Sebamed nebo Weleda? S čím máte dobrou zkušenost?

eatygrenee
23. bře 2009

Ahoj, s kterou kosmetikou máte lepší zkušenost?? a co všechno je třeba - jak pro maminky tak pro miminka. Jaký olivový olejíček pro bejbátko používáte, od jaké značky?? 😨

-----

Tu nájdete recenzie od iných mamičiek na krém na zapareniny sebamed:

https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-se-sebamed/

dnada
24. bře 2009

eatygrenee - já používám komplet kosmetiku od Hippu a Bübchen nám vyhovuje. Asi je lepší vyzkoušet,co vám oběma sedne😉

coriven
24. bře 2009

eatygreene - s Weledou zkušenost nemám, se Samedem jsem velmi spokojená, olejíček Hipp malé nevyhovoval, ale ostatním může zase vyhovovat víc. Chce to vyzkoušet. Malá má hodně suchou pokožku, takže ji kde co vysušuje - musím proto přípravky střídat. A po Sebamedu se to většinou zklidní.

garfie
24. bře 2009

Myslím že jak sebamed tak weleda jsou fajn-spíš záleží na tom, jestli upřednosňuješ přírodní weledu, nebo ti neva trocha chemie 🙂 Musíš prostě zkoušet, jak píše dnada. Je tady na to téma i spousta starších diskuzí, tak zkus pohledat. Olivový olejíček mám přímo z lékárny-bez značky, prostě jen s lékárnickou nálepkou. Je dobrej, ale moc ho nepoužíváme.

eatygrenee
autor
24. bře 2009

A více na přírodní bázi je ta weleda?

garfie
24. bře 2009

Jasan, weleda je čistě přírodní kosmetika. Měla bych teda dodat, že my používáme weledu. Dají se koupit i vzorečky (na internetu nebo v nějaké bio prodejně určitě), tak to můžeš napřed otestovat. Ale prý je vhodná i pro atopiky (píšou na přebalu).

eatygrenee
autor
24. bře 2009

A co vše od weledy máte?

lendiiik
24. bře 2009

my používáme olejíček, těl. mléko (i když to moc nedáváme, protože většinou používáme ten olejíček), krém na obličejík a měla jsem i krémík na prdelku - se vším jsem moc spokojená

lendiiik
24. bře 2009

sebamed používáme taky, teď hlavně na prdelku a krásně nám to zklidní a nemusíme pořád používat Bpanthen.

eatygrenee
autor
24. bře 2009

a máš třeba s weledou zkušenost i pro maminky- olejíčky na prsa, na hrát, na strie atd.. ?

radka.m.
24. bře 2009

tak my jsme vyzkoušeli oboje,ale weleda nám nevyhovovala,se sebamedem jsme byli naprosto spokojený,záleží na každém jedinci zvlášt.

eatygrenee
autor
24. bře 2009

a od toho sebamedu jste měli co všechno? slyšela jsem, že je v něm ale více chemie narozdíl od weledy

radka.m.
24. bře 2009

my jsme měli olejíček,krém,šampon a mýdlo,kupovala jsem tuto značku proto,že malý je vlastně potencionální alergik,tak kvůli exemům,tak mi byla doporučena tato značka,je určena především pro alergici a děti s exemem.

eatygrenee
autor
24. bře 2009

a třeba s WELEDou- Olej na masáž prsů a na masáž hráze, máte zkušenosti někdo?

roana
24. bře 2009

Já měla olej na masáž hráze a super, nathla jsem jen malinko (mohlo to bát i tím, že malá byla drobek). Dokonce krásně voněl, takže manžel rád pomohl s masáží.
Naše malá má silnej ekzém a používám jedině weledu nebo robátko, taky olivovej olej z lékárny, jak píše garfie...

eatygrenee
autor
24. bře 2009

a co třeba doporučujete na intimní hygienu po porodu?

many
24. bře 2009

Sebamed je super i na pusinku,jsem s ním spokojená 😉

roana
24. bře 2009

já se myla několikrát denně chilli intima antibakteriální, je to z lékárny... Jizvy po šití mě aspoň neštípaly...

many
24. bře 2009

já se po porodě myla jen čistou vodu raději a pak už jsem později začala používat z avonu přímo na in.h.

