Rybilka na zadeček - používáte?

misska1
14. srp 2013

Jak jste spokojené? A jaké jsou jejich čistící ubrousky? 🙂

speedygon
14. srp 2013

Rybilka špatná není, pokud Ti nevadí to aroma...Ubrousky jsou velmi výrazně parfemované, už bych je nechtěla....

baibies
14. srp 2013

rybilku jsme používali a super, ale ubrousky jsou nic moc:/

zvirka
14. srp 2013

Ubrousky nevím, ale u Rybilky jsem nezvládla tu "vůni". Doporučuju Sudocreme, vydrží dlouho. Měli jsme vzoreček z porodnice a pak už nám stačily 2 kelímky až do 2 3/4 roku, kdy jsme konečně zrušili plenky na kakání. A z jednoho tam ještě půlku máme, hodí se i na vyrážku, maminka zabavila 😀

terezkax
14. srp 2013

používám ubrousky (spokojenost), mast děsně smrdí, takže preferuju BabyPanthen

elvira
14. srp 2013

Rybilku jsem nakonec nedávála, sudocreme byl super - vyzkoušeli jsme vzorek z porodnice a už jsme kupovali jen ten. 🙂

blannie
14. srp 2013

My ji používáme, vůně mi nevadí... Zkoušeli jsme bepanthen, ale ten mi vadil na ruce a smrdel mi. Asi mám zvrácený čich. 😀

klaire22
14. srp 2013

Rybilka je super, vůně teda nic moc, ale jinak nemá chybu. Souhlasím s tím, že i sudocream je skvělý, taky jsme měli vzoreček z porodnice, vydržel dlouho, krásně voní a fakt parádní krémík.

jenny.kay
14. srp 2013

Ubrousky neznám, ale jinak Rybilku používáme od narození a jsme spokojení.

katchi
14. srp 2013

Nepouzivala jsem, jednak smrdi a jednak obsahuje parabeny.

lv
14. srp 2013

ackoliv ryby jim, mast me porazi smradem..ovsem je vyborna, segra i svagrova ji pouzivaly na 2 deti.

fram
14. srp 2013

Na syna jsem ji používala, dcera se mi po ní oprudila, 2x, takže náhoda to nebyla. Jinak na opruzeniny netrpěla.

beta.m
14. srp 2013

Rybilku používám od narození a v pohodě, dávala jsem jí po kakání, když bylo potřeba tak jsem dala Sudocream. Já z ní žádný smrad necítím 😅

rory_g
14. srp 2013

Za mě Rybilka super, mažu pořád, Bepanten, Sudocrem a podobné používám jen na opruzeniny (takže mám pořád jen vzorky 😀 ) Jen když byl z porodky opruzelý z plenek, tak jsem použila Imazol, nic nezabralo. Rybilka je oproti ostatním šetrná, aspoň pro mě a prdelku mého Keliše 🙂 😀

berynka
14. srp 2013

Do třech měsíců jsem používala tu v tubě (ne dělanou v lékárně), není skoro cítit. Teď jen výjimečně, třeba po koupání, jinak to není nutné 😉 .

alexyn
14. srp 2013

Rybilka super, nam vyhovovala a zapach se dal v pohode prezit. Zato nam nesedel Bepanthen - moc ridky, ale vymazala jsem ho na bradavky. 😀

cuci25
14. srp 2013

Já jsem používala nejdřív sudocream, ale když malá netrpěla na opruzeniny, přešla jsem na Rybilku a v pohodě, taky jsem s ní spokojená. Moje kamarádka jí teda nemůže cítit, prý se jí z toho zvedá žaludek, ale mě to teda nepřijde 😉

lenicka07
14. srp 2013

rybilku používám u obou dětí, je hodně mastná a zadeček pěkně ochrání. Bepanthen dávám až při opruzeninách, Sudocream na ně u nás moc nefungoval (zato je výborný na akné, snad jediná věc, která mi kdy zabrala 🙂 Takže vše najde své využití 😀

kstablova
14. srp 2013

My s rybilkou velmi spokojeni, me prijde, ze skoro nenii citit, na rozdil od jinych az moc parfemovanych masti...

presss
15. srp 2013

my máme rybilku od miminka a vše o.k,mírný zápach,ale nijak nevadí,ubrousky jsme měli v nějakém akčním balení,ale nic moc,my ubrousky používáme velmi málo,spíše jen na cesty🙂

stazina
15. srp 2013

Mast dobrá,používám už přes 4 roky jen střídám děti 🙂 když je nejhůř tak bepanthen , sudocreme je perfektní ,ale cenově dostupná rybilka stačí,když nejsou problémy. Ubrousky od rybilky ale nic moc, do těch bych nešla..určitě jso na trhu i jiné,daleko lepší...mě nejvíc voněly od Johnsna zelené ubrousky a nabo z Dm ..ty jejich🙂nejhorší jsou snda pampers ubrousky, ty mě teda vůůůbec nevoní-

kikimaruska
15. srp 2013

Mast je skvělá, měla sem na prvního syna a občas máznu i mladšího (ikdyž ten tuk tuk na opruzeniny oproti prvnímu netrpí). Nějaký zápach teda mi vubec nepřijde a co se týče kapesníčků, ty jsou opravdu parfemované. Používám na cesty bílé z DM a doma Medvídka s vodou a perlan. Bepanthen u nás vyhozené peníze, předražená mastička, která nám nikdy nepomohla ani jako prevence, ani jako léčba(u prvního),takže ted mám jen Rybilku a z porodnice také vzorky Sudocremu.

lucka662006
16. srp 2013

Malá byla hrozně opruzená, asi 3 týdny, zkoušeli jsme Bepanthen, Sudocrem, Aviril, Ondřejovu mast, Imazol. Jediné, co pomohlo, byla Rybilka. Bepanthen je strašně mastný, kůže pod ním nemohla dýchat, Aviril zase asi ne moc účinný, je také docela levný, Ondřejovka zase strašně mastná, Imazol to už jsou asi nějaké chemikálie. Rybilka i Rybilka Neo jsou výborné, i jako prevence. Připadá mi, že nejsou zase tak mastné, stačí slabounká vrstva a zadeček je po nich krásný....ta "vůně" se dá vydržet, když je zadeček opruzený, je jedno, že voní....

ludmilad
1. zář 2013

Rybilku používáme mast i ubrousky a jsme moc spokojeni. Ubrousky za mně super, nejsou moc přemokřené, takže špínu po zadečku jen neroztírám, ale opravdu utírám 😀 a jsou BEZ parabenů.
Pokud najdu nějakou opruzeninu, tak nám na to zabíral Sudocrem.

misska1
autor
2. zář 2013

@ludmilad tak já zatím koupila jedno balení a pak ještě Pampersky 🙂 Ale myslím Rybilku dokoupím 🙂Sem si říkala, že když může být dobrý krém, tak musí být i ubrousky 🙂

olasek
2. zář 2013

Rybilku mast používáme od narození a jsme spokojení. Ubrousky neznám ( dosud jsem teda nevěděla, že existují). Jinak střídám Rybilku s Lenienskou ( jednak krásně voní a druhak je cenově dostupnější). Když se objeví opruzenina používám Imazol nebo Bepanthen 🙂

misska1
autor
2. zář 2013

@olasek tak to jsem ráda, že je taková spokojenost 🙂

ratatooy
2. zář 2013

taky rybilka byla super akorát příšerně smrdí

skvrne2
22. zář 2013

Já jsem nějak Rybilku nedala, ale používala jsem Bepanthen. Vždy jsem ho zkusila chytit v nějaké akci .o)) Nyní jsem ho zahlédla http://www.akcniletaky.com/letak-drmax-lekarna-... a dokonce i s ubrousky od Pampers

elastiq
23. zář 2013

Také mám dobré zkušenosti s Rybilkou, je pravda, že zrovna nevoní, ale je účinná, když byly nějaké opruzeniny, vždy zabral Sudocrem krém, nebo Bepanthen mast

rybilkaneo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz