Přebalovací podložka. Kterou mám vybrat?

theresa
18. kvě 2008

Ahoj všem, prosím o radu, chci si nechat udělat přebalovací pult a dostalo se mi rady, že mám první koupit přebalovací podložku a podle ní nechat udělat přebalovací pult. Bohůžel teď nevím, kterou podložku vybrat? Máte nějakou dobrou zkušenost s konkrétní přebalovací podložkou? Předem moc děkuji za pomoc.

luckaa
18. kvě 2008

Ahoj,my máme takovou tu klasickou měkkou omyvatelnou podložku.Nahoře a po stranách je silnější.Byla jsem s ní moc spokojená,dávala jsem na ní papírovou přebalovací podložku a nebo plenku,aby to malou nestudilo.Když se pokakala nebo počůrala tak to šlo krásně omýt.Naprostá spokojenost 😉

theresa
autor
18. kvě 2008

A jaká to prosím byla značka a rozměr?

niega
18. kvě 2008

My máme Ikea za 150 Kč s nafukovacími okraji. Dělají k tomu i takové potahy z látky, ty teda nemáme, ale určitě jsou fajn. A přebalujeme na pračce.

petka80
18. kvě 2008

Taky mám tu nafukovací z Ikea, myslím, že bohatě stačí......... A mám přebalovací pult a komodu v jednom.

minea
18. kvě 2008

Taky nafukovací Ikea, je super. A hlavně na ní nejsou medvídci ani jiný vopičáci, prostě někdy méně je více......

luckaa
18. kvě 2008

Polský výrobek,firma CEBA velikost 70x70,dodneška vypadá jak nová 😉

ene
18. kvě 2008

Ikeackou taky mame, je dobra tak na tu pracku, pripadne ji davam na zem, kdyz mala vetra, je lehoucka. Na prebalovak kup urcite tu nejvetsi, vydrzi ti alespon dlouho. Najdes ji v kazdem obchode s mimi vecma, i na internetu. Nebo se da v pohode usit - koupis silnejsi molitan a na to se da koupit ta igelitova metraz, jak je na ubrusy.

agatka77
18. kvě 2008

ahojky,ja prebalovala na prebalovaku asi mesic z porodnice,ted prebaluju malyho u nas na gauci v obyvaku,je zivej,mrska s sebou,tak aby mi nespadl a v noci neprebaluju,takze ho mame vicemene na paradu,hihi 🙂

sylvar
18. kvě 2008

já měla s pevným spodkem, přebalovala jsem na ní asi 3 měsíce, měla jsem ji přes postýlku, pak malá byla moc živá,tak na posteli na zemi, jen položenou na přebalovací podložce jednorázové enbo dece

atreides
18. kvě 2008

taktéž Ikea i s přebalovacím pultem a max. spokojenost 😉

iza
18. kvě 2008

ahoj holky 🙂
theresa no myslím,že je dobrý si rozhodnout, jak velký přebalovák chceš mít apak okouknout podložky...dělají se v různých rozměrech..já kdybych si mohla vybrat tak bych chtěla velkej přebalovák na který se vejde podložka o rozměru tak 85x70(85x70)..jinak já přebaluju na přebalováku pořád...i když je to občas dobrodružství 😀 ..máme takovou tu přebalovací desku na postýlku : http://www.detskyraj.cz/zbozi/2669-prebalovaci-...
a na něm mám podložku myslím 50x70
kdybych měla dost prostoru tak bych chtěla takovej ten přebalovák co mají u pediatra..je to fakt bezvadný...

iza
18. kvě 2008

nebo možná je největší rozměr 74x72? fakt teď nevím..musela by si prošmejdit stránky...třeba koukni i na mimibazar

natalien
18. kvě 2008

Tak já měla přebalovací podložku od Scarlet, omyvatelná a se zvýšenými okraji. Měla jsem ji na komodě přilepenou oboustranou lep. páskou. Jo a cena podložky byla 350,- Kč. 😉

niega
19. kvě 2008

Iza: Já když si představím, jaký scény vždycky děláme v poradně na tom velkým přebalováku, kde má Edík dostatek prostoru neustále někam odcházet, tak na mě jdou mrákoty 😀 . Na našeho Edíka prostě platí jedině podložka na pračce v rohu koupelny, takže se může svalit jenom na jednu stranu, kde stojím já, popřípadě kde vystrčím zadek, když se potřebuju shýbnout. To mi pro našeho lumpíka připadá, narozdíl od toho v poradně, bezpečný (pokud se takový slovo dá teda použít 😀 ).

