Sebamed nebo Weleda? S čím máte dobrou zkušenost?

eatygrenee
23. bře 2009

Ahoj, s kterou kosmetikou máte lepší zkušenost?? a co všechno je třeba - jak pro maminky tak pro miminka. Jaký olivový olejíček pro bejbátko používáte, od jaké značky?? 😨

-----

Tu nájdete recenzie od iných mamičiek na krém na zapareniny sebamed:

https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-se-sebamed/

leikkka
27. črc 2015

já používala u všech dětí i v době těhu kosmetiku weleda a byla jsem s ní spokojená a i děti. Pouužívala jsem ji do 1 roku, jak na celé tělo, tak i na hlavičku se šupinkami a od 1 roku jsem používala dětskou mast - průšova mast a nedám na ní též dopustit. Stále mám jedno balení v ledničce pro případ nouze.

shine2015
27. črc 2015

@petruz a co weleda mesickova koupel?? Já holky ani nemusela mazat a neměly na sobě film...a olejicek taky super....

Měli jsme i sebamed.....taky není špatný....ale v tvém případě bych doporučila weledu.....

janawei
11. srp 2015

Do koupele doporučuji Měsíčkovou kojeneckou koupel a na tělíčko buď Měsičkový kojenecký olej nebo Zklidňující tělové mléko, vše od Weledy. Nám víc vyhovovalo to mléko, je takové hutnější (ale přitom jemné) a krásně se vstřebává. Pokud by Tě chtěla odradit cena, tak mrkni na složení, vše je přírodní a hlavně všeho stačí aplikovat málo.

fillipepi
26. lis 2015

Sebamed neznám, ale s Welledou mám negativní zkušenost. Syn se po ní osypal na ručičkách a nožičkách. Je v ní heřmánek, který může miminkům vadit. Podobnou zkušenost má i moje kamarádka. Přešla jsem na kosmetiku Töpfer, která je naprosto dokonalá!

janawei
3. pro 2015

Myslím, že miminkům může vadit naprosto cokoliv, nikoliv jen heřmánek. Jde jen o to, na co která pokožka reaguje negativně. Pro někoho může být heřmánek či cokoliv jiného blahodárný, jiný se po tom osype. Pro citlivou pokožku má Weleda speciální řadu - Baby derma s proskurníkem lékařským - je bezvadná (syn je lehký atopik)! Ale věřím tomu, že se najde někdo, komu bude třeba i ten proskurník vadit. A ze zvědavosti jsem se po tom měsíčku ve výrobcích Weledy pídila a je pouze asi v 1/4 jejich produktů.

lenajelena
3. pro 2015

Tak já jsem vyzkoušela se třemi dětmi dost značek. O syna jsem pečovala dětskou řadou z Body Shopu, která byla výborná. Bohužel se přestala v ČR prodávat. Je pravda, že na rozdíl od prostřední dcery nemá žádné kožní problémy. Prostřední dceru mýdly příliš netrápím a promazáváme Atodermem. Když už něco na mytí, tak tu již někdo zmínil Töpfer. Ten používám i na nejmladší mimi a mohu též vřele doporučit. Poměr výkon- cena bezkonkurenční. Weledu jsem zkoušela také, ale vyloženě mi smrdí a po Sebamedu se mi dcera osypala. Jinak s tím olejem na úplná novorozeňátka -.já jsem používala mandlový (i na sebe ), ale jen co se mimi vylouplo, přešla jsem na ten od Töpfer a bez problému.

lucykal
3. pro 2015

Weleda super

veronicka89
3. pro 2015

Sebamed mi prijde hodne parfemovany weleda jak co ...na upruzeniny super na oblicej mel pupinky... hipp vetsinou super ...ale je nej je lavera 😉

dencal
21. kvě 2017

Ahoj, holky 🙂. Na Weledu teď probíhá soutěž. Já jí teda mám taky moc ráda. Dejte mi vědět do zpráv, já vám napíšu kde. Pořád se někam zapojuju, co kdybych náhodou vyhrála, že jo :D

kristynatita
21. kvě 2017

Weleda je skvela. Nejvic spokojena jsem s kojeneckym kremem na telo a s olejickem na telo pro kojence.

marinach
12. čer 2017

Měsíčkovou weledu používám i pro sebe a spokojenost, takže za mě Weleda 🙂