Poraďte českou přírodní kosmetiku pro malé děti

pavla112
17. lis 2012

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte některá z Vás zkušenosti s nějakou přírodní dětskou kosmetikou, nejlépe nějakou českou. Nechci malou natírat komerčníma značkama -nemůžu se zbavit pocitu že v tom je chemický svinstvo 😒 Nebo si mícháte třeba nějaký svoje vlastní? Vím, že třeba mýdlo se dá uvařit... Ale to je asi zase moc extrémní 😀 děkuji 😉

sabuse1
17. lis 2012

my používáme Karla Hádka a naprostá spokojenost

simongap
17. lis 2012

My také Hádka...jak dětskou, tak i pro nás 🙂) skvělááá

patty1
17. lis 2012

Dobrou zkusenost mame s Nobilis Tilia, myslim, ze je ceska.

katcha21
17. lis 2012

My taky Nobilis Tilia 😉

veroniquez
17. lis 2012

Nobilis Tilia. 🙂

monika6e
17. lis 2012

Nobilis... jednak mám s nimi vlastní zkušenost a pak dělám aromaterapii a na všech kurzech nám říkají, že Just a Nobilis jsou dvě špičky - naprosto nejlepší. Z krémů pak ještě Weleda, jsou přírodní, nemají tam žádný přídatný srágorky 🙂

emme
17. lis 2012

Manufaktura - jsme moc spokojení, krásně voní, je jemná - šamponek i krém na tělo.

peroli
17. lis 2012

taky máme manufakturu a je úžasná!!!

pajenka
20. lis 2012

Budu kupovat Nobilis a Weledu

kkubova
20. lis 2012

Mám výborné zkušenosti s kosmetikou z technického konopí, hlavně od Cannabiosu a Cannadermu - vyrábí mýdla, tělová mléka atd. Nic z toho neobsahuje barviva, konzervanty, parfémy, ropné produkty atd. Můžu jen doporučit, většinou nakupuji v e-shopu Zelená Země. Nemusím nikam chodit a přijde mi to rovnou domů. 🙂

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marriee
11. pro 2012

Nobilis a Karla Hadka už uvedly jiné holky 😉 u Manufaktury je potřebné sledovat, co je a co není 100% bez chemie (je to spíše komerční značka) ... za mne doporučuji podívat se na stránky na stránky obchodu s přírodní kosmetikou Greenwave (kamenný krámek mají pouze v Praze), mají teď do 23.12. akci na dětskou přírodní / bio kosmetiku Weleda www.greenwave.­cz/­weleda (vyzkoušet ji můžeš i v Brně) a na bio esenciální oleje, aromalampy a difuséry http://www.greenwave.cz/primavera (vhodné pro alergiky atd.) ... na slevu je ale potřebné použít kupon, přidávám jako foto, btw. pokud koupíš 4 různé produkty obou značek, dostaneš dárek navíc, mají to uvedené pouze na webu 🙂