Opalovací krém pro super citlivou pokožku

beruska2x
19. bře 2009

ahojky, zacinam resit opalovak pro malyho na leto, myslim tak 30tku nebo 40tku ale mate nekdo zkusenosti s nejakym neparfemovanym?? mame po exemu, dokonce nas strasili atopakem, tak na nem nechci nic zkouset... 😅

mikulka
19. bře 2009

Taky to řeším, a miminkům by se snad měla dávat dokonce 50. A na sluníčko přímé prý mohou až od 17 hodin, co myslíte?

beruska2x
autor
19. bře 2009

no mam bude v lete rok... tak 50tku to je jedno, hlavne aby to bylo bez barvy a zapachu 😀 ja osobne ho budu mazat i pod slunecnik, je to ted hodne agresivni a kdyz bude u nasich litat na zahrade, tak jak to uhlidam?? to ho asi do 17hod. doma drzet nebudu 😅

slunicko552
19. bře 2009

Ahoj tak já měla loni 50od nivei,ale tam je parfémovaná myslím.Malý s tím neměl problém,ale jinou 50 jsem nikde neviděla 😕

ludmilka
19. bře 2009

Pre miminko urcite aspon 50. V lekarni urcite zozeniete viac druhov a rozhodnete sa priamo na mieste. Bezparfemove opalovaky pre miminka (a nielen pre ne) robi firma La roche posay, Bioderma a Spirig (známy Daylong). Ceny sa pohybuje od 300-500 Kc podla velkosti balenia. Som rada, ze existuju zodpovedne mamicky a uz teraz zacinaju premyslat o opalovakoch, napriek tomu, ze vonku dnes snezilo... 🙂 🙂 🙂

dvojka
19. bře 2009

My používali daylong kids 30(faktor ochrany před uvb původně 40)Jsme též atopici a ´teprve tahle značka vyhovovala 😉

ludmilka
19. bře 2009

Daylong existuje aj ako 50+ pod nazvom Extreme. A poznam vela maminiek, ktore su s nim spokojne.

beruska2x
autor
19. bře 2009

jee holky diky, snad se na me nebudou koukat v lekarne jako na blazna co schani ted opalovak 😀

kijonkova.k
19. bře 2009

Taky mám pro malou Niveu 50,ale ta je parfémovaná i přibarvená...ale o tom Daylong jsem hiodně slyšela i na porodnici.cz ho doporučoval pediatr nějaké mamině.V lékárně určo poradí 😉

elephant
19. bře 2009

Ahoj,

čo sa opalovákov týka, sú dve skupiny - s chemickým UV filtrom, a s minerálnym filtrom.
Tých chemických je vačšina, minerálne sú tie k pokožke jemnejšie. Minerálny je napr. od Weledy (tuším faktor 20) alebo Babylove z DM, ten máme dokonca 50.

dnada
29. bře 2009

Bübchen dělá s faktorem 50 a je to i na velmi citlivou kůži 😉

beruska2x
autor
29. bře 2009

jenze Bübchem ma vsechno bud s hermankem nebo mesickem 😠 ale jinak je to fajn kosmetika ale pro nas nepouzitelna, nakonec se s ni mazu ja 😅

andyalukasek2008
29. bře 2009

Slyšela jsem samou chválu na Eucerin...

pawla
22. kvě 2009

My máme velmi citlivou pokožku, používáme Biodermu 50+ .... naprostá spokojenost, nebarví, dobře se roztírá.

mirri
22. kvě 2009

tak ja jsem koupila vichy 50+,je to neparfemovany krem ve spreji,dobre se roztira..

power700
22. kvě 2009

Ahoj, tak já koupila Daylong kids 30 a zatím naprostá spokojenost. Krásně se roztírá a nebarví. Koupila jsem větší balení, sice vyšlo asi na 450 Kč, ale je až do r. 2011. A prý má být dražší, říkala paní v lékárně... 😉

iloha
22. kvě 2009

přimlouvám se za daylong kids, dělají i 5O a já bych řekla, že levnější, dražší je právě Vichy a ta docela barví bílé prádlo 😉

evicka7
22. kvě 2009

chlapeček kterého jsem hlídala měl veliké problémy s kůží, doktorka doporučila Daylong, teď je u něj nějaký nový značení kvůli normám EU, tzn. že 30 současná odpovídá bývalé 40 /teda aspoň tak jsem to z příbalového letáku pochopila)

power700
22. kvě 2009

ano, je to tak, současná 30 odpovídá bývalé 40 u Daylongu, potvrdila mně to v lékárně. 😉

miskastehlikova
22. kvě 2009

Ahoj,já pro malou používám Biodermu(50ochr.faktor,pro alergiky,protiUV)a fakt si nemůžu vynachválit.sice dražší-600Kč,ale opravdu za to stojí.

jindri
3. črc 2009

Používá někdo Daylong pro dítě mladší 1 roku? Chtělaj jsem ho koupit, ale tohle jsem si přečetla ...... mám 6ti měsíční mimčo. Nebo zkusit něco jiného, Biodermu?

dvojka
3. črc 2009

jindri-používáme daylong kids 30 a vyhovuje nám! 🙂 😉

jindri
3. črc 2009

Čau dvoji 😉 a není 30 málo? Já ten dotaz blbě napsala 😅 , u popisu přípravku píšou, že se může používat až od 1 roku ....

dvojka
3. črc 2009

prodávají i pod rok,zeptej se v lékárně a jsou i tušim padesátky 🙂 a ta 30 co máme,je bývalá čtyřicítka nějak přizpůsobená,zlepšená 😉

dvojka
3. črc 2009

v )--..
b bn .

dvojka
3. črc 2009

jinak máš pravdu,že tam píšou od roka,al po poradě s lékařem i dřív a nám kožař řekl,že používat smíme

barushka
3. črc 2009

Jindri: my používáme a bez problémů...vyzkoušek, uvidíš...a myslím, že faktor stačí... 😉

garfie
3. črc 2009

jindri: my taky používáme daylong kids-přesně jak píše dvojka, po poradě s lékařem i dřív....🙂
Ale jinak se vyrábí i daylong baby-pro děti do roku, kdybys chtěla.

bera28
4. črc 2009

Taky používáme daylong baby a naprostá spokojenost. Doporučila mi ho pediatrička.