Naušničky pro 13měsíční dceru zlaté nebo stříbrné?

denisa_svatba
16. kvě 2012

Nevím, jak se nám to podařilo, ale už několikrát mi dcerka (13 měsíců) ztratila naušnici (s dětským zapínáním). Máme to asi v rodině, já byla vždy expert na ztrácení naušnic i v dospělém věku 😉 Přemýšlela jsem, že bych ji teď koupila stříbrné naušnice (místo zlatých), hlavně kvůli tomu, že až je zase ztratí, nebude to člověka tolik mrzet... Ale nevím, přeci jen zlato je asi zlato, že? Aby jí to třeba neudělalo nějakou alergickou reakci? Prosím, poradíte? Díky 🙂

brusinka.pusinka
16. kvě 2012

Denisko my měli zlaté a malé zčernaly ☹ tak jsme nechávala vyčistit a mezitím jsme dala stříbrné a už jsme zlaté nenasadili..... máme několikatery stříbrné a nosí jen ty když ztratí nebude mě to tolik mrzet🙂

beponka
16. kvě 2012

Obě holky mají zlaté. Mě jako malé uši hnisali když jsem neměla zlato tak neriskuji

iluss
16. kvě 2012

Taky se přikláním k těm zlatým. Já bych dceři stříbrné nedala, rozhodně ne teď, jak je malá. Je mi jasný, že až vyroste, tak bude nosit kdejakou bižu, ale teď jsou zdravotně lepší ty zlaté. A přece jenom ty naušničky neztrácí každý den. Mohla to být prostě jen náhoda.

danielita7
16. kvě 2012

Přidám moji zkušenost...Před měsícem jsem dala holčičce ( 5 měsíců ) nastřelit náušničky. Chtěla jsem je vyměnit za zlaté, ale jelikož se škrábe a tahá za ouška, bála jsem se že je stratí...tak jsem také chtěla koupit stříbrné...Paní mi ale stříbrné nedoporučila, prej na stříbro takhel malé děti můžou mít alergickou reakci a je pro ně nejvhodněší chirurgická ocel nebo zlato...takže jsem je nastřelené vyměnila za zlaté 🙂 a pokud se stane že by si ji odepla, tak se dají náušničky ve zlatnictví zaplombovat. A tím pádem by si je neodepla a nestratila a je po proplému 🙂

sebestka
16. kvě 2012

Mně osobně všechno hned zčerná, pokud to není zlaté.

agnessa
16. kvě 2012

já bych se přikláněla také ke zlatým, případně k chirurgické oceli... pokud je ztrácí a stačily by pro ni jen pecičky s kamínkem, klidně bych koupila ty nastřelovací, ty nepadají (dají se samozřejmě nasadit i bez nastřelení), ale stříbro bych nedávala...

pehaka
16. kvě 2012

já mám teda kluky 🙂 ale mám i oči... 😀 když vidím kolik školkových slečen má v uších typu naušnice swarowsky a pod třeba falešné perličky, nalakované nehty, ne-li přeliv na vláskách vůbec bych se stříbra nebála třeba zkusit jedny na zkoušku, když uvidíte ,že to dobře nedělá tak je sundáte zavčasu...dobrá alternativa se mi zdá chirurgická ocel ta bude jistě levnější 😉 chápu pak tu lítost zratila jsem jednou naušnici od manžela z bílého zlata, které stály 8 tis bylo mi do pláče hodně dlouho!

eficenka
16. kvě 2012

já se přikláním k bílému zlatu... Jako malá jsem měla docela prudkou alerg. reakci na žluté zlato i na stříbro.... Jedinné co mi dodnes nedělá problém je bílé zlato nebo chirurgická ocel!

pettule
16. kvě 2012

Mě se zdá jako dobré řešení chirurgická ocel. Není tak drahá jako zlato a pro ouška holčiček myslím ideální. I miminkům se nastřelují náušničky z chirurgické oceli. 🙂

brisalek
17. kvě 2012

dcera ma od 3 mesicu zlate po me, take ji trochu zcernali (ale vycistim to kartackem a pastou🙂), ve zlatnictvi ji nausnice zadarmo takzv. zamknou=trochu ohnou a nemohou se sami rozepnout...ale mozna mate jen sroubovaci do ucha a tam to asi nejde.

terezka87
17. kvě 2012

máme zlaté ale jako první měla chirurgickou ocel.