Prášek na věcičky pro mimíska, poraďte

Holky prosím vás jak jste na tom s praním pro mimí?do porodu 2 mesíce,chtela bych už začít 😃 poradte co koupit za prasek?a vaše skušenosti..dekujii moc 😉
frantiska85
6. led 2014
Prala jsem ve stejném prášku jako pro nás, značku jsem nijak neřešila.
maarika
6. led 2014
já od začátku prala v Persilu sensitive a super 🙂 Krásně voní a prcek mi prášek snášel v pohodě,ale každé mimčo je jiné.Pak jsem zkusila ještě Lovelu a taky OK 😉
blahova_andrea
6. led 2014
já prala ve stejném jako nám s tím, že když to malému nebude vyhovovat, tak značku změním. sama třeba nesnesu každou aviváž. jinak přítel měl u starších dětí právě špatnou zkušenost s prášky přímo pro děti, takže nezbývá než zkusit a být připravena na změnu 😉
bambulal1
6. led 2014
Ja sem taky prala v prášku pro nás a nakonec mal malý exzém z prášku tak sem musela prejít na Lovelu a sem max.spokojená. Každé dieta je jiné z¨takže si pro istotu kup i lovelu je proti alergenom když ju nevyužiješ klidne ju hod pak na bazar.Nekdoju určo kúpi :ú
mamkamarketa
6. led 2014
Ja peru vetsinu veci ve froshi, klasicky praci prasek bych pro mimco asi neriskla
blondynka400
6. led 2014
http://www.olivovyobchod.cz/olivovyshop/eshop/1...
Klasické prášky nemusím ani moc pro nás, je to chemie. Různé lovely a pod jsou podvod, účinná látka je stejná jako v ostatních prášcích, jen to je více zředěné. Když už nomální prášek, stačí "obyčejný" dát ho málo, a hlavně dvakrát promáchat vodou.
Tenhle olivový je super, přírodní a vypere lépe než kdejaký persil 😉
ladie
6. led 2014
Persil sensitive. V půlroce jsem pak přešla na normální.
lenicka07
6. led 2014
Vyzkoušela jsem jak Batole, tak Lovelu tak Persil sensitive a všechno v pohodě, u obou dětí. Takže dneska nakupuju podle ceny.
ness21
6. led 2014
My máme koupenou Lovelu 🙂
caboonek
6. led 2014
lovela, persil sensitive
22ketrin
6. led 2014
Cauko. My tiez pouzivame Lovelu na farebne a na biele a sme spokojny.
mafeska
7. led 2014
měla jsem lovelu - s příkrmama jsem zjistila že nic nevypere a divně voní), pak persil sensitiv gel - ten byl fakt super, prala jsem odděleně v dětském do půl roku, pak už jsem prala s našima věcma v normálním prášku a s aviváží 🙂
anickajirka
7. led 2014
my jsme praly a pořád pereme v mýdlovém slizu, místo aviváže ocet a levandulový olejíček.žádné zbytky prášku, ekzémy, nic .Já trpím na atopický ekzém a syn od miminka také. 🙂
koliotte
7. led 2014
Ahoj, já jsem zkusila Lovelu, pak Batole a nakonec jsem používala Persil Sensitive, ten se mi zdá nejlepší 🙂 Občas jde koupit v aukci se slevou až 50% 😉 Pro jistotu jsem ještě na pračce nastavila máchání navíc (a to jsem nechala dodnes) a nepoužívala žádnou aviváž. 🙂
iv45
17. led 2014
lovela moc nevypere, persil sensitive docela drahý, u nás vede dreft sensitive v akci za 129 3l a vypere všechno a krásně voní 🙂)
olasek
17. led 2014
Doporučuji Batole ( aviváž Batole balsám) - takhle totiž voní miminko 🙂 .... Lovela, bohužel, nevypere skvrny a nevoní, Persil používám pro nás, ale pro děti to taky není žádný zázrak....
janahoub
17. led 2014
Taky doporučuji Batole,měla jsem pro oba a hlavně mně osobně moooc voněl.Jinak peru v Arielu a když jsme na něj přešli,žádné reakce nebyly😉
katynka83
28. led 2014
Ahoj, já jsem prala zezačátku v Persilu sensitive- dobrý, bez vůně, zkoušeli jsme i Lovelu - zdálo se mi, že moc nevyprala, tu jsem podruhé už nekoupila, pak ještě Batole - dobrý i příjemně voněl, jako miminko 🙂 , Batole dělá i aviváže, voní a dobrá cena.
pisisvori
28. led 2014
Já jsme používala Mimino, Lovela nic nevypere.
ttwetty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jadane
9. únor 2014
Já jsem používala Lovelu, vyprala mi úplně všechno

Začni psát odpověď...

Odešli