Sušička na pračce, poradíte značku?

nikolka066
27. srp 2017

Holky poradíte mi značku sušičky a pračky aby sem je mohla postavit na sebe, dobře to pralo, susilo a nebo to zas tak drahé? 😎

hofi36
27. srp 2017

Já mam sušicku Beko DPU8360X (asi 3/4roku) a pračku Bosh (tu už mám tak 7 let). Jelikož je každý výrobek jiné značky a výrobce nedoporučuje stavět je přímo na sebe, tak mi manžel vyrobil jakoby "stoleček". Jinak se sušicku jsem maximálně spokojená a patří k těm levnějším.
Pokud si koupíš oba spotřebiče od stejné značky, tak k nim prodávají přímo upevňování mezidíly.

mollynka
27. srp 2017

Ahoj,mám pračku Hotpoint Ariston (pračka se sušičkou) a na ní sušičku Whirpool. Stačí když jsou stejný hloubky a můžeš postavit na sebe.Nemám stím žádný problém.Nemám ani mezikus,ale dá se koupit univerzální. Ptali jsme se odborníka a neni žádný problém postavit na sebe bez mezikusu a jiné značky 👍
S oběma výrobky sem max spokojená ( 5 člená rodina) 🙂

kosi_cek
28. srp 2017

Myslím, že každá značka nabízí více typů svých produktů v různém cenovém rozpětí, takže si můžeš vybrat podle svých finančních možností. Těžko se nakupuje podle recenzí na různé typy, jelikož jdou na trh stále nové a nové. Já mám sušičku na pračce stejné značky (AEG) ve střední ceně (12000-15000) postavenou bez mezikusu a jsem taky spokojená, výrobky mají stejný design, což je vizuální +, pokud však máš nebo pořídíš ne slim štíhlou pračku, tak na ni jakoukoli sušičku jednoduše postavíš, jelikož rozměry těchto výrobků mají svůj standart 😉

puresin
28. srp 2017

@nikolka066 Mame na sobe pracku a susicku Miele s mezidilem a jsou skvele, ale staly teda ranec. 😕

nikolka066
autor
28. srp 2017

No já bych se chtěla vejít tak do 25 000, ale asi je to nereálný tak budeme muset pustit víc peněz 🙂 děkuji holky za rady 😎

puresin
28. srp 2017

@nikolka066 Tak to by Miele slo, pred sedmi lety jsme za ni dali cca 35tis., ale ted je to uz beznejsi vec, 25000,- je myslim fajn vyhlidka. 🙂

nikolka066
autor
28. srp 2017

@puresin Myslela jsem i s pračkou 😲😀

pavlina212
28. srp 2017

@nikolka066 No, myslim, že to není nereálné. Já mám sušičku Beko, už docela dlouho, tenkrát vyšla dobře v D-testu a stála do 13 000,- a jsem spokojená. Mezikus nemám, ale taťka mi tam kdysi dával cosi vlastní výroby.

puresin
29. srp 2017

@nikolka066 😀 ups 😅

komett
29. srp 2017

,
Já mám set pračky a susicky od LG už cca 5 let, na sobě bez mezikusu a cenově to bylo tuším 29k.