Náušničky - píchnout nebo nastřelit? Máte zkušenost?

pusolamy
14. čer 2011

Ahoj maminky chci se zeptat na vas nazor jestli nausnicky nechat pichnout nebo nastrelit.Jakou mate zkusenost? 🙂

veronikavk
12. bře 2015

My protoze nam je 6 m jdem na nastrel.Prvni dcera je ma pichane ale to ji bylo cca 14 dni. Tahle mela male usni lalucky.....tak ji nenecham trapit bodanim...🙂

eselle
17. dub 2015

Dobrý den,
jsem lékař, já a moje žena - registrovaná zdravotní sestra - nastřelujeme náušničky v Teplicích přes 10 let. Nastřelil jsem náušničky i svojí dceři, když byla miminko. Byl jsem trochu nervózní, ale přesvědčený, že pro ní dělám to nejlepší. Dnes je jí šest a žádné problémy nemá.

mik_a
18. říj 2015
Uživatel mik_a je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mik_a.

Ze zkušenosti určitě nastřelit!

petule12
18. říj 2015

Nečetla jsem komentáře předtím. Ale za mě nastřelit. Mám zkušenosti s obojím. Starší dcerka má píchané klasicky a mladší nastřelené, takže mohu porovnat 😉

sajus
23. říj 2015
Uživatel sajus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sajus.

Nejsem vyloženě proti propíchnutí, ale lepší mi příjde nastřelení.