Otočné sedátko do vany nebo obyčejné?

hojda
16. lis 2012

Pokuju po sedátku do vany a nevím jestli obyčejné, nebo otočné? poradíte někdo?

d.

anetka1701
16. lis 2012

nikdy jsem sedátko neměla, nikdy nebylo potřeba :o) podle mně zbytečný peníze :o)

veruska007
19. lis 2012

Za mne: látkové lehátko. Děti vodu od narození milují a nedokážu si představit, držet je třeba 20 min. v předklonu na ruce.

pelenka
19. lis 2012

Podle mne také zbytečnost. Náš malý si sedl dlouho - na konci osmého měsíce až potom, co se naučil stát. Do té doby cca od 4 měsíců ve vaně řádil na břiše,🙂. Nikdy tam není ani minutu sám, takže moc nechápu smysl sedátka, pokud dítě sedí samo, nepotřebuje ho, pokud ho potřebuje, protože se v sedu neudrží, tak sedět nemá. (Naopak ho nemůžu vynachválit na bazéně ve sprchách, kde bych se si Vojtu asi musela přivázat k noze, kdybych ho tam do sedátka neukotvila🙂

monikabie
19. lis 2012

Já neměla ani jedno. Zprvu lehátko a pak tu chvilku jsem ho podržela a ted už sedí sám. Zase nemusím mít všechno, podle mne zbytečná investice🙂

skorepka
19. lis 2012

dle mne je nej latkove - lepe schne nez ty houbove, mala se v nem citila nejlip, neklouze jako plastove. Navic si to dite lepe uzije.. Mala na nem byla do 14m - jen na nem sedela, aby neklouzalo a kdyz chtela hracku za ni, proste se otocila, nebo lehla na brisko - kdyz si ho chtela ohrat. Nemluve o myti hlavicky a prdelky - pipinky - polozila jsem a proste v klidu umyla. Pro druhe budeme mit zase jedine latkove.. Ted mame neklouzaci podlozku do vany z Ikei (modrou) mala ve vane stoji a ja jsem klidna. Jen se ucime jak umyt hlavicku - dlouho trva nez pochopi jak ji ma zaklonit a jak umyt poradne pipku. Ale to se uz musime obe naucit. Sedajdy jsou dle mne jen vyhozeni penez. Radsi dam ty penize do hracky do vany - treba od Yokidoo 😉

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz