Paul Mitchell. Máte skúsenosť s produktami?

aponchie
18. zář 2009

Prosim mate nekdo s temito produkty zkusenost pripadne kde se daji koupit?dikes

susik77
19. zář 2009

ahoj, v kadernictvi-ve vetsich, napr. v Praze-Chodove, kupov. jsem spray na rozces, vlasu pro malou, je fajn,. ale je to drazsi kosmetika-myslim, ze stal asi kolem 550 Kc a vydrzel myslim mesic a pul.
Maji aj kosmetiku na vlasy pro male deti, co je vyhoda, nic jine podobne jsem tu v CR nevidela.

aponchie
autor
19. zář 2009

jj je drazsi,ale ja mam hodne dlouhe vlasy a potrebuji pro ne uz lepsi peci aby vypadaly hezky..nemuzu najit na me spec.obtize nic az nekdo psal o jeho hydratacni peci a serum na rozcesavani to je peklo neco sehnat.

aponchie
autor
19. zář 2009

a opravdu male vlsy rozcesal dobre?to bych ji koupila.zatim jsem nasla neco na webu,ale polovina vyrobky sold out 😝

aponchie
autor
19. zář 2009

jj angl.stranky zvladam,ale pres ne to nebudu kupovat dikes 😎

susik77
19. zář 2009

aponchie: jj, ten tumble spray nebo nej. podob. nazev to melo. v poho jsem ji rozcesala. ona ma polodlouhe kudrnate vlasy, tak docela problem zvladnout to bez nej. pripravku...
Ja zas pouzivam z Kadernictvi kosmetiku Wella SP, taky mam dlouhe kudrn. vlasy, perfektni je Hydromaska a sampon na kudrn. vlasy 😉

aponchie
autor
19. zář 2009

ja mam prave dlouhe az na zadek a padaji mi besne a jeste k tomu trikrat denne je cesu a stejne se cuchaji lamou a proste jsou mdle tak jim chci doprat nejakej luxus v podobe masek samponku a kondicioneru a vim ze Mitchel je super zkusim

zanett
19. zář 2009

aponchie - ja jsem pouzivala serum na rozcesani a ten jejich nr. 1 sampon (ten originalni a uplne prvni, ktery vyrabeli). Serum na rozcesani prima a doporucila bych ho (navic pekne voni), ale ten sampon teda rozhodne zadny zazrak, spis tezky podprumer (navic ta cena neni vubec umerna vykonu)...Pro me teda Paul M. nic moc, znovu uz bych si vyrobky PM asi nekoupila, radeji mam Tigi 😉

aponchie
autor
19. zář 2009

tak ja prave tigi nemusim spis redken kdyz uz ani wellu nemam v oblibe..ja jsem myslela tento
http://www.paulmitchellshop.cz/paul-mitchell/sa...
http://www.paulmitchellshop.cz/paul-mitchell/sa...

susik77
19. zář 2009

apo: ja mam oblibene od Redkenu uhlazovaci serum, je fakt super-takova hneda lahvicka, stoji kolem 800 Kc, strasne dlouho vydrzi, krasne se rozcesou vlasy 😉

aponchie
autor
19. zář 2009

a nebudu potom mit ty vlasy jakoby zmokle?splihle na ukor toho cesani?

susik77
19. zář 2009

ne, ono to spis pomaha na uhlazeni suchych, poskoz. vlasu. nanasi se to na vlhke vlasy po umyti, kdyz uschnou mas krasne, leskle, vubec nemasti i kdyz to vypada jako olejicek, spis vytvari hezke praminky 😉

http://www.hairshop.cz/product/redken-smooth-do...

muze se pouzit aj pred zehlenim vlasu, ja to pouzivam spis na uhlazeni nepoddajnych vlasu 😉

zanett
20. zář 2009

apon - aha, takze hydratacni rada. No ja nic hydratacniho nepouzivam, pac mam barvene vlasy a kadernice mi zakazala pouzivat jakekoliv hydratacni pripravky, protoze pry rapidne zrychluji vymyvani barvy. Jinak tedy je krasne videt, ze kazdemu sedi neco jineho - ja treba Redken nemusim, protoze tolik silikonu, jako je v Redkenu, jsem pohromade uz dlouho nevidela 😀
Sezenes u vas v CR Aussie? Je to sice 'drokerkova' kosmetika, ale delaji dobre detanglers 😵

aponchie
autor
20. zář 2009

nevim kde a neznam 😝

aponchie
autor
20. zář 2009

mas nekde obzarek aspon..kdyz uvidim mozna si vzpomenu