Rybilka na zadeček - používáte?

misska1
14. srp 2013

Jak jste spokojené? A jaké jsou jejich čistící ubrousky? 🙂

paaavca
13. led 2014

Používáme a spokojenost, aroma mi nevadí, jako prevence proti opruzeninám u obou dětí funguje, cena je v pohodě.

avantgarda
17. únor 2014

Já používám jako prevenci proti opruzeninám Bepanthen. Synovi je 15 měsíců a opruzený (naštěstí ne moc) byl jen jednou. A to mi doktorka doporučila Sudocrem nebo Rybilku. Máme tedy doma všechny tři výrobky. Sudocrem a Rybilku pro případ vzniku opruzeniny a Bepanthen na každodenní péči. Ubrousky od Rybilky neznám.

kocour1
29. pro 2014

Já s rybilkou moc dobré zkušenosti nemám. V případě, že je náhodou kůže lehce zarudlá, tak dcera plakala, že jí to pálí. Je taková agresivní, takže se opravdu může použít jen na úplně zdravou kůži. Mám raději beapnthen, který nedráždí ještě více, pokud náhodou nějakou tu opruzeninku máme. A roztírá se stejně dobře.

bmiusinka
13. led 2015

Ahoj já používám Bepanthen nezapáchá a to 100g balení vydrží tak na pul roku. A když se malej udělá vyrážka tak použiji Sudocrem. Ale jinak jsem i ten sudocrem požila na popáleninu a je super zabralo to rychle. .Ale jinak Rybilka je určitě účinná ale ten zápach bohužel 😀 😀

janawei
2. únor 2015

Nepoužívám. Mně vadí u Rybilky složení, konkrétně parabeny. Dávám si na ně pozor v kosmetice pro sebe, natož pro prcka. Používám Weledu - Zklidňující kojenecký krém. Kamarádky používají Měsíčkový kojenecký krém taktéž od Weledy, je levnější, a pokud nemá mimčo problémy s pokožkou jako to naše, tak určitě stačí.

zlutapampeliska
9. únor 2015

Rybilku nemuzu... My mame weledu - mesickovy kojenecky krem a opruzeniny teda moc neznam. A jako bonus to krasne voni. 🙂

te_rez_ka
10. únor 2015

Měla jsem doma různé vzorečky, tak jsem nekupovala nic, dokud nebylo mimčo. V porodnici měli rybilku, a zdála se mi dobrá, zápach mi nevadil, tak jsem jí koupila i domů, ale po cca 3 týdnech se malý oprudil, a rybilka nepomohla, tak jsem sáhla po vzorku sudocreamu a po dvou přebalení opruzený už nebyl, takže jsem u sudocreamu zůstala, vydrží opravdu dlouho a krásně mi voní. Je to u nás doma takový "univerzal 😀 " na všechno

janawei
24. únor 2015

Nepoužívám, dávám si pozor na složení přípravků a dávám tedy přednost přírodní kosmetice nejen pro sebe, ale i pro prcka. Takže na opruzeniny, které naštěstí moc nemá, Měsíčkový kojenecký krém od Weledy, který účinkuje téměř okamžitě a rozhodně nesmrdí. A vlhčené ubrousky si dělám sama z Medvídka a separačních plen, používám pouze na otření hovínka. Jinak otírám čistou vodou, to samé i po použití Medvídka.

scruffy
24. únor 2015

Měla jsem ve vzorečku Rybilku Neo a ten smrádek po rybině mi prostě vadí, navíc používám na mimčo raději přírodní kosmetiku, takže mám krém Weleda, ale malá na opruzeniny netrpí, takže jí máznu tak jednou za den, když si vzpomenu.

petragarden
7. čer 2016

Když to tady tak čtu, tak si říkám, jestli nemám něco s nosem 🙂 ale mě Rybilka Neo po rybině nijak nesmrdí. Naopak ta vůně je taková střídmá, jemná.. Malému na opruzeniny vždy pomůže a není právě nijak barvicí jako např. sudocreme, ten je namazaný vždy na všem 🙂 Hlavně ale koukám i na cenu, která je u Rybilky Neo fajn a taky podporuji českou výrobu! 🙂

bachovy_esence_poradna
7. čer 2016

používali jsme chvíli Rybilku, ale manželovi vadilo jak je cítit.... při střevní chřipce na větší opruzeninu nepomohla, takže jsme přešli na Sudocrem, který tedy zabírá úžasně na leccos
střídali jsme s kréměm od Weledy...

krásná nostalgie 😵 dnes je dětem 6 a 8 🙂

petraou
19. črc 2016

@petragarden Asi mám také něco s nosem 😀 . Rybilku Neo používáme často a vůbec mi nepáchne. Se starou Rybilkou to bylo horší, tam jsem rybinu cítila, ale tady vůbec. Mně se oproti Sudocremu líbí hlavně proto, že je bez konzervantů. Ale ideální samozřejmě je, když si každý udělá obrázek sám 😎 .

kecafon
25. led 2017

@petraou Také mám asi něco s nosem,protože jí necítím😎Rybilkou mažu dlouho a jsem s ní moc spokojená.Taky ocenuju to,že je bez konzervantů,parabenů a parfemace,naopak chválím,že je s panthenolem,rybím olejem a vitamínem E👍
Vyhledávám takovou kosmetiku.Navíc Rybilka Český výrobek,takže pro mě ideální volba👍
Ty ubrousky jsou pro mě také praktické,obsahují též cenné látky pro pokožkua jako bonus se dají po použití spláchnout do wc,takže nesmrdí doma v koši😀
Používáme je hlavně,když má malá řídší stolici,pak jdeme pod vodu,když je nejhorší utřeno😝
Takže jo,doporučuju😉

hanulka_es
27. čer 2017

dostala jsem vzoreček v dárkovém boxíku v porodnici a víc nic, neuchvátil mě ani opravdu rybí smrádek, používám krém na zadeček Bepanthen krem a neměnim, jsem spokojená, neměli jsme větší opruzeninu 😉

dalja789
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rory_g
27. únor 2018

Rybilku používám a používala jsem i u prvního syna, je skvělá 🙂 Ubrousky neznám

smudlinka24
27. únor 2018

Rybilka male nevyhovuje, idealni je pro nas mesickova Weleda nebo bambucke maslo. Neprestava me prekvapovat, jak medialni masaz ovlivnuje velkou spoustu maminek a pouzivaji Bepanthen, na kterem jsem nic zazracneho nepozorovala.

lisianne
27. únor 2018

Rybilku používáme jako prevenci, když už se opruzeninka vyskytne, tak namažeme Sudocrem a je klid zase