Náušničky - píchnout nebo nastřelit? Máte zkušenost?

pusolamy
14. čer 2011

Ahoj maminky chci se zeptat na vas nazor jestli nausnicky nechat pichnout nebo nastrelit.Jakou mate zkusenost? 🙂

jaa
2. črc 2012

Mám zkušenost:3x klasické píchání a 1x nástřel. Rozhodně nástřel. nebolí,nehnisá....prostě super! 😉 A,za 14 dní jsem ji plastové vytáhla a dala zlaté.Vše bylo bez jakýchkoli komplikací.

bella22
2. črc 2012

My je nechali píchnout v nemocnici na ORL. Nebudu říkat, že neplakala. Po píchnutí řvala, ale to trvalo asi deset minut a pak už o tom nevěděla. Zahojilo se to krásně asi za dva dny, všechno bez problémů.

aideen
2. črc 2012

Dcerce naušničky klasicky píchali. Neměli jsme problémy, do náručí už mi vraceli klidné miminko. Uši nehnísali, dostali jsme k tomu mastičku a vše bylo ok 🙂

clloi
2. črc 2012

nastřelovali sme, bylo to rychlé, bez krve, malá zaplakala jen proto, že sem jí musela zafixovat ruce aby se nehýbala, nehnisalo to a bylo vše OK

sisix
2. črc 2012

mame pichane klasicky. Podruhe bych sla na nastrel.

kettynka1234
2. črc 2012

Ahojky, určitě nastřelit. je to rychlejší a méně bolestné ( malá sice břečela, ale protože se lekla). papa a ať malá nebečí 🙂

kikulka1
3. črc 2012

Ahoj, určitě nastřelit, je to méně bolestivé, rychlejší, holčička nemusí být svázaná v plínce..., tudíž o dost méně stresující než klasické píchání. Držím palce, určit to bude ok 🙂

bohuli
4. črc 2012

Já myslím, že je to dost individuální, každý má jinou zkušenost 🙂 Já jsem chtěla nechat nastřelit, ale moje Dr. jen píchá a mě se nechtělo chodit jinam, tak jsem nechala píchnout a vše v naprostém pořádku, dírky jsou celkem rovně a za 4 dny jsme měli zhojeno, kamarádka nechala nastřelit a má to bohužel nakřivo :( Ale je to tak mini zásah, že bych z toho nedělala tragédii, zhojí se to podle mě stejně dobře, jen nekoupat a vybavit se lihem a případně i Framykoinem. Taky bych to možná odložila až pominou ty vedra.

pejtho
4. črc 2012

My jsme nechali píchnout od doktorky. Všechno v pohodě, když jsme vycházeli ordinace už malá byla v pohodě. Ouška se krásně a rychle zahojily, nic nehnisalo, i když jsme domů pro jistotu vyfasovali Framykoin.
U nastřelení mi vadí, že to málokdy provádí lékaři a do zlatnictví se mi tedy s malým mimčem nechtělo. A také mi vadí, že se musí nastřelit pecky, které teprve po nějaké době můžu vyměnit za vlastní. Což znamená mít ještě jedny pecky navíc a ono sundat malé naušnice a nandat jiné, není žádný med 🙂
Co se týče bolesti, myslím, že malé děti to hned zapomenou a nejvíce jim spíš vadí to, že je někdo pevně drží-což nakonec u nastřelení musí být také...

iva_kucerova
4. črc 2012

Nechali jsme v 5 měsících nastřelit a úplně v pohodě, jen to cvaklo, venku už o náušničkách Ivanka ani nevěděla. Taky si myslím, že Ivance vadilo víc, že jí držím, aby sebou neházela. Jinak v Chomutově je nastřeluje pani, ke který chodí občas na kontrolu i náš obvoďák, takže mi jí doporučil.

madormi
4. črc 2012

jsem jednoznačně pro nastřelení, je to hned, nekrvácí to , přijde mi to méně kruté

fifca
4. črc 2012

Nastřelily jsme a super, žádná krev, žádné hnisání, nic...