andy80
24. bře 2009

Sebamed

meleri
24. bře 2009

ahojte, Sebamed neznám, ale Weledu jsem začla používat asi před dvěma měsíci..mám gel a krém který je jak na tělo tak na tvářičky, a je super...navíc tam nejsou ty parafeny apod. my máme měsíčkovou mast..je dost jemný ale pěkně promastí..uvažuju že časem koupím i pro sebe..

akzeret1
24. bře 2009

my od narození používáme Sebamed šampon,mýdlo,Expicial,modrou indulonu a jsme spokojeni 😉 na Weledě mi vadila ta její aromatická vůně

luckaz.
24. bře 2009

my používáme Weledu na zadeček, kupuju od Weledy i mýdlo a máme doma i měsíčkovou koupel s bylinkami, kterou používáme, když má prcek rýmu-je opravdu hodně aromatická a dobře se mu pak dýchá. šampon nám sedí ze Sebamedu 🙂

barusha
24. bře 2009

Zdravím 🙂 Tak my máme vše komplet od Sebamedu a naprostá spokojenost. Děsná byla Nivea 😔

pajafra
24. led 2012

Já nedala ns Sebamed dopustit - pro starší dceru ho kupuji od narození (mycí emulze, pleťové mléko, pleťový krém, ochranný krém, šampon, balzám na rty....) a byla jsem s ním maximálně spokojená. Ale mladší dcerka (8 týdnů) mi po něm už potřetí zčervenala☹ Nemáte s tím někdo takovou zkušenost? Přemýšlím, jestli zkusit Nobilis nebo Manufakturu.... Rozhodně nechci používat kosmetiku od Hippu, Jonsons apod.

rydal
24. led 2012

Weleda - pouzivame celou radu, je to prirodni kosmetika nejvyssi kvality, mazani na zadecek nejlepsi, ktere jsme vyzkouseli a krasne voni - za nas doporucejeme!

romcovaklarka
24. led 2012

Sebamed olejíček neseděl vůbec, Sebamed mýdlo používáme, ale dobíráme a teď jsem koupila biodermu. Weledu mám jen do mrazu.

Nám teda neseděl žádný olejíček, nakonec mažeme atopikdermem od Saloosu.

matyasek29_6
26. srp 2014

za nás mohu Weledu jedině doporučit, používáme od narození měsíčkovou kojeneckou koupel, krém na opruzeniny a olejíček na masáž bříška a všechno je super....

gepe
26. srp 2014

U nas jednoznacne Weleda! Nejen komplet detska, ale i na strie, prsa, vlasy, aj. Napr. maly byl nedavno rok a nemela ani jednu opruzeninu. Resp. mela, jednou z jednorazovych ubrousku co jsme testovali. Stacilo pak cca 2-3 dny davat vetsi mnozstvi weledy na prtku a opruzenina pryc 🙂

datetra
25. zář 2014

Přidávám se a hlasuji pro Welledu. Osobně neznám nikoho, komu by nevyhovovala. Hlavně krém na opruzeniny je super, Bepanthen a podobné věci jsme nepoužívali vůbec a to mám tři děti. Mám vyzkoušený i olej na hráz a proti striím, vždy 100% ní úspěch 🙂 Jinak na obličej a na tělo po celý rok (i do mrazu) už nějakou dobu používám dětský olej http://eshop.karelhadek.eu/detsky-masazni-olej a neměli jsme problém ani v nejtřeskutější zimě. Od nich mi naposledy moc voněl masážní olej pro těhotné na bříško http://eshop.karelhadek.eu/muttisoft-masazni-olej

petruz
27. črc 2015

Ahojtě. Potřebuji poradit . Malá má 10 dní a má hrozně vysušenou pokožku až se loupe hlavně na rukou a bříšku . Zkoušela jsem ji mazat slunečnicovým olejíčkem , avirilem , johnson krém na suchou kůži a nepomáhá. Mazala jsem 3 krát denně a do 2 hodin zase měla vysušenou pokožku . Zkoušela jsem i převařit vodu i přefiltrovat na koupání protože ji je neskutečně tvrdá voda a nic . Prosím poradtě mi někdo s kosmetikou i vhodným olejíčkem do koupele . Mockrát děkuji .