Přebalovací komody a pulty. Poraďte

pavlina05
22. únor 2008

Ahoj holky!!!
Postupně začínám koukat po komodách, pultech a podložkách na přebalování. Ale nevím si rady. Nic zvláštního mne neuchvátilo.... ☹
Chtěla bych prostě pult a dole šuplíky na věci pro mimi. Ceny jsou hrozné!!!!
Poradíte?????

kristi
22. únor 2008

supky, poslete mi maily...

pavlina05
autor
22. únor 2008

mall taky by to šlo!
Já teda představu o pokojíčku ještě nemám. Byt máme sice 3+1, jeden pokoj je pracovana jak nyzývá MM, já pokojík. Tam máme police z Ikea světlé, takže bych to ladila do světlého dřebva.....nevím, bříza,???

cazadora
22. únor 2008

holky tak já mám dokonce dva přebalováky z ikey a hrozně je používám jeden je v pokoji druhej v koupelně, když sem natálku kojila tak mě dost často pokadila počůrala(no to i teď) nedovedu si představit přebalovat na posteli to bych furt převlíkala. 😝

mallorry
22. únor 2008

pavlina, jeste to musim promyslet, na ten stul by se vlezla spouuuusta veci, kremicky, ubrousky a tak...ale komoda mne taky laka 😝
my pudem do bile, bo sme koupily v ikee takovou velkou jakoby knihovnu, bilou, ktera je napul zakryta dvirkama, takze se tam daji dat i oblecky...to sme jeste nevedeli, ze cekame miminko🙂)) takze kdyz uz tam mame bilou, tak pojedu vsecko v bilym🙂

mallorry
22. únor 2008

cazadora a na stole? jak sem psala?

cazadora
22. únor 2008

mallory stůl má kamarádka má na tom deku přez to igelit a na to prostěradlo aby to bylo měkký a je moc spokojená, nebo když koupíš tu molitanovou poplastovanou bude to stejný, mě se to prostě na tý posteli nezdá, jo a jinak ty pultyx z ikey vyšli jeden na cca700, ale pokud máš stůl je to ok, ted sem si uvědomila že my máme takovej stůl u mejch rodičů máma tam taky dala deku atd a slouží dobře 😉

mallorry
22. únor 2008

cazadora my mame docela velkej, skoro jak jidelni, a je ho skoda mozna vyhazovat, tak by tam jeste mohl zustat a poslouzit takhle...cim vic prostoru tim lip mozna🙂 na posteli bych to asi nedelala, i miminko by melo mit jakoby svoje soukromicko, svoje mistecko pro hygienu 😉

lenkazdenek
22. únor 2008

Malory určitě by to šlo 😉

pavlina05
autor
22. únor 2008

kristi
😀 ještě jedou díky. Tak mě se tam líbí jeden, byl by za 4.000,- ale dle mách představ!!!! 😉

kristi
22. únor 2008

Pavli, no uvidis..... 😉

pavlina05
autor
22. únor 2008

kris 😉 vypadá opravdu moc dobře!!! 😉

cazadora
22. únor 2008

mallory tak do toho jdi a když by vám to nevyhovovalo tak můžete řešit pak operativně 😉

monas
22. únor 2008

ně se zdají takové ty klasické přebalovací pulty malé, navíc náš syn je od mala hrozný číslo a v několika měsících by mi z něho asi vyskočil a takový ten na nožičkách (rozkládací či co) by asi převrátil. Máme komodu u Ikei, z masiv borovice, se 3 velkými šuplíky, na ní ten nástavec, který potom sundáme a zůstane kus kvalitního nábytku. Je veliký a bytelný. Navíc mají v Ikee bezva plastovöu sadu krabiček a koše s víkem, které se zavěsí za ten rantl okolo komody a vš je skvěle při ruce.

janula319
22. únor 2008

Pavli, vyšel nás něco kolem 3000, je fakt velkej, chtěla jsem vysokej, abych se nemusela ohýbat, sama jsem vysoká, má velký šuplata a vejde se tam toho opravdu hodně 😉

monas
22. únor 2008

Tak to je dobrá cena! 😵

pavlina05
autor
22. únor 2008

janul, tak to zkusím možná u truhlářů 😉
monas, ten vypadá dpobře 😉 Nástavec jste koupili kde???

pavlina05
autor
22. únor 2008

tak tahle je hezká, ale ta cena!!!
http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti....

monas
22. únor 2008

Nástavec je taky z Ikei, je dělaný přímo na tu komodu...

janula319
22. únor 2008

pavli, zkus, přeju hodně štěstí!!! Já ho chtěla hlavně aby se dal využít i až mimčo odroste, aby tam ta přebalovací deska nebyla napevno a se šikovným truhlářem se domluvíš na čemkoliv 😉

pavlina05
autor
22. únor 2008

http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti....
nebo tahle??
janula319 😉 jj, to bude asi nejrozumnější

pavluskak
22. únor 2008

Holky, tak jsem Vás pročetla a díky za tipy. My měli na prní mimi udělaný přebalovák ze spodní skříňky kuchyňské linky, protože jsme akorát dělali novou, ale skříňka už se zabydlela v garáži, takže také řeším nějakou komodu... Přebalování na posteli je pro mě nepraktické, jednak všechno neustále tahat sem a tam a pak, raději postojím a moje záda mi poděkují... Také mám zkušenost, že jak Ani byla na přebalováku, tak ležela ani se nehla (i téměř ve dvou letech) ale jak když jsme nebyli doma a přebalovala jsem na posteli, tak jsem ji naháněla všude možně - ovšem samozřejmě není záruka, že to druhé mimi, bude také takové...
Tak ještě jednou díky za tipy a jdu hledat šikovného a nepředraženého truhláře, protože ty ceny komod v obchodech jsou fakt síla.

emakrul
24. srp 2021
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

@pavlina05 koukni na stránku postylky-vybaveni 🙂 Snad najdeš co hledáš, výběr je veliký a ceny jsou fajn 🙂 Sama mám od tama dost věcí a super spokojenost🙂

petulkadodo
25. srp 2021

@emakrul Diskuse je 13 let stará, paní už asi pult nepotřebuje

makovice88
25. srp 2021

@petulkadodo Spis hlavne nenapadna reklama 😂