lennetfrigg
4. črc 2012

Určitě nastřelit, je to rychlovka a bez komplikací🙂

stefanny
7. črc 2012

nastrelit. jednoznacne. jsem rada ze jsem to dala take.

antarres
7. črc 2012

My nechali píchnout, žádné hnisání, rychle se to zhojilo. U obou holčiček žádný problém.

lucifer1987
10. črc 2012

nechala jsem píchnout a do dneška toho lituji... sice vše v pořádku, nic nehnisalo, hned se dírky zahojily, ale je to dost nehumánní způsob a straší mě to do dneška ☹ pokud budeme mít zase holčičku, určitě jí je nechám nastřelit a nikdo mi to nevymluví!!!

pajisek8
10. črc 2012

Nechali jsem nastřelit a je to nejlepší si myslím. Rychlý, nebolestivý, spíš asi nepříjemný a náušničky se nechají 6 týdnů a pak se můžou vyměnit. Nic nehnisalo, nic se neošetřovalo lihem a tak... Takže spokojenost, malá brečela jen asi 5vteřin po tom 🙂

moravanka
14. srp 2012

Zasadne nenechat nastrelit. Zijeme v Rakousku a tady je to zakazane kvuli prenosu zloutenky typu C. Nekteri lekari to presto jeste delaji.
My jsme nechali propichnout jehlou a zadny problem.

lusyy
14. srp 2012

Já dala nastřelit,ale pouze u lékaře a zároveň zkontroloval akupunkturní body 🙂 Nikde jinde bych to nedala.

marmar79
14. srp 2012

Nastřelili jsme a bylo to v pohodě.

petrusew
14. srp 2012

Nastřelit u lékaře. Jinde ne. Malá má nastřelené, byla to rychlovka a skoro vúbec neplakala. Nehnisalo, nečervenalo, nic. Krásně se jí to rychle zahojilo.

marquett86
18. lis 2012

V kolika týdnech / měsících jste nechávali píchnout nebo nastřelit naušnice?? Mě řekla doktorka až po očkování a to bude mít až za 3 týdny ve dvou měsících....já myslela, že čím dřív se nechají naušnice píchnout tím méně tu bolest vnímají. Mám z toho docela hrůzu....

melca
18. lis 2012

Nechala jsem dceři píchnout náušničky hned v porodnici při odchodu domů,u nás v porodnici se to dělá běžně kdo chce a vše bylo v pohodě,za mě čím dřív ,tím líp 😉

talina
18. lis 2012

Nechala jsem malé ouška píchnout ve dvou měsících, asi týden po prvním očkování. Sama jsem se tak rozhodla, pak jsem mluvila se známou, její dcerka je má nastřelené a to až v 6 měsících, jak už byla větší tak si za lalůčky tahala. Tím si působila větší bolest.

elastiq
12. srp 2013

My jsme dceři nechali náušničky "nastřelit", doporučili nám to až v jejím půl roce, po základních očkováních, byli jsme u lékaře, který se věnuje akupunktuře a malá to zvládla opravdu na výbornou, ani moc neplakala, ouška nám nehnisaly, všechno bylo v pořádku, po nějaké době jsme ty nastřelené náušničky vyměnili za zlaté

renny83
23. led 2014

Ahoj, jsem rozhodnutá pro nastřelení naušnic, ale nevím kde. Nevíte kde v Olomouci? Nemáte zkušenost s RV medcentrum?
http://www.rvmedcentrum.cz/zakroky/dospela-orl/...

skubajska
27. kvě 2014

Máte nějakou radu jak správně naložit náušnice na nit do lihu? díky

martinkasmoulinka
12. čer 2014

Poradíte kde nechat nastřelit 4 měsíční holčičce, v okolí města Most? Děkuji

vetyver
12. čer 2014

nastřelit, po 1. hexe, vše bylo v pořádku, rychlé.

silvapokorna
28. srp 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Myslím, že je to jedno. Záleží na šikovnosti dr., nebo kosmetičky. Podle toho kde necháš a kdy. Já dala nastřelit až starší, až si řekla sama . Lekla se, ale dobrý a rychle se zahojilo. Držím palečky.