• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sebamed Krém proti opruzeninám 100 ml. Máte zkušenost?

ahoj, jaké máte zkušenosti s Sebamed Krém proti opruzeninám 100 ml? Děkuji
18. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebamed nepovažuju za nejlepší proti opruzeninám... maj dobrý sprcháče a šampony, ale na opruzeniny nezabral moc dobře... Na tohle je podle mně nejlepší Sudocrem :o)
18. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
sebamed nedoporucuju, dlouho nic nic..a pak se z nej mala osypala a uz ekzem zustal, pripisuji to nemu protoze jsme zadnou zmenu nemeli a nepouzivali nic jineho
sudocream nebo bepanthen je dobry, super je konopna kosmetika, sice trochu drazsi, ale paradni
18. led 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAky jsme se osypali po těovém mléku...
18. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší je sudocream a bepanthen :wink:
18. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě sebamed vyhovoval.....všechny jeho výrobky - Eliška je alergička a kosmetika od sebamedu0 jí "sedí", ale čistě na opruzeniny i rybilka nebo bepanthen :slight_smile:
18. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedám na něj dopustit :wink:
18. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Od Sebamed používáme od narození sprchový gel a tělové mléko, nikdy nebyl problém. Na opruzeniny nám od začátku vyhovuje obyčejná a levná Rybilka. Dcera nebyla nikdy opruzená. Já bych šla do něčeho levnějšího nebo osvědčeného :wink:
18. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky chvalim nejvíce sudocrem,sebamed nic moc na opruzeniny...
18. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
i mně se prcek po sebamedu osypal... na opruzeniny bepanthen, lavirisini (ten používáme i na běžné mazání při přebalování) a imazol
18. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebamed nám nepomohl na opruzeniny (ani bepanthen, ani sudocrem, ani rybilka), nejlepší byl měsíčkový krém na opruzeniny od Weledy.
18. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme třetí miminko doma a od prvního potomka a to je 11 let nedám dopustit na PENATEN .Wundschutzcreme..pro nás je nejlepší :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebamed mame od narozenni do koupely i na prdku a vyhovuje moc
20. led 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakoupila jsem kosmetika sebamed, tak doufám, že zrovna u nás bude vše ok:slight_smile:
20. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek