• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte přípravek proti zacuchávání vlásků

Prosím poraďte, existuje něco pro malé děti, aby se jim tak necuchaly ty jejich jemné vlásky?Naše Adélka s sebou strašně mele ve spaní a jak hýbe hlavou tak ráno to má vzadu na hlavě strašně zacuchaný, jak dredy :grinning: Jenže si tam nechce nechat šáhnout hřebenem :frowning2: Máte něco vyzkoušeného, nějaký kondicionér nebo rozčesávač?
24. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá má někdy také po ránu div ne dredy :slight_smile: Používáme dětský šampon s balzámem od zn. Subrína. Krásně voní, hezky jdou po umytí rozčesat, ale jak říkám, když jsou vlásky jemné a delší, tak žádné zázraky.... :unamused:
24. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mojí dceři se též každé ráno objevovaly vzadu ve vlasech cuchance, až jsem vyzkoušela sprej na rozčesávání vlásků od Schaumy a nemáme problém. Po umytí vlasů se nastříká na mokré vlásky a nechá zaschnout a jde to rozčesávat skvěle každý den. :wink:
25. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dcerce se zacuchávají vlasy dodnes a synkovi jelikož je kudrnáč a má dlouhé vlásky tak také. Viděla jsem přípravek Schauma, ale s ním nemám zkušenost, my kupuje od Oriflame http://www.oriflame.cz/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml?SKUID=10825_cs_CZ&PRODID=10825_cs_CZ&CATID=chOK_cs_CZ&search=false&noMenu=&fromWhere=catalog, občas se dá sehnat ve slevě. S ním jsme spokojení, lze i na suché vlásky.
25. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj synáček má vlasů jak na dvě hlavy a taky to má věčně zacuchaný, obvzlášť, když si na to vypatlá přesnídávku :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta :grinning: :grinning: :grinning: . Bramborová kaše v kudrnách je taky super :grinning:
26. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek