Píchání oušek na náušničky. Máte zkušenost?

marti73
19. únor 2011

Ahoj.. budu nechávat holce píchat ouška. Jaké máte zkušenosti? Teď jí je 5.měsíců, doktor mi radil až v 6.-ti měsících, až bude mít za sebou základní očkování. Jak dlouho se to hojí a na co si mám dát pozor?? 😒

dadous
20. únor 2011

@monaberuska1 jo 😠

etinka
20. únor 2011

A ve vašem věku bych také nechala nastřelit 😉 Jo a také souhlasím s tím, čím menší dítě, tím lepší. Mé kamarádky nechávaly píchat ještě před 6týdnem, nás bohužel zdržel doktor, chtěl až po prvním očkování a to píchání v těch 3,5měsících už je dost dlouho. 😒
A osobně znám holčičku, co jí nechávala maminka píchat klasicky ouško ve 2letech a bylo to teda strašný. Takže většímu dítěti jen nastřelit.

wacinka
20. únor 2011

@dadous já bych ty přechytralý matky chtěla poznat osobně. opravdu mi to připadá úplně mimo mísu, ona přišla pro radu a ony ji napadají blbejma dotazama. NO škoda mluvit.

wacinka
20. únor 2011

@etinka myslím, že máš pravsu, naše malá náušničkama pěkně prokoukla a všichni ji obdivovali jaká je fešanda 😉

marti73
autor
20. únor 2011

Naušničky dáme.. už se na ně těším od doby, co jsme je koupili.. 😀 Jsou kouzelné.. motýlci s tmavě růžovými kamínky.. prostě k sežrání.. 😝

dadous
20. únor 2011

@wacinka no jo v každy diskuzi se najde nějaka vysírka 😀

monaberuska1
20. únor 2011

@wacinka víš to jsou přesně ty maminky který by neřekli ani ň bez chytrý knížky 😅 😅 😅 nechci se někoho dotknout ale čím víc nabiflovanější maminka tím tupější názor a hlavně chodí na diskuze spíše přesvědčovat a urážet než poradit....

monaberuska1
20. únor 2011

@marti73 určitě dej, podle popisu jsou krásný 🙂♥♥

dadous
20. únor 2011

@marti73 kačenka bude kočka 😵 hele ja mam kamaradku a ta nechala dceři píchat uši někde, kde přímo najdou bod, kde by ten vpich neměl vadit 😵 no ale plno dětí to ma od normalního dr. a taky nemaj problemy 😵

wacinka
20. únor 2011

@monaberuska1 na některé opravdu sedí že mají místo mozku z mlíka kostku. 😉
@marti73 bude to princeznička my máme taková srdíčka s růžovými kamínky, je nádherná a teď jak už má víc vlásků a udělám ji dvě anténky a dám šatičky tak je opravdu k nakousnutí

monaberuska1
20. únor 2011

@dadous mi máme od naš obvoďačky teda už tam sedí skoro 25 let v ordinaci 😀 😀 takže jsem jí plně důvěřovala, ale nějak sem slyšela že jsou i které chodí přímo domů nastřelit..

@wacinka jojo pěkně napsaný 😀 😀 😀 😀

wacinka
20. únor 2011

taky máme od pediatra nastřeleno a super bez problémů 😉

dadous
20. únor 2011

@monaberuska1 no my jsme jeli 60km kvuli nastřelení 😅 pro některe matky budem asi blazni 😀

wacinka
20. únor 2011

@dadous nejsi my jsme jeli 50km 😀 jeli jsme až do brna ke kamarádčiné doktorce, u nás tady jen píchají 🙂

dadous
20. únor 2011

@wacinka 😀 no tak slava 😀

marti73
autor
20. únor 2011

@monaberuska1 Díky.. 🙂

marlin3
20. únor 2011

...jsem ráda,že tady je většina pohodových maminek! 😵 😵 😵
@luckamb ahojky,jsme se potkaly ale v tématu,co? 😉

marlin3
20. únor 2011

...my zatím máme taky ty nastřelené plastové,ale za těch šest týdnů vyměníme za náušničky z bílého zlata ve tvaru pomněnek...a nevěřily by jste..ano jsou modré! 😀

marti73
autor
20. únor 2011

Dám je teda radši nastřelit, mám ORL tady kousek od baráku, který to dělá. Nejdřív jsem je chtěla nechat píchnout normálně, ale taky se bojím, že by mi hodně plakala. 😖

marlin3
20. únor 2011

dobře jsi se rozhodla... 😉

marlin3
20. únor 2011

a tady je důkaz mé "viny" 😀

marti73
autor
20. únor 2011

@marlin3 Super.. krásný.. 😅 A co teprv ty pomněnky.. to budou kluci čubrnět.. 😝

janinac
20. únor 2011

@marlin3 Vůbec nevypadají, že jsou modrý...takhle vypadají jako růžovo-fialové...jsou krásný 😵😵
škoda, že nemám holčičku, protože bych nad píchnutím oušek vůbec nepřemýšlela 😵 k té holčičce to prostě patři...taky mi bylo líto, že všichni s holčičkama chodili na píchání oušek a my nic...a doktorka nám pircing pupíku nechtěla udělat 😀 😀

marti73
autor
20. únor 2011

@janinac Teď má ještě ty plastové po nastřelení.. ale budou je měnit za zlaté s modrými pomněnkami. 😅

monaberuska1
20. únor 2011

@wacinka fakt??a vaše obo
voďačka nenastřeluje???? 😉

@marlin3 jé krásný naušničky .-) to jsou teda ty plastové nebo už ty vaše??

@janinac druhý až se zadaří tak bude holčička 😀 😉 🙂

marlin3
20. únor 2011

@janinac
@marti73 tak tak... 😉

marlin3
20. únor 2011

@monaberuska1 to jsou zatím ty plastové... 😉

monaberuska1
20. únor 2011

@marlin3 pěkňoučky ale .-)

marlin3
20. únor 2011
wacinka
20. únor 2011

@monaberuska1 ne jen propichuje bohužel. Ale vyřešili jsme to 🙂