V čem perete novorozenci?

puresin
31. srp 2016

Ahoj, určitě je tu z minulosti spousta diskuzí na téma 'prací prostředek', ale chtěla bych vyzvědět, jestli se za dva roky, co peru dětem v prášku normálním, neobjevilo na trhu něco nového, závratného. 🙂
Používala jsem Lovelu, nádherně voní, ale tekutá skoro nevypere a prášková mi žlutí bílé prádlo, Persil Sensitive pral líp, ale nevoní, stejně tak DM Sensitive. Nevíte o nějakém kompromisu, co by voněl "po miminku", ale fakt pral?
A ještě jedna věc: Jak dlouho vydrží otevřený prací prášek? Mám tu tak rok a půl starý Persil gel a dva roky Lovelu prášek, tak jestli půjdou ještě použít, je toho tam dost.. 😒

dc2015
31. srp 2016

Peru v doma vyrobeném slizu. Vůni dávám podle nálady - přírodní éterický olej, nejčastěji dávám pomerančový.

sara84
31. srp 2016

U prasku bych se nebala, gel asi nee. Dala bych.ho treba dospelym na zkuseni nejdrive. A prasek je problem. Prijde mi, ze nepere nic :( svargova si delala mydlovy sliz a ten pry pere super. Jinak Persil profesional z Nemecka, ne u nas koupeny...

svetlus_pepca
31. srp 2016

Když jsem zahlídla nadpis, okamžitě mě napadlo: "V pračce!" 😂 Ale abych přidala zkušenost, prala jsem v dětském pracím gelu od Qualtu. Vypral i voněl. Teď ale s pracími prostředky dost bojuju. Dlouho jsme hledali takový, který by nevadil manželovi. Našli, jenže bílé je po něm zašlé a hodně špinavé nevypere. Takže teď zase zkouším, střídám. Občas by mi prádelny záviděly 😀

brookmichaela
31. srp 2016

Mě teda Lovela právěže smrdí po mlíce. Je hodně parfemovaná. Mám gel a pere skvěle. Teď vyzkouším Frosch baby. Já právě nechci aby voněl po "miminkách"

pajula123
31. srp 2016

Persil sensitive gel-dobre vypere a mne teda i voni.

kami1984
31. srp 2016

Oběma jsem prala v Persilu sensitiv a druhému pak i v Ludwiku pro děti, byl skvělý a fajt vypral.

kissi61
1. zář 2016

Ja som spokojná s ariel sensitive

janawei
5. zář 2016

Peru v Batoleti (prášku) a místo aviváže používám ocet.

verun24
4. zář 2017

Zdravím, chci se zeptat, v čem perete miminku? Chtěla bych pořídit Ariel nebo Persil typu sensitive, ale nevím zda je lepší gel nebo prášek? Předem děkuji za odpovědi🙂

evee24
4. zář 2017

Já peru v Persil sensitive a spokojenost. Kolikrát vypral I fleky od prikrmu. A avivaz silan sensitive a ted v roce cocolino sensitive. Mala má citlivou kuzi a nevadí ji naštěstí. Za me persil. I mamka mi chodi ocichat prádlo jak krasne voní 😉

packa17
4. zář 2017

Ariel sensitive za mě super 🙂

nada3
4. zář 2017

@verun24 Zdravim, ja mam gely Batole - je varianta na bile a barevne pradlo i avivaz a jsem spokojena. Klukum to nic nedela, vypere i pekne detsky voni🙂 Ale priznam se, ze na skvrny pridavam Vanish, hlavne potom na ty od jidla.
Jinak gel a prasek je asi jedno, ja mam radsi gel, kvuli davkovani a skladovani. Jinak ted jsem zkousela kapsle Persil sensitive a taky dobry.

bubbles82
4. zář 2017

Já jsem s Lovelou tedy spokojená, dříve jsem používala gel, teď prášek. Jinak i Batole gel. Jednou jsem použila i Persil sensitive, ten mi přišel, že více vypral, ale mám pocit, že je v něm více chemie, nepřišel mi tak jemný.

verun24
4. zář 2017

@evee24
@packa17 holky a gel nebo prášek?

@nada3 Děkuji🙂

evee24
4. zář 2017

@verun24 Já mám gel. Ono to možná asi bude jedno.

barumat
4. zář 2017

Lovelu jsem měla, a přišlo mi, že snad bez ní by to vypralo líp... Výborně pere dětský prášek od eurony.

packa17
4. zář 2017

@verun24 gel 🙂