Prášek na věcičky pro mimíska, poraďte

mirunka4
6. led 2014

Holky prosím vás jak jste na tom s praním pro mimí?do porodu 2 mesíce,chtela bych už začít 😀 poradte co koupit za prasek?a vaše skušenosti..dekujii moc 😉

frantiska85
6. led 2014

Prala jsem ve stejném prášku jako pro nás, značku jsem nijak neřešila.

maarika
6. led 2014

já od začátku prala v Persilu sensitive a super 🙂 Krásně voní a prcek mi prášek snášel v pohodě,ale každé mimčo je jiné.Pak jsem zkusila ještě Lovelu a taky OK 😉

blahova_andrea
6. led 2014

já prala ve stejném jako nám s tím, že když to malému nebude vyhovovat, tak značku změním. sama třeba nesnesu každou aviváž. jinak přítel měl u starších dětí právě špatnou zkušenost s prášky přímo pro děti, takže nezbývá než zkusit a být připravena na změnu 😉

bambulal1
6. led 2014

Ja sem taky prala v prášku pro nás a nakonec mal malý exzém z prášku tak sem musela prejít na Lovelu a sem max.spokojená. Každé dieta je jiné z¨takže si pro istotu kup i lovelu je proti alergenom když ju nevyužiješ klidne ju hod pak na bazar.Nekdoju určo kúpi :ú

mamkamarketa
6. led 2014

Ja peru vetsinu veci ve froshi, klasicky praci prasek bych pro mimco asi neriskla

blondynka400
6. led 2014

http://www.olivovyobchod.cz/olivovyshop/eshop/1...
Klasické prášky nemusím ani moc pro nás, je to chemie. Různé lovely a pod jsou podvod, účinná látka je stejná jako v ostatních prášcích, jen to je více zředěné. Když už nomální prášek, stačí "obyčejný" dát ho málo, a hlavně dvakrát promáchat vodou.
Tenhle olivový je super, přírodní a vypere lépe než kdejaký persil 😉

ladie
6. led 2014

Persil sensitive. V půlroce jsem pak přešla na normální.

lenicka07
6. led 2014

Vyzkoušela jsem jak Batole, tak Lovelu tak Persil sensitive a všechno v pohodě, u obou dětí. Takže dneska nakupuju podle ceny.

ness21
6. led 2014

My máme koupenou Lovelu 🙂

caboonek
6. led 2014

lovela, persil sensitive

22ketrin
6. led 2014

Cauko. My tiez pouzivame Lovelu na farebne a na biele a sme spokojny.

mafeska
7. led 2014

měla jsem lovelu - s příkrmama jsem zjistila že nic nevypere a divně voní), pak persil sensitiv gel - ten byl fakt super, prala jsem odděleně v dětském do půl roku, pak už jsem prala s našima věcma v normálním prášku a s aviváží 🙂

anickajirka
7. led 2014

my jsme praly a pořád pereme v mýdlovém slizu, místo aviváže ocet a levandulový olejíček.žádné zbytky prášku, ekzémy, nic .Já trpím na atopický ekzém a syn od miminka také. 🙂

koliotte
7. led 2014

Ahoj, já jsem zkusila Lovelu, pak Batole a nakonec jsem používala Persil Sensitive, ten se mi zdá nejlepší 🙂 Občas jde koupit v aukci se slevou až 50% 😉 Pro jistotu jsem ještě na pračce nastavila máchání navíc (a to jsem nechala dodnes) a nepoužívala žádnou aviváž. 🙂

iv45
17. led 2014

lovela moc nevypere, persil sensitive docela drahý, u nás vede dreft sensitive v akci za 129 3l a vypere všechno a krásně voní 🙂)

olasek
17. led 2014

Doporučuji Batole ( aviváž Batole balsám) - takhle totiž voní miminko 🙂 .... Lovela, bohužel, nevypere skvrny a nevoní, Persil používám pro nás, ale pro děti to taky není žádný zázrak....

janahoub
17. led 2014

Taky doporučuji Batole,měla jsem pro oba a hlavně mně osobně moooc voněl.Jinak peru v Arielu a když jsme na něj přešli,žádné reakce nebyly😉

katynka83
28. led 2014

Ahoj, já jsem prala zezačátku v Persilu sensitive- dobrý, bez vůně, zkoušeli jsme i Lovelu - zdálo se mi, že moc nevyprala, tu jsem podruhé už nekoupila, pak ještě Batole - dobrý i příjemně voněl, jako miminko 🙂 , Batole dělá i aviváže, voní a dobrá cena.

pisisvori
28. led 2014

Já jsme používala Mimino, Lovela nic nevypere.

ttwetty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jadane
9. únor 2014

Já jsem používala Lovelu, vyprala mi úplně všechno