• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nastřelení náušniček v Praze. Kde?

Prosím poraďte, kde se dají v Praze nastřelit náušničky, díky. Ne píchnout...
19. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by mě to zajímalo. Konkrétně v Praze 13. Děkuji
19. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo neporadí?
20. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kamarádka nedávno nechávala malé nastřelovat naušnice, poslala jsem jí mailem dotaz kde (je z phy, tak předpoklídám, že tady), tak dám vědět.
20. led 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nekde jsem videla, ze na poliklinice na Budejovicke, ale take si nesem jista. Me by to vyhovovalo nekde na Praze 6.
Jeste mam dotaz zda nekdo nevite o rehabilitaci na Praze 6, at nemusim zakladat nove tema.
Dik
20. led 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nechávali nastřelit na poliklinice na Budějovické. Nastřelují na dětském ORL - doktorka Černochová. A dělají to až od 6 měsíců věku dítěte. Dostanete na výběr asi ze 7 druhů náušniček. My platili 500,- ale pak tam měli menší náušničky které byli levnější.
20. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice nejsme z prahy ale naušnice mi píchala má dětská doktorka a stálo to 200,-- Nikam jinam bych nešla,vím že maminky od tud šli někam k nějaké ženské která píchá uši,ale tam já bych nešla.MUDr. je MUDr. a naušnice jsme dávali po mě a ty naušnice museli být dva dny před pícháním naloženy v lihu.
20. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. Dostál na poliklinice na Proseku nastřeluje..je to pediatr obou našich holek a mladší náušnice nastřelil a vše OK
http://www.detskylekar.org/
20. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak přišla odpověď:
Na náušničkách jsme byli u dr. Urbanové, Praha 10, kousek od metra Strašnická (to se lehce vygooglí) a jsme spokojení! Taky jinak nastřelují náušnice na poliklinice na Proseku a nestřeluje je sestra od dr Tameleho - takže tam zavolat na informace a oni tam pak přepojí a domluví se.
Hodně štěstí.
20. led 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, díky moc
21. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek