Perete v Persilu sensitive barevné prádlo pro prcky?

denisabed
23. čer 2014

Ahoj 🙂 , chtěla bych se poradit se zkušenějšími 😉 , jestli perou v Persilu sensitive i barevné prádlo pro prcky. Chystám se prát výbavičku a nerada bych byla překvapená ze zapraného prádla 😀!! V čem jinak perete barevné dětské prádlo? Omlouvám se, jestli podobná diskuse už existuje, jsem tu nováček.
Moc díky za názory.
Denisa

zvirka
23. čer 2014

Ahoj, já peru v tomhle prášku malému víceméně od narození. Začínala jsem s Lovelou, ale Persil voní mnohem líp. Prádlo krásné, barvy v poho, jen nevypral sem tam horší skvrny, ale nevím, jestli by to jiný prášek zvládl. Horší fleky předpírám v ruce v mýdle na praní.

lucka2092
23. čer 2014

taky peru v persilu a jsem spokojená ,výbavičku jsem prala v mýdlovém slizu

madulinka
23. čer 2014

ahojda, mam to přesně jako @zvirka..dřív jsem malé prala v lovele,ale prala nic moc.. přešla jsem na persil sensitive a nemůžu si ho vynachválit (naše malá teda není žádný čunče, takže teprve včera třeba měla první flek od čokolády na tričku 😀), ale já peru její prádlo jako jednu hromádku - na 20 minut, na 30 stupňů...a nikdy se mi nestalo, že by se třeba prádlo obarvilo..

lucik024
23. čer 2014

Ahojj ,taky peru v persilu senzitiv a jsem velice spokojená ,peru v něm jak věci pro děti tak i naše i povlečení atd.

mandre
23. čer 2014

já ho taky používám, teda jen na světlé a bílé prádlo, na barevné jsem si netroufla, protože se mi zdá, že pere i staré fleky, které jsem jiným práškem nevyprala, příkrmy vypere úplně v pohodě, Lovela ta nevyprala nic. Barevné prádlo peru v Amway Dellicate - prací prostředek pro ruční praní a praní v nízkých teplotách, a ten teda pere nádherně, fleky od ovoce, nebo mastné skvrny, paráda, přeperu v umyvadle a pak vyperu v pračce. Já teda peru to dětské jen na 30, aby se neoprali moc barvy, přece jenom je to častější praní 😉, jenom plíny a ručníky vyvařuju.