Sebamed Krém proti opruzeninám 100 ml. Máte zkušenost?

sabor
18. led 2012

ahoj, jaké máte zkušenosti s Sebamed Krém proti opruzeninám 100 ml? Děkuji

anetka1701
18. led 2012

sebamed nepovažuju za nejlepší proti opruzeninám... maj dobrý sprcháče a šampony, ale na opruzeniny nezabral moc dobře... Na tohle je podle mně nejlepší Sudocrem :o)

lajla
18. led 2012

sebamed nedoporucuju, dlouho nic nic..a pak se z nej mala osypala a uz ekzem zustal, pripisuji to nemu protoze jsme zadnou zmenu nemeli a nepouzivali nic jineho
sudocream nebo bepanthen je dobry, super je konopna kosmetika, sice trochu drazsi, ale paradni

hojda
18. led 2012

TAky jsme se osypali po těovém mléku...

nasekuratko
18. led 2012

nejlepší je sudocream a bepanthen 😉

vojtisek2007
18. led 2012

mě sebamed vyhovoval.....všechny jeho výrobky - Eliška je alergička a kosmetika od sebamedu0 jí "sedí", ale čistě na opruzeniny i rybilka nebo bepanthen 🙂

martasek
18. led 2012

Nedám na něj dopustit 😉

monivo
18. led 2012

Od Sebamed používáme od narození sprchový gel a tělové mléko, nikdy nebyl problém. Na opruzeniny nám od začátku vyhovuje obyčejná a levná Rybilka. Dcera nebyla nikdy opruzená. Já bych šla do něčeho levnějšího nebo osvědčeného 😉

denousek
18. led 2012

taky chvalim nejvíce sudocrem,sebamed nic moc na opruzeniny...

coxa
18. led 2012

i mně se prcek po sebamedu osypal... na opruzeniny bepanthen, lavirisini (ten používáme i na běžné mazání při přebalování) a imazol

jop
18. led 2012

sebamed nám nepomohl na opruzeniny (ani bepanthen, ani sudocrem, ani rybilka), nejlepší byl měsíčkový krém na opruzeniny od Weledy.

hajkova79
20. led 2012

Máme třetí miminko doma a od prvního potomka a to je 11 let nedám dopustit na PENATEN .Wundschutzcreme..pro nás je nejlepší 🙂

pusolamy
20. led 2012

sebamed mame od narozenni do koupely i na prdku a vyhovuje moc

maudn
20. led 2012

nakoupila jsem kosmetika sebamed, tak doufám, že zrovna u nás bude vše ok🙂