Přebalovací pulty. Kde jste je shánely v Praze?

hlavinka
17. črc 2008

Maminky, kde jste shanely v Praze prebalovaky? Vsude maji ty, co se k nim jde z boku a ja bych chtela ten klasicky. Sice jsem jich par videla, ale ty designy, dost zoufaly.
Nemate nekdo typ treba na vyrobce nabytku? Kde jste shanely vy? a jake mate, jak jste spokojene?

Nakonec jsme si rikali, ze si nechame na komodu udelat desku, snad to pujde. Ale i tak, moc zatim nevime, na koho se obratit.

Diky za typy! 🙂

schnek
17. črc 2008

my jsme si nechali dělattakovej nástavec k prádelníku a super 😉

lucenek
17. črc 2008

hlav. jestli máš šikovného manžu tak si namaluj podle sebe a své výšky a nech udělat.manža mi udělal a jsem mooc spokojená taky jsem nechtěla ten boční, ale přední přístup...a vyšel nás na tisícovku 😉

hlavinka
autor
17. črc 2008

Lucenek: no, bohuzel je sikovny na jiny veci nez na rucni (muzske) prace.... 😒 Ale zase ma jiny prednosti 😀

lucenek
17. črc 2008

no hlavní je že se máte rádi ne? 😉 jeden umí to a ten zas tohle.....tak jedině zadat nákres truhláři.....teda jestli chceš na míru

schnek
17. črc 2008

zkuste učňovský truhlářství, tam odtud to máme my a je to ok, platili jsme asi 1200,- 😉

hlavinka
autor
17. črc 2008

Jasne, hlavni je, ze se mame radi 🙂 Jo, asi nejakyho truhlare, chceme to na miru, pocitam, ze deska by nemusela stat vic jak 1000 Kc... Uvidime

lestep
17. črc 2008

ahojky hlavinko..
když jsem byla minulý týden v poradně, tak jsem na nástěnce viděla dobrý tip na přebalovácí pulty. Úplně mě to nadchlo..Není to sice v Praze,ale pošlou to poštou za slušnou cenu, je to z pravýho dřeva, ne žádný plast a dá se to pak použít jako komoda pro dítě na oblečení. Ten vršek jde oddělat. cena je kolem 3.000- a více. Myslím, že dobrá cena za slušný kus nábytku..Dělá to soukromník. www. prebalovaci- pult.cz, takže koukni a třeba se ti budou líbit. My jsme s manželem rozhodnutí, že si ho objednáme..Kdyžtak pak napiš, jak se ti to líbilo a zda jste vybraly..Lenka.

mobina
17. črc 2008

Já sehnala v bazaru z druhé ruky. Máš ještě dost času, tak třeba taky na nějaký inzerát natrefíš 😉