V čom perete detské oblečenie?

25ka
27. kvě 2014

chcela by som vediet vcom perete detom oblecenie a vcom perete detom s ekzemom oblecenie? perete oblecenie zvlast od vašeho alebo spolu čo este pridavate do prania atd.
ja napriklam mam syna atopika a perem v prasku lovela a hypoalergennej avivazi winnis (winnis pouzivam aj na podlahu) a perem to s mojimi vecami lebo sa mi stalo ze si syna podrzal tatinek ktory si pere oblecenie v persile a podobnych aromatyckych pripravkoch (nebyvame spolu) a syn sa mi osypal cely a inac pridavam vanish na škvrny a vsetko je ciste a syn bez ekzemu inac nepouzvam nic nechcem esperimentovat a menit produkty dost sa tohoobavam aby s aekzem nevratil.

bosoorka
27. kvě 2014

Periem v doma vyrobenom slize z pracej sódy a jeleňa. Keď som chvíľu používala normálny prášok pre deti, tak sa ukázalo, že má malá asi na iný prášok alergiu, tak som sa vrátila k slizu. Je to hypolergenné, ekologické a hrozne lacné 🙂. Aviváž nedávam a periem jej veci zvlášť, ale aj naše veci v tom obvykle periem.

milmic
28. kvě 2014

Plenečky ve slizu a ostatní oblečení dětí a i naše v ecoveru. Nikdy žádná reakce.

pppxx
28. kvě 2014

Peru v Persil Sensitiv Gel, bez avivaze a uz od miminka s nim neni zadny problem

blahova_andrea
28. kvě 2014

já peru ve stejném prášku jako nám, jen peru zvlášť a na antialergenní program s párou. první půl rok bez aviváže. uvidíme, co mi na to řekne druhé mimčo. když mu bude prášek vadit, tak samozřejmě koupím nějaký dětský

katyxq
28. kvě 2014

Dřív Sodasan color sensitive (prací gel absolutně bez parfemace), aviváž žádná nebo roztok kyseliny citrónové nebo ocet. Teď si dělám místo pracího gelu ze sody a mýdla (na praní, bez parfemace, třeba z mydloteka.cz) mýdlový sliz. Peru v tom malé i nám, ten Sodasan jsem beztak používala i kvůli sobě, nesnesu běžné prací prostředky.