Přebalovací komody a pulty. Poraďte

pavlina05
22. únor 2008

Ahoj holky!!!
Postupně začínám koukat po komodách, pultech a podložkách na přebalování. Ale nevím si rady. Nic zvláštního mne neuchvátilo.... ☹
Chtěla bych prostě pult a dole šuplíky na věci pro mimi. Ceny jsou hrozné!!!!
Poradíte?????

krista
22. únor 2008

Ahojky Pavli, my máme v ložnici klasickou komodu co jsme kupovali se skříní a na to jsem si koupila přebalovací podložku, vypadá to takhle:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Nejlepší je, že až bude mimi větší tak tu komodu pořád využiju, navíc tu podložku jsem koupila s tvrdou deskou, takže můžu přebalovat kdekoliv, třeba na postýlce nebo pračce 😉 Líbí se mi přebalovací pultíky třeba od truhlářů ale neměla jsem na to jmění 😀 a tohle splní svůj účel taky 🙂

sisstin
22. únor 2008

pavli: a jsi si jistá, že to pak upotřebíš? Já pult mám..a nikdy jsem ho skoro nepoužila...prostě přebaluju na posteli či jinde jen na přebalovací podložce..přijde mi to pohodlnější 😕 a pokud chceš fakt pult s šuplíkama..tak skoro pod tři litry určitě nepůjdeš 😕

kacka.va
22. únor 2008

já taky zastávám názor, že přebalovák není potřeba, takže jsem koupila jen přebalovací podložku a hotovo. A pokud chceš zásuvky, tak bych koupila normální komodu, která se vám hodí do bytu a na tu bych dala podložku. Aspoň ti tu komodu pak upotřebíš, i když mimi odroste, přesně jak psala Krista

kristi
22. únor 2008

nebo si nech udelat od truhlare 🙂

kupinka
22. únor 2008

Já přebalovák mám,ale použila jsem ho snad jednou...je to zbytečné a škoda peněz...přebaluji na posteli,sedačce a teď na zemi,když už lozí....

pavlina05
autor
22. únor 2008

Holky díky. No vidíte a nad tímhle jsem neuvažovala. Takže škoda penízek?!
No uvidím. Chtěla jsem ji dát do pokoje, kde by bylo pro mimi všechno. V ložnici bude spát MM a já tam nechci v noci mimi přebalovat a jeho rušit,....
Tak uvidím.
Díky moc holky

pavlina05
autor
22. únor 2008

Možná raději koupím klas. komodu do pokojíčku a k tomu desku 😉
Díky

kristi
22. únor 2008

ja jsem mela od truhlare na zakazku vyrobenej ale opravdu fajnovej prebalovak, byl hodne vysokej, mel police a ja ho teda fakt vyuzila, prebalovalo se mi lepe nez na posteli apod. Ted je uz Mia velika, takze by mi z nej asi spadla,ale kdyz byla mrnava, tak jsem ji na nem nechavala i chvili lezet,,ona cumela na zavesy a byla stastna.....

lendy1
22. únor 2008

tak já mám tuto komodu s přebalovákem a šumplíkama (snad je to trochu vidět):
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

malý má od narození svůj pokoj, kde má vše potřebné. Ta komoda je super, že se dá využít i později-přebalovací pult se překlopí a je z toho další polička a ten vrchní díl se na to nasadí, takže vznikne komada dole se šuplíkama na věci a nahoře jsou různé poličky na hračky, knížky...atd. Je z Ikea, ale je to snad předloňská kolekce...

anta
22. únor 2008

Holky díky za inspiraci, ty komody se mi fakt moc líbí 😉 Asi taky do jedné půjdu.

aponchie
22. únor 2008

ja mela komodu obycejnou z ikei a na ni nastavec na prebalovani v akci za 300kc a vubec sem to nevyuzila asi jen aby s enereklo ze startu pak vsude mozne

pavlina05
autor
22. únor 2008

lendy1 to vypadá moc dobře 😉 Koknu do Ikei. Je to dobrý, že svůj účel to neztarí ani později.

pavlina05
autor
22. únor 2008

mě by se celkem líbila tahle, ale jestli není moc maličký ten prostor na přebalování???
http://www.babyexpert.cz/ShowImage.asp?IMG=/Fot...

1980mat
22. únor 2008

Já si ani komodu ani přebalovák pořizovat nebudu. Nejdřív jsem pro to byla nadšená, ale myslím, že to je škoda peněz. Všechny ženský z rodiny mi říkají, že se dá v pohodě přebalovat na posteli, stole nebo gauči či zemi, jen si stačí přemístit přebalovací podložku a tu jsem naštěstí podědila po švagrové. Takže já tyto investice vynechám a nejdřív vyzkouším přebalovat někde jinde. No a kdyby to náhodou nešlo (což pochybuji), tak přebalovák dodatečně přikoupíme. On se dá stejně využívat jen po omezenou dobu, protože děcko rychle vyroste a je hodně pohyblivé a je riziko, že z pultu spadne, jak se to stalo i mojí švagrové, že jí prvorozená dcera z pultu spadla, když pro něco odskočila o dva metry dál.

pavlina05
autor
22. únor 2008

...no právě, já bych chtěla mít vše při ruce a všuplících, abych nikam poodskakovat nemusela!!!!

anta
22. únor 2008

No mě se právě ty komodičky líbí, protože se to pak dá využí i jako normální nábytek, máš to všechno pěkně poskládané na jedné hromadě a nemusíš pořád někde lítat a shánět se po něčem, když to máš pěkně pohromadě, líbí se mi to.

lenkazdenek
22. únor 2008

Tak já pultík vyhrála na MMB a nemůžu si ho vynachválit,má dole dvě přihrátky,tak tam mám plenky ,kosmetiku,buničinu,ubrousky do zásoby. Navíc má v sobě i vaničku,ale s té jsme už vyrostly,ale ten pult si nemohu vynachválit ,navíc ji na něm i oblíkám a cvičím a nemusím se k ní neustále ohýbat. Ale myslím,že zručnější tatík by mohl přebalovák udělat ze staršího stolu nebo skříŇky 😉

rova
22. únor 2008

Já se přiznám, že se mi takové pultíky líbili, ale přišlo mi to zbytené a příliš drahé. Takže jsem nakonec přebalovala na povlečené molitanové podložce. A takové ty věci na přebalení, po koupání (mastičky, krémy, vatičky apod.) jsem měla v krabičce. Tu jsem akorát před koupáním vyndala společně s podložkou na postel a vyhovovalo nám to. 😉

janula319
22. únor 2008

My máme přebalovák dělanej od kamaráda - truhláře. Ta přebalovací deska se dá sundat, takže lze přebalovat v podstatě kdekoliv a pak může sloužit jako polička, myslim že je to praktický, dám do něj všechny věci na mimčo a je to všechno hezky pohromadě 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pavlina05
autor
22. únor 2008

lenkazdenek ...bylo to něco takového???
http://www.babyexpert.cz/ShowImage.asp?IMG=/Fot...
JJ, je to docela drahé, ale asi potřebné??? 😎
Každopádně díky moc 😉

lenkazdenek
22. únor 2008

Pavly,nene já mám klasickej pult,mám ho i v albíčku,ale jak říkámjednak bylz bazárku za 500 a jednak mám sestru ašvagruši který hpotm využijou 🙂

pavlina05
autor
22. únor 2008

leni, je dobrej 😉 To je vlastně pultík 😉
Takže se tedy rozhodnu mezi pultíkem a komdou. Kokala jsem teď na Okeu a tam jsou komody tak od 3.600,- 😝

lenkazdenek
22. únor 2008

Pavli mrkni na mmbtam jsou levnější navíc když jsou po jednom dítěti tak jsou zachovalý 😉

kristi
22. únor 2008

Pavli, to je hrozne mrnavy, ten posledni odkaz....

pavlina05
autor
22. únor 2008

janula319 teda konečně pořádnej přebalovák!!!! To je první přebalovák co se mi líbí!!!!
Známého truhláře teda nemáme ☹ ,..nevíš na kolik by přišel???

leni, kouknu 😉

kristi, taky se mi zdá a za ty prachy!!! 😝

kristi
22. únor 2008

ja dam tedka do alba, co jsem mela ja od toho truhlare, tak se mrkni, jo? stal 1500 a truhlar by ti udelal i modry hrany, a posila to na dobirku PPL

pavlina05
autor
22. únor 2008

kristi, to by jsi byla moc hodná 😉 Díky moc a moc.

kristi
22. únor 2008

mas to tam 🙂

pavlina05
autor
22. únor 2008

kristi super a ta cena taky!!!! Teda začínám uvažovat nad truhlářem 😉 Díky moc!!!
Jsou daleko hezčí než za 5000,- v obchodech!!!
Díka a díky

mallorry
22. únor 2008

kristi a ty mas kontakt na toho truhlare? to je docela hezka cena a ja budu ladit pokojik do bila... 😀

jinak jsem jeeste premyslela, ze necham v pokoji velikansky stul co sme pouzivali na pocitac a na to dam nejakou peknou deku a prebalovaci desku, a mohlo by to taky poslouzit jako prebalovaci pult co myslite? obleceni bych mohla davat do skrine...