Přebalovací podložka na komodu od Drewexu. Jakou?

kacenkag
15. dub 2010

ahoj holky, máte někdo zkušenosti s přebalovací komodou od Drewexu? Jakej typ podložky na něj nejlépe pasuje? podle rozměrů, nemůžu žádnou najít, široká je 90 a hloubka 59cm, vlastníte někdo?

kacenkag
autor
15. dub 2010

to by asi taky šla, ale já spíš chtěla stát k té komodě čelem a mimčo mít nožkama u sebe, takže spíš širší a hlubokou těch 60cm, jde mi o to, jestli vůbec takovej rozměr je k sehnání, ale širší může být i méňe, ne přes celou komodu, tak 70x60, dělá se takový rozměr?

spaagetka
15. dub 2010

kacenko, nepřijde ti hloubka 56 cm málo? Stejně bys dřív nebo později stála bokem, páč mimčo se začne odstrkovat patičkama, takže pokud nechceš riskovat bouli na hlavě, hledej větší přebalovák, nebo můžeš stát bokem 😉

kacenkag
autor
15. dub 2010

já právě k ní z boku nemám přístup, je to jen dočasně pro malý mimčo a to je dostačující nebo ne? pak to budem řešit jinak, ale i zatím na to potřebuju tu podložku

spaagetka
15. dub 2010

Mno, já bych šla do hlubšího, páč třeba náš Kryštof měl v 6 týdnech 62 cm a narodil se s 50cm 😉

beruska2x
15. dub 2010

no ja mam prebalovat jak byly driv na strediscich, takovou tu obrovskou komodu s dvirkama a mela jsem tam tu vetsi podlozku z ebutiku a prebaluju tam malyho jeste ted 😉

kacenkag
autor
16. dub 2010

berusko: a ty k tomu přebalováku máš přístup ze strany, protože já hledám přesně opačné rozměry, ne 78x60, ale 60x něco. Já to aso blbě vysvětluju, ale tutu podložku tam musím dát na šířku, né délku, já zkusím nají obrázek toho typu podložky 😀

beruska2x
16. dub 2010

ne mam pristup normalne zepredu a prece neni problem tu podlozku otocit o 90 stupnu ne 😅

kacenkag
autor
16. dub 2010

tak tuto, akorát aby byla např. 90 nebo míň široká a 60 hloubka

beruska2x
16. dub 2010

jinakmyslim ze tajkovou ani nedelaji protoze 60cm je na delku opravdu malinko, to ma mimi nekde na 2m 😉

kacenkag
autor
16. dub 2010

ale já když jí otočím, tak mi bude přečuhovat, ne? 😀 nebo? ten přebalovák je hlubokej 59cm, já už jsem z toho magor 😀

beruska2x
16. dub 2010

tak jsem schvalne koukla a malej mel porodni 50cm a na 2,5m mel 60cm 😉

beruska2x
16. dub 2010

no tak to je o 1cm

kacenkag
autor
16. dub 2010

no tak koukám, že to budu muset vyřešit přístupem ze strany, nebo už nevím ☹

kacenkag
autor
16. dub 2010

Když já už mám tamtu objednanou 😒 , ještě přemýšlím ten pult nechat zvětšit, jako prodloužit, kolik by měl mít minimálně na hloubku, těch 70? to je jen o 11 cm, to by snad šlo

beruska2x
16. dub 2010

aha, no co ja jsem koukala tak maji min. tech 70cm.. zkus to, ono pak kdyz to pouzivat kazdej den tolikrat a das za to tolik penez tak je pak blby kdyz to je naprd a nebo abys pak prebalovala na posteli a tak, to boli zada, ja to nerada delam treba na navsteve i ted 😉
takhle si tam mimi v pohode polozis, namazes po koupani a vsechno mas pri ruce 😉

kacenkag
autor
16. dub 2010

tak jestli je minimum 70, tak to nechám prodloužit, 70x70 podložku sežene, ta už mi někde vyskočila a uvidím, co mi řekne nějakej truhlář, snad to půjde, abych fakt za 2 měsíce neměla problém, že je to malý. Moc ti děkuju, pomohla si mi 😉

beruska2x
16. dub 2010
beruska2x
16. dub 2010

stacilo by udelat ten pult a prisroubovat , tio nebude problem a po krajich bys mela misto na treba kosik s kremikama a plinkama a tak 😉

kacenkag
autor
16. dub 2010

takže myslíš, že ten pult nechat dát celej pryč a udělat na to novej takový? není snažší ho jen vpředu nebo vzadu nechat nastavit tak aby ten přechod byl co nejmíň vidět? pak by z toho vznikl 90x70, to už by bylo dostačující ne? a podložku si stejně koupím 70x70 tak na straně mi místo zbyde na krémíky

beruska2x
16. dub 2010

no, jde ot o jak to nastavit aby to dite udrzelo 😅 nejdriv bych se zeptala truhlare jestli je to realny, a pak to kdyztak asi resila takhle... 😉 je to jen moznost... 🙂

beruska2x
16. dub 2010

a z ty komody nic nemusis davat pryc, jen bys tu novou desku nechala pripevnit na ni, tam je ten pul stejne tvoreny deskou komody ta tam byt musi aby mela vrsek 😉

kacenkag
autor
16. dub 2010

jo táááák, už to chápu, jak to myslíš, prostě na tohle celý jak je, nechat udělat to, co si poslala v minulým odkazu 😀 si trošku sedím na vedení, no to není špatnej nápad, tak já seženu nějakýho truhláře a proberu to s ním, uvidím, co mi poví, moc děkuju 😉

beruska2x
16. dub 2010

heureka 😀 hlavne ze se domluvime vid 😉 pak to muzes sundat, dirky od sroubu se zadelaji but tmelem stejne barvy nebo plastovymi zarazkami a mas komodu normalne na oblecko 😉

kacenkag
autor
16. dub 2010

😀 no jo, ale trvalo mi to 😀 .....už jsem to poslala nějakým truhlářům, tak snad se ozvou, ale myslím, že nebude problém, mělo by to jít, tak ještě jednou děkuju 🙂

beruska2x
16. dub 2010

😉