pavlina05
22. kvě 2008

Ahoj , tak my máme přebalovací pultík tenhle:
http://www.net-nabytek.cz/produkt/201_prebalova...
a k tomu komodu Malm z Ikea. Myslím, že to bude bezva 😉
A tady je ta naše komplet:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sovicka_
6. bře 2011

Dotaz pro ty, kdo mají podložku z Ikea a k ní i ty froté potahy - když na to ten potah dám, udrží mi potah "samovolně" tvar té podložky? Já totiž nemám žádný pultík, podložku chci položit na komodu - ale ta "čelní" část podložky nedrží nahoře zvednutá, podkládá se - jedinou možností by bylo nějak slepit nebo zakolíčkovat snad ty rohy k sobě, pak by to tvar drželo 🙂 anebo mě napadlo koupit si na to i ty potahy. Co? 😕

skorepka
1. črc 2011

ahoj chci se zeptat, mate zkusenost s podlozkama co jsou zezhora z bavlny? prijde mi to neprakticke, kdyz neco vypadne z plenky tak se to neda tak lehce otrit jako ty gumove.. dekuju

annaanicka12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvapokorna
11. črc 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Já používala hlavně jednorázové přebalovací podložky, kupovala jsem je v drogérii nebo často v Albertu. V rámci celkového nákupu, byly po ruce. Když nebyla nehoda, tak se daly používat opakovaně. Rozložila jsem si podložku, kde jsem potřebovala, na zemi, sedačce, posteli, venku.

gepe
11. črc 2015

Ahoj, na prebalovaku mame frote potahy a davame jednorazove podlozky od Seni (zdravotnicke more). Jako jedine se nedroli uvnitr, jsou pevne a taky nas vysly vzdy nejlevneji oproti beznym detskym jednorazovym. Maji i ruzne velikosti napr 40x60, standard 60x60 a i 60x90.

ema_s
28. zář 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Ahoj, my máme podložku Cam Babyblock a jsem spokojena, není na tom asi nějak moc co zkazit, hlavně aby byla dobře omyvatelná a šla dobře uchytit, ta naše má šířku 79cm a délku 50cm

oriell
12. říj 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Ahoj, nejvíce mi asi vyhovovala přebalovací podložka standard 60x60. Tento rozměr mi přišel velice praktický a pasoval na všechny přebalovací pulty 🙂 Jinak značku jsem vždycky střídala podle toho, co bylo zrovna v akci (dobré byly Panda a Pampers), abych něco málo ušetřila, protože jsem měla přebalovacích podložek velkou spotřebu 🙂

brokovich
12. říj 2015

My máme Bebe jou, 75x80 cm. Koupila jsem ji zde na bazarku a úplne super. Je dostatecne velká. Na ni dáváme jednorazovky Seni soft. Maximalni spokojenost. Jinak máme prebalovaci skříň od Ikea, Hensvik.

bastamama
16. zář 2016

Ahoj, potřebovala bych radu, existují nějaké podložky široké 60 cm a ne 50 cm? Potřebovala bych umístit na postýlku, ale ne ze strany, ale zepředu a nějak nemohu nic najít a už začínám být zoufalá, třeba někdo měl podobný problém a našel 🙂
Děkuji!

ivulkaaaaa
3. zář 2017

Ahoj, mám dotaz na přebalovací podložku, zdali je lepší mít s bavlněným potahem a nebo s omyvatelnou. Na netu jsem dosti četla, že ty omyvatelné dost praskají ve švech a nebo u vyšších krajích po krátké době. Také i když je omyvatelná, tak stejně, aby miminku nestudilo, tak se dává navíc plena a nebo nepromokavá podložka jednorázová.
Není tedy lepší rovnou koupit bavlněnou podložku, která se dá kdykoliv vyprat? Jaké nato máte názory? díky

adrika_k
1. kvě 2018
Uživatel adrika_k je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adrika_k.

My sme kupovali prebaľovaciu komodu, keďže nám to odporučili, je to oveľa stabilnešie 🙂 Tuto komodu teraz využívam ako normálnu komodu, keďže je to UNI 🙂 je to suprova vecička 🙂 https://www.detskepostielky.com/prebalovacie_komody/