• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opalovací krém pro kojence z Lidlu, značky Cien

Tak pozor, tvrzení o investování do zdraví, je zcestný, měla jsem v rukou rozbory krémů různých značek a značka Cien má jedny z nejlepší výsledků - úplně mě odrovnaly i testy dražších krémů s Q10 - Cien dostal známku 1,9 a skončil první, Balea 3,3 Nivea 4,4, Yves Rocher 3,9 atd. atd. a to jsou drahé krémy a úplně na nic!!!! Takže si kupujte směle dál ty drahý šmejdy:wink:
1. kvě 2012 v 01:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena27 hm, ale jen pro předplatitele :frowning2:
7. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ho kvůli tomu koupím
7. črc 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien používáme a jsme spokojeni. už mi dochází tak chci kouknout co koupit
7. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jak ten dětský, ale kosmetika cien má všeobecně dobré výsledky v různých testech, takže by ani s tímhle neměl být problém, mají i několik vítězů D-testu....
7. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena27 ...a můžeš nám teda prozradit které opal. krémy jsou pro děti nejvhodnější?..třeba první tři :wink: .
7. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som pouzivala biodermau a teraz ked je vacsia aj niveu
7. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 Podle těch Černých ovcí, nebo co to bylo za pořad vyšel jako jeden z nejlepších Sundance z DMka. Já už jsem bohužel nakoupila- Alverde dětskou řadu a jsem z těch krémů nešťastná, jsou strašlivě hutné, mastné a vůbec nejsou rozetřít. Nechce se mi je vyhodit... :frowning2:
8. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocicinka ...aha děkuju :slight_smile: ...no tak zrovna ze sundance se mi děti osypaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
alverde...budu na to pamatovat :pensive: .
já asi zůstanu u toho daylongu...je osvědčený :sweat_smile: .
8. črc 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám naskenovavé testy z Dtestu. kdo bude chtít zašlu mailem. pište do IP
13. črc 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakm zdravím, sice je tohle téma už rok staré, ale musím jeětě komentář přidat, jelikož opravdu na ceně až tak nezáleží, a zrovna ty krémy Daylong a La roche jsou dva nejhorší na trhu, aspoň podle několika testů, takže ty bych opravdu nekoupila. Krémy z Lidlu a z DM patří téměč k nejlevnějším a výsledky mají téměř nejlepší, takže myslím, že to mluví za vše. Ještě by mne akorát zajímalo, zda nemáte některá zkušenost s opal. krémem pro mimi od Bubchenu nebo od Hipp ? jsou sice dražší, ale nikde jsem nenašla v žádném testu, tak bych byla ráda za názor :slight_smile:
20. dub 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendula_ Jen te poopravim, La Roche vubec nedopadl spatne. Napr. v dtestu skoncil testovany La Roche Posay spolu s peti dalsimi kremy na prvnim miste...
11. kvě 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj, já už jsem to tady pak zapomněla napsat, ja se původně koukala na stare testy, až pak jsem si toho všimla .-) děkuji za opravu :slight_smile:
11. kvě 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme Daylong, faktor 50. A když se syn (nebo já) náhodou spálí, tak používáme Bepanthen Krém. Je skvělý na spálenou pokožku.
19. kvě 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám pro děti i pro sebe kompletně všechno od LR :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted vyšel ten v Dtestu a Cien je na prvním místě ještě s jedním krémem. Např. Daylong propadl kdo ví kam.

kopíruji:
Výsledky DTEST Opalovací krémy pro děti 50+!!!! 1. místo se dělí Ladival (365,-) a Cien (169,-), 2. místo Sun Ozon (169,-) od rossmenn a 3. místo Sun dance (199,-) DM rozdíl v procentech byl vždy pouze o 1%... totálně propadl Avene a Daylong....
27. čer 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrakm tak k nejnovějším výsledkům testování krémů pro děti....

Avene - nedostatečně
La Roche - dobře
Daylong - nedostatečně

Naopak Cien, Rossman a DM jsou na vlně dobře.........

