V čem perete oblečky pro novorozence?

misska1
16. črc 2013

Holky, v čem perete oblečky pro novorozence?

hofka1
17. črc 2013

Persil Sensitive

lucifereeek
17. črc 2013

Dreft sensitive

mirusak1
17. črc 2013

persil sensitive, do pul roku jeste ocet misto avivaze, ted permon M misto avivaze

irennn
17. črc 2013

Lovela , bez aviváže... 🙂 ale to bylo teprve moje první dětské praní pro drobka 🙂

klara.jas
17. črc 2013

detske prasky DenkMit z DM, ten ocet pouzivam taky, s mydlovymi orechy mi pomalu dochazi trpelivost (tak stridam s tim DenkMit)

klara.jas
17. črc 2013

Pere to minimalne stejne dobre jako ten Persil Sensitive (rekla bych, ze lip) a je to ekologicky prostredek (nevim jak moc, ale ma to ikonu toho "sustainable cleaning" 🙂 ) Je uplne bez parfemace, aby to nemohlo drazdit zadnym zpusobem, takze kdybys chtela to typicke vonave pradlo, tak spis ten Persil, ten voni prijemne.

myisiska1
17. črc 2013

Aloe senzitiv + PH neutral místo aviváže (z dedry), peru v tom pořád, protože mám kluky atopiky a super

jarcatko
17. črc 2013

Lovela, bez aviváže, dvojí máchání, teď pomalu upouštím od dvojího máchání, když už je malému skoro 10 měsíců - když to bude OK, tak už nechám jen normální program a dvakrát máchat nebudu

mitote
17. črc 2013

persil sensitiv a k nemu davam dezinfekci sanytol

dana3262
17. črc 2013

Perwoll. Prala jsem to dohromady s naším. Mam hodne citlivou kůži a Ekzem a perwoll je dobrej. Lovela mi dělala zlé a navic neprala.

alpakovo
17. črc 2013

prala jsem v loveli a byla jsem spokojená

dzejnab
17. črc 2013

Původně v Lovele, ale nedělala nám dobře. Používáme látkové pleny - oprudila se mi. Prádlo nebylo vyprané dle mých představ a malé nevyhovovala. Teď používám Batole a vše OK

soleilll
17. črc 2013

Původně Lovela, ale moc mi nevoněla, teď Persil Expert Sensitive (oboje tekuté), na 40°C, obyč máchání a bez aviváže.

oqoq
17. črc 2013

Batole, dvojí máchání a u darovaných věcí, které ležely kdovíjak dlouho kdovíkde sanytol do máchání

pppxx
17. črc 2013

Persil Sensitive, bez avivaze

andy80
17. črc 2013

Na doporučení lékařky používám léta už jen Ariel a aviváž Lenor

pajenka
17. črc 2013

Používám ekologický prací prášek i gel a jako aviváž ocet

katyxq
17. črc 2013

Prací gel Sodasan color sensitive (peru v něm i naše prádlo, je úplně bez parfemace 🙂), aviváž nepoužívám a občas místo ní dám na změkčení prádla lžíci octa, plus obvykle dávám máchání navíc.

marcelka287
17. črc 2013

Mýdlový sliz a nebo Lovela. Aviváž nepoužívám, občas místo toho použiji ocet.

salomee
17. črc 2013

Prala jsem v Dreftu a Persilu (varianty sensitive).. aviváž jsem používala taky jakousi sensitive (nějaká z těch klasických značek, už nevím... Silan?)..ale teď už bych ji nedávala..a celkově jsem začala prát ve slizu a asi bych v tom prala i ty novo- oblečky🙂.. Dávala jsem taky máchání navíc. A žehlila jsem.🙂

lucyvivien
20. črc 2013

Batole 🙂

elastiq
4. lis 2013

Používali jsme Lovelu sensitive i Batole, s oběma jsem byla spokojená, hezky voní, ale bohužel pravdou je, že určité skvrny člověk už prostě nevypere, hlavně oď šťáv, nebo zeleninových příkrmů

misska1
autor
5. lis 2013

@elastiq sem říkala, že až bude malá papat příkrmy, tak že asi přejdu na Persil sensitive.

marunkaa
20. pro 2013

Ocet misto aviváže??? Proč? A nesmrdí ty oblečky octem? 😕

suzanna123
20. pro 2013

@misska1 persil sensitive a aviváž pro miminka. A extra máchání.