Vanička Bébé-Jou, máte zkušenosti?

Dobrý den,
má některá maminka zkušenost s touhle vaničkou: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2...
Má smysl ji kupovat, není moc malá? Nebudu moct koupat v koupelně ani kuchyni. Zbývá mi obývací pokoj, mám tam i přebalovací komodu. Líbí se mi, že má stojan a odtokovou hadici.
Děkuji
arrowka
6. čer 2014
S touto konkrétní vaničkou zkušenost nemám. Ale co vím z okolí, tak málokdo je spokojený s anatomicky tvarovanou vaničkou. Lepší je úplně normální, s rovným dnem a případně lehátko k tomu.
Měla jsem tuhle: http://www.detskyraj.cz/hygiena/stojan-na-vanu-...
Je taky se stojanem a vyjde o polovinu levněji, než ta tvá. Se stojanem jsme koupali do 7. měsíce, teď už je vanička ve velké vaně. Odtokovou hadici bohužel nemá, ale to mi přijde jako zbytečnost. Vaničku tak jak tak musíš přenést někam, kde se dá vylít.
yamdena
6. čer 2014
Ahoj, tuhle vaničku i se stojanem jsme měli a byli jsme spokojení. Odtoková hadice rozhodně smysl má, protože vylít plnou vaničku (plus vyndat ji ze stojanu), zvláště, když máte málo místa, je fakt těžké (nemluvě o případných zdravotních potížích, např. v souvislosti se sekcí). Navíc, jestli máte vedle přebalovací komodu, pak miminko pohodlně přeneseš hned tam. Tahle vanička má myslím k dokoupení i takové sedátko pro miminka, ale to mi osobně překáželo. A také musíte dávat později pozor na to, aby dítko nevytáhlo špunt 🙂 a co je méně vtipné, aby z té výšky nespadlo na zem, až se začne stavět a rozhodně nedoporučuji dávat do vody jakékoliv oleje, aby dítě nebylo kluzké.

Začni psát odpověď...

Odešli