me by to vyhovovalo nekde na Praze 6.
Jeste mam dotaz zda nekdo nevite o rehabilitaci na Praze 6, at nemusim zakladat nove tema.
Dik

jjaanca
20. led 2009

My nechávali nastřelit na poliklinice na Budějovické. Nastřelují na dětském ORL - doktorka Černochová. A dělají to až od 6 měsíců věku dítěte. Dostanete na výběr asi ze 7 druhů náušniček. My platili 500,- ale pak tam měli menší náušničky které byli levnější.

pismenka
20. led 2009

sice nejsme z prahy ale naušnice mi píchala má dětská doktorka a stálo to 200,-- Nikam jinam bych nešla,vím že maminky od tud šli někam k nějaké ženské která píchá uši,ale tam já bych nešla.MUDr. je MUDr. a naušnice jsme dávali po mě a ty naušnice museli být dva dny před pícháním naloženy v lihu.

pipisek
20. led 2009

Dr. Dostál na poliklinice na Proseku nastřeluje..je to pediatr obou našich holek a mladší náušnice nastřelil a vše OK
http://www.detskylekar.org/

illy
20. led 2009

Ahoj, tak přišla odpověď:
Na náušničkách jsme byli u dr. Urbanové, Praha 10, kousek od metra Strašnická (to se lehce vygooglí) a jsme spokojení! Taky jinak nastřelují náušnice na poliklinice na Proseku a nestřeluje je sestra od dr Tameleho - takže tam zavolat na informace a oni tam pak přepojí a domluví se.
Hodně štěstí.

holly1
autor
21. led 2009

holky, díky moc