Takže to bohužel není o ceně - čím dražší, tím lepší!
27. čer 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobrý večer holky, obnovuji tuhle diskuzi. Vybírám nyní opal.krém pro své holky 1 a 3 roky. Nevím či ten z DMka, Lídlu... nevíte prosím, jaké jsou nyní ceny těchto dvou produktů a jaký mají objem? Líbí se mi ten z DM 50 faktor z rozprašovačem, ale cenu nevím...Děkuji
11. kvě 2015 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krem z Lidlu vysel v testech jako nejlepsi mezi vsemi - takze ja cekam az ho naskladni a jdu do nej
11. kvě 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikykiky tak na něj mrknu v Lídlu :slight_smile:
11. kvě 2015 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepina271 kdyz oni ho jeste nemaj a na nas dotaz kdy budou mit opalovaci kremy rekli, ze je jeste brzo :confounded::thumbsdown::skull:
15. kvě 2015 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, co byste dělaly, kdybyste neměly ty dTesty :rolling_eyes: Přitom by občas stačilo zapojit selský rozum... A tvrzení o tom, že do zdraví a dítěte se musí investovat - no, ono když není co investovat, tak to fakt nejde, ani kdybychom se pomátli...

Ale jinak k tématu - se značkou Cien celkově mám dobré zkušenosti. Konkrétně s dětským opalovacím krémem ne, ale ostatní za mě palec nahoru. A mimochodem, já mám pro mrňouse dětský opalovací krém z Rossmannu. Je to padesátka a já sama, protože se snadno spálím, se s ním mažu a jsem spokojená :wink: Fakt se neřídím známostí značky, nejvyšší cenou ani nezávislými testy... Ale vlastním rozumem a financemi...
15. kvě 2015 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem před dvěmi lety koupila opalovací krém Avene faktor 50 pro dceru. Bylo to na radu lékárnice. Jaké bylo moje překvapení, když jsem ve výsledcích D-tesu uviděla, že tento krém dopadl nejhůře ze všech. Stálo mě to přes 500 Kč a navíc se to nedá roztírat. Nejlépe v testu dopadl myslím Cien, takže jdu do něj. Ne vše drahé je dobré, to už jsem se přesvědčila :slight_smile:
20. kvě 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak mažu krémem z Rossmanu, faktor 50 a spokojenost, svůj účel plní, cena super.
20. kvě 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na značku La Roche nedám dopustit nejen co se týče opalovacích krémů. V tomto případě se opravdu vyplatí investovat, pokud máte extra citlivou pokožku. Tato kosmetika mi byla navíc doporučena mou skvělou kožní lékařkou, která ví o čem mluví a patří mezi elitu v našem městě. Navíc tato kosmetika je francouzská,tak se člověk opravdu může spolehnout na kvalitu :slight_smile: Kožní lékařka mě vysloveně varovala před koupí opalovacích krémů z drogérií , které nesplňují téměř žádná kritéria.
20. kvě 2015 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,zrovna jsem taky řešila otázku jaký opalovací krém koupit pro svého 1,5 starého prdolu.Nakonec jsem si vybrala La roche posay 50 faktor.Ne jen ,že teda v těch zmíněných testech byl v předních řadách.Ale má ted nove složení a má méně chem. filtru. Jinak do roka by se měli používat krémy jen s miner.filtry,který se teda blbě roztírají. A musím říct,že jsem spokojena.Sice vyšší cena ,ale na jedno léto to vydrží.
20. kvě 2015 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.
Tak tuhle znacku bych tam snad nikdy nekoupila, zvlaste kdyz je to pro male dite,my mame doma jinou a osvedcenou s kterou jsem uz delsi dobu spokojena...:slight_smile:
16. čer 2015 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepsi v dTestu a rovnou nejlepsi na trhu hmm :slight_smile: my ho odebirame a testy jsem videla. Kde je napr Bioderma a dalsi znacky? :slight_smile:
A taky po zkusenostech, ne vzdy nezavisle testy jsou objektivni.
16. čer 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek