• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Náušničky - píchnout nebo nastřelit? Máte zkušenost?

Mám zkušenost:3x klasické píchání a 1x nástřel. Rozhodně nástřel. nebolí,nehnisá....prostě super! :wink: A,za 14 dní jsem ji plastové vytáhla a dala zlaté.Vše bylo bez jakýchkoli komplikací.
2. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My je nechali píchnout v nemocnici na ORL. Nebudu říkat, že neplakala. Po píchnutí řvala, ale to trvalo asi deset minut a pak už o tom nevěděla. Zahojilo se to krásně asi za dva dny, všechno bez problémů.
2. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dcerce naušničky klasicky píchali. Neměli jsme problémy, do náručí už mi vraceli klidné miminko. Uši nehnísali, dostali jsme k tomu mastičku a vše bylo ok :slight_smile:
2. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastřelovali sme, bylo to rychlé, bez krve, malá zaplakala jen proto, že sem jí musela zafixovat ruce aby se nehýbala, nehnisalo to a bylo vše OK
2. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mame pichane klasicky. Podruhe bych sla na nastrel.
2. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, určitě nastřelit. je to rychlejší a méně bolestné ( malá sice břečela, ale protože se lekla). papa a ať malá nebečí :slight_smile:
2. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, určitě nastřelit, je to méně bolestivé, rychlejší, holčička nemusí být svázaná v plínce..., tudíž o dost méně stresující než klasické píchání. Držím palce, určit to bude ok :slight_smile:
3. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je to dost individuální, každý má jinou zkušenost :slight_smile: Já jsem chtěla nechat nastřelit, ale moje Dr. jen píchá a mě se nechtělo chodit jinam, tak jsem nechala píchnout a vše v naprostém pořádku, dírky jsou celkem rovně a za 4 dny jsme měli zhojeno, kamarádka nechala nastřelit a má to bohužel nakřivo :( Ale je to tak mini zásah, že bych z toho nedělala tragédii, zhojí se to podle mě stejně dobře, jen nekoupat a vybavit se lihem a případně i Framykoinem. Taky bych to možná odložila až pominou ty vedra.
4. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nechali píchnout od doktorky. Všechno v pohodě, když jsme vycházeli ordinace už malá byla v pohodě. Ouška se krásně a rychle zahojily, nic nehnisalo, i když jsme domů pro jistotu vyfasovali Framykoin.
U nastřelení mi vadí, že to málokdy provádí lékaři a do zlatnictví se mi tedy s malým mimčem nechtělo. A také mi vadí, že se musí nastřelit pecky, které teprve po nějaké době můžu vyměnit za vlastní. Což znamená mít ještě jedny pecky navíc a ono sundat malé naušnice a nandat jiné, není žádný med :slight_smile:
Co se týče bolesti, myslím, že malé děti to hned zapomenou a nejvíce jim spíš vadí to, že je někdo pevně drží-což nakonec u nastřelení musí být také...
4. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Nechali jsme v 5 měsících nastřelit a úplně v pohodě, jen to cvaklo, venku už o náušničkách Ivanka ani nevěděla. Taky si myslím, že Ivance vadilo víc, že jí držím, aby sebou neházela. Jinak v Chomutově je nastřeluje pani, ke který chodí občas na kontrolu i náš obvoďák, takže mi jí doporučil.
4. črc 2012 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem jednoznačně pro nastřelení, je to hned, nekrvácí to , přijde mi to méně kruté
4. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nastřelily jsme a super, žádná krev, žádné hnisání, nic...
4. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě nastřelit, je to rychlovka a bez komplikací:slight_smile:
4. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nastrelit. jednoznacne. jsem rada ze jsem to dala take.
7. črc 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nechali píchnout, žádné hnisání, rychle se to zhojilo. U obou holčiček žádný problém.
8. črc 2012 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechala jsem píchnout a do dneška toho lituji... sice vše v pořádku, nic nehnisalo, hned se dírky zahojily, ale je to dost nehumánní způsob a straší mě to do dneška :frowning2: pokud budeme mít zase holčičku, určitě jí je nechám nastřelit a nikdo mi to nevymluví!!!
10. črc 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nechali jsem nastřelit a je to nejlepší si myslím. Rychlý, nebolestivý, spíš asi nepříjemný a náušničky se nechají 6 týdnů a pak se můžou vyměnit. Nic nehnisalo, nic se neošetřovalo lihem a tak... Takže spokojenost, malá brečela jen asi 5vteřin po tom :slight_smile:
10. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zasadne nenechat nastrelit. Zijeme v Rakousku a tady je to zakazane kvuli prenosu zloutenky typu C. Nekteri lekari to presto jeste delaji.
My jsme nechali propichnout jehlou a zadny problem.
14. srp 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dala nastřelit,ale pouze u lékaře a zároveň zkontroloval akupunkturní body :slight_smile: Nikde jinde bych to nedala.
14. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nastřelili jsme a bylo to v pohodě.
14. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nastřelit u lékaře. Jinde ne. Malá má nastřelené, byla to rychlovka a skoro vúbec neplakala. Nehnisalo, nečervenalo, nic. Krásně se jí to rychle zahojilo.
14. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolika týdnech / měsících jste nechávali píchnout nebo nastřelit naušnice?? Mě řekla doktorka až po očkování a to bude mít až za 3 týdny ve dvou měsících....já myslela, že čím dřív se nechají naušnice píchnout tím méně tu bolest vnímají. Mám z toho docela hrůzu....
18. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechala jsem dceři píchnout náušničky hned v porodnici při odchodu domů,u nás v porodnici se to dělá běžně kdo chce a vše bylo v pohodě,za mě čím dřív ,tím líp :wink:
18. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechala jsem malé ouška píchnout ve dvou měsících, asi týden po prvním očkování. Sama jsem se tak rozhodla, pak jsem mluvila se známou, její dcerka je má nastřelené a to až v 6 měsících, jak už byla větší tak si za lalůčky tahala. Tím si působila větší bolest.
18. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dceři nechali náušničky "nastřelit", doporučili nám to až v jejím půl roce, po základních očkováních, byli jsme u lékaře, který se věnuje akupunktuře a malá to zvládla opravdu na výbornou, ani moc neplakala, ouška nám nehnisaly, všechno bylo v pořádku, po nějaké době jsme ty nastřelené náušničky vyměnili za zlaté
12. srp 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem rozhodnutá pro nastřelení naušnic, ale nevím kde. Nevíte kde v Olomouci? Nemáte zkušenost s RV medcentrum?
http://www.rvmedcentrum.cz/zakroky/dospela-orl/nastrelovani-nausnic
23. led 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte nějakou radu jak správně naložit náušnice na nit do lihu? díky
27. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradíte kde nechat nastřelit 4 měsíční holčičce, v okolí města Most? Děkuji
12. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastřelit, po 1. hexe, vše bylo v pořádku, rychlé.
12. čer 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.
Myslím, že je to jedno. Záleží na šikovnosti dr., nebo kosmetičky. Podle toho kde necháš a kdy. Já dala nastřelit až starší, až si řekla sama . Lekla se, ale dobrý a rychle se zahojilo. Držím palečky.
28. srp 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek