Opalovací krém pro kojence z Lidlu, značky Cien

sabor
26. dub 2012

Ahoj mate zkušenosti s opalovacím krémem pro kojence z lidlu, značky CIEN? nebo kterou značku byte mi doporučily? děkuji

kutcher
30. dub 2012

Tak pozor, tvrzení o investování do zdraví, je zcestný, měla jsem v rukou rozbory krémů různých značek a značka Cien má jedny z nejlepší výsledků - úplně mě odrovnaly i testy dražších krémů s Q10 - Cien dostal známku 1,9 a skončil první, Balea 3,3 Nivea 4,4, Yves Rocher 3,9 atd. atd. a to jsou drahé krémy a úplně na nic!!!! Takže si kupujte směle dál ty drahý šmejdy😉

lena27
7. črc 2012
kocicinka
7. črc 2012

@lena27 hm, ale jen pro předplatitele ☹

lena27
7. črc 2012

já si ho kvůli tomu koupím

lena27
7. črc 2012

cien používáme a jsme spokojeni. už mi dochází tak chci kouknout co koupit

mischako
7. črc 2012

no nevím, jak ten dětský, ale kosmetika cien má všeobecně dobré výsledky v různých testech, takže by ani s tímhle neměl být problém, mají i několik vítězů D-testu....

ined77
7. črc 2012

@lena27 ...a můžeš nám teda prozradit které opal. krémy jsou pro děti nejvhodnější?..třeba první tři 😉 .

pulsatilka
7. črc 2012

ja som pouzivala biodermau a teraz ked je vacsia aj niveu

kocicinka
8. črc 2012

@ined77 Podle těch Černých ovcí, nebo co to bylo za pořad vyšel jako jeden z nejlepších Sundance z DMka. Já už jsem bohužel nakoupila- Alverde dětskou řadu a jsem z těch krémů nešťastná, jsou strašlivě hutné, mastné a vůbec nejsou rozetřít. Nechce se mi je vyhodit... ☹

ined77
8. črc 2012

@kocicinka ...aha děkuju 🙂 ...no tak zrovna ze sundance se mi děti osypaly 😝 .
alverde...budu na to pamatovat 😔 .
já asi zůstanu u toho daylongu...je osvědčený 😅 .

lena27
13. črc 2012

mám naskenovavé testy z Dtestu. kdo bude chtít zašlu mailem. pište do IP

vendula_
20. dub 2013

@petrakm zdravím, sice je tohle téma už rok staré, ale musím jeětě komentář přidat, jelikož opravdu na ceně až tak nezáleží, a zrovna ty krémy Daylong a La roche jsou dva nejhorší na trhu, aspoň podle několika testů, takže ty bych opravdu nekoupila. Krémy z Lidlu a z DM patří téměč k nejlevnějším a výsledky mají téměř nejlepší, takže myslím, že to mluví za vše. Ještě by mne akorát zajímalo, zda nemáte některá zkušenost s opal. krémem pro mimi od Bubchenu nebo od Hipp ? jsou sice dražší, ale nikde jsem nenašla v žádném testu, tak bych byla ráda za názor 🙂

blahova_andrea
20. dub 2013
mirusak1
11. kvě 2013

@vendula_ Jen te poopravim, La Roche vubec nedopadl spatne. Napr. v dtestu skoncil testovany La Roche Posay spolu s peti dalsimi kremy na prvnim miste...

vendula_
11. kvě 2013

jj, já už jsem to tady pak zapomněla napsat, ja se původně koukala na stare testy, až pak jsem si toho všimla .-) děkuji za opravu 🙂

avantgarda
19. kvě 2014

My používáme Daylong, faktor 50. A když se syn (nebo já) náhodou spálí, tak používáme Bepanthen Krém. Je skvělý na spálenou pokožku.

ali34
24. čer 2014

Já používám pro děti i pro sebe kompletně všechno od LR 🙂

guuadalupe
27. čer 2014

Ted vyšel ten v Dtestu a Cien je na prvním místě ještě s jedním krémem. Např. Daylong propadl kdo ví kam.

kopíruji:
Výsledky DTEST Opalovací krémy pro děti 50+!!!! 1. místo se dělí Ladival (365,-) a Cien (169,-), 2. místo Sun Ozon (169,-) od rossmenn a 3. místo Sun dance (199,-) DM rozdíl v procentech byl vždy pouze o 1%... totálně propadl Avene a Daylong....

cizu
27. čer 2014

@petrakm tak k nejnovějším výsledkům testování krémů pro děti....

Avene - nedostatečně
La Roche - dobře
Daylong - nedostatečně

Naopak Cien, Rossman a DM jsou na vlně dobře.........

Takže to bohužel není o ceně - čím dražší, tím lepší!

pepina271
11. kvě 2015

Dobrý večer holky, obnovuji tuhle diskuzi. Vybírám nyní opal.krém pro své holky 1 a 3 roky. Nevím či ten z DMka, Lídlu... nevíte prosím, jaké jsou nyní ceny těchto dvou produktů a jaký mají objem? Líbí se mi ten z DM 50 faktor z rozprašovačem, ale cenu nevím...Děkuji

nikykiky
11. kvě 2015

Holky krem z Lidlu vysel v testech jako nejlepsi mezi vsemi - takze ja cekam az ho naskladni a jdu do nej

pepina271
11. kvě 2015

@nikykiky tak na něj mrknu v Lídlu 🙂

nikykiky
15. kvě 2015

@pepina271 kdyz oni ho jeste nemaj a na nas dotaz kdy budou mit opalovaci kremy rekli, ze je jeste brzo 😖👎💀

svetlus_pepca
15. kvě 2015

Ženský, co byste dělaly, kdybyste neměly ty dTesty 🙄 Přitom by občas stačilo zapojit selský rozum... A tvrzení o tom, že do zdraví a dítěte se musí investovat - no, ono když není co investovat, tak to fakt nejde, ani kdybychom se pomátli...

Ale jinak k tématu - se značkou Cien celkově mám dobré zkušenosti. Konkrétně s dětským opalovacím krémem ne, ale ostatní za mě palec nahoru. A mimochodem, já mám pro mrňouse dětský opalovací krém z Rossmannu. Je to padesátka a já sama, protože se snadno spálím, se s ním mažu a jsem spokojená 😉 Fakt se neřídím známostí značky, nejvyšší cenou ani nezávislými testy... Ale vlastním rozumem a financemi...

zuzaa1982
20. kvě 2015

Ahoj, já jsem před dvěmi lety koupila opalovací krém Avene faktor 50 pro dceru. Bylo to na radu lékárnice. Jaké bylo moje překvapení, když jsem ve výsledcích D-tesu uviděla, že tento krém dopadl nejhůře ze všech. Stálo mě to přes 500 Kč a navíc se to nedá roztírat. Nejlépe v testu dopadl myslím Cien, takže jdu do něj. Ne vše drahé je dobré, to už jsem se přesvědčila 🙂

zuzaa1982
20. kvě 2015

Jo a jinak mažu krémem z Rossmanu, faktor 50 a spokojenost, svůj účel plní, cena super.

rencaf
20. kvě 2015

Na značku La Roche nedám dopustit nejen co se týče opalovacích krémů. V tomto případě se opravdu vyplatí investovat, pokud máte extra citlivou pokožku. Tato kosmetika mi byla navíc doporučena mou skvělou kožní lékařkou, která ví o čem mluví a patří mezi elitu v našem městě. Navíc tato kosmetika je francouzská,tak se člověk opravdu může spolehnout na kvalitu 🙂 Kožní lékařka mě vysloveně varovala před koupí opalovacích krémů z drogérií , které nesplňují téměř žádná kritéria.

shaunn
20. kvě 2015

Ahojky holky,zrovna jsem taky řešila otázku jaký opalovací krém koupit pro svého 1,5 starého prdolu.Nakonec jsem si vybrala La roche posay 50 faktor.Ne jen ,že teda v těch zmíněných testech byl v předních řadách.Ale má ted nove složení a má méně chem. filtru. Jinak do roka by se měli používat krémy jen s miner.filtry,který se teda blbě roztírají. A musím říct,že jsem spokojena.Sice vyšší cena ,ale na jedno léto to vydrží.

monikapup
16. čer 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

Tak tuhle znacku bych tam snad nikdy nekoupila, zvlaste kdyz je to pro male dite,my mame doma jinou a osvedcenou s kterou jsem uz delsi dobu spokojena...🙂

gepe
16. čer 2015

Nejlepsi v dTestu a rovnou nejlepsi na trhu hmm 🙂 my ho odebirame a testy jsem videla. Kde je napr Bioderma a dalsi znacky? 🙂
A taky po zkusenostech, ne vzdy nezavisle testy jsou objektivni.