• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Náušničky - píchnout nebo nastřelit? Máte zkušenost?

My protoze nam je 6 m jdem na nastrel.Prvni dcera je ma pichane ale to ji bylo cca 14 dni. Tahle mela male usni lalucky.....tak ji nenecham trapit bodanim...:slight_smile:
12. bře 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
jsem lékař, já a moje žena - registrovaná zdravotní sestra - nastřelujeme náušničky v Teplicích přes 10 let. Nastřelil jsem náušničky i svojí dceři, když byla miminko. Byl jsem trochu nervózní, ale přesvědčený, že pro ní dělám to nejlepší. Dnes je jí šest a žádné problémy nemá.
17. dub 2015 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mik_a.
Ze zkušenosti určitě nastřelit!
18. říj 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nečetla jsem komentáře předtím. Ale za mě nastřelit. Mám zkušenosti s obojím. Starší dcerka má píchané klasicky a mladší nastřelené, takže mohu porovnat :wink:
18. říj 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sajus.
Nejsem vyloženě proti propíchnutí, ale lepší mi příjde nastřelení.
23. říj 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek