Vanička Onda Evolution. Varování

syrael
13. únor 2008

Damy, pokud vlastnite, nebo si chcete poridit vanicku Onda Evolution, musim vas varovat. Je to vyborna vanicka, na kterou jsem doposed pela ody, ale stala se nam s ni priserna vec. Je to vanicka, kterou lze pomoci takovych vzpruh pripevnit na klasickou vanu, takze se clovek nemusi tak ohybat...Jenze to je prave kamen urazu. V navodu se tvrdi, ze je urcena pro deti az di 12 mesicu. Moc se mi to nepozdavalo, protoze nas certik dost v ty vanicce kopka a pojala jsem podezreni...
Jednou vecer jsem se vydala juknout na tatku, kterak koupe nase ditko a zeptala se ho, jestli si mysli, ze je to opravdu bezpecny. No a muj drahous odpovedel ze ano, nacez se v ten moment vzpruhy uvolnily a vanicka se zhroutila dolu do vany. malyho jsme stihli zachytit, takze z toho mel jenom mirny sok, ale mohlo to dopadnout dost blede...Podotykam, ze vanicku vzdycky instalujeme presne dle pokynu vyrobce a rozhodne jsme nic nezanedbali. Jeste ted je mi z toho soufl. Vanicku jsme sundali ze vzper a dali rovnou do vany. Myslim, ze tak do sesteho mesice to musi byt urcite absolutne bezpecna zalezitost, ale u starsiho ditete rozhodne radim NEPOUZIVAT VZPRUHY!!!!!!

jabber
14. únor 2008

syrael - to je teda síla! 😕 Ještě že to dobře dopadlo 🙂
My jsme to abysme se nemuseli ohýbat až dolů vyřešili tak, že jsme pořídili dřