• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čom perete detské oblečenie?

chcela by som vediet vcom perete detom oblecenie a vcom perete detom s ekzemom oblecenie? perete oblecenie zvlast od vašeho alebo spolu čo este pridavate do prania atd.
ja napriklam mam syna atopika a perem v prasku lovela a hypoalergennej avivazi winnis (winnis pouzivam aj na podlahu) a perem to s mojimi vecami lebo sa mi stalo ze si syna podrzal tatinek ktory si pere oblecenie v persile a podobnych aromatyckych pripravkoch (nebyvame spolu) a syn sa mi osypal cely a inac pridavam vanish na škvrny a vsetko je ciste a syn bez ekzemu inac nepouzvam nic nechcem esperimentovat a menit produkty dost sa tohoobavam aby s aekzem nevratil.
27. kvě 2014 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Periem v doma vyrobenom slize z pracej sódy a jeleňa. Keď som chvíľu používala normálny prášok pre deti, tak sa ukázalo, že má malá asi na iný prášok alergiu, tak som sa vrátila k slizu. Je to hypolergenné, ekologické a hrozne lacné :slight_smile:. Aviváž nedávam a periem jej veci zvlášť, ale aj naše veci v tom obvykle periem.
27. kvě 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Plenečky ve slizu a ostatní oblečení dětí a i naše v ecoveru. Nikdy žádná reakce.
28. kvě 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Peru v Persil Sensitiv Gel, bez avivaze a uz od miminka s nim neni zadny problem
28. kvě 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já peru ve stejném prášku jako nám, jen peru zvlášť a na antialergenní program s párou. první půl rok bez aviváže. uvidíme, co mi na to řekne druhé mimčo. když mu bude prášek vadit, tak samozřejmě koupím nějaký dětský
28. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dřív Sodasan color sensitive (prací gel absolutně bez parfemace), aviváž žádná nebo roztok kyseliny citrónové nebo ocet. Teď si dělám místo pracího gelu ze sody a mýdla (na praní, bez parfemace, třeba z mydloteka.cz) mýdlový sliz. Peru v tom malé i nám, ten Sodasan jsem beztak používala i kvůli sobě, nesnesu běžné prací prostředky.
28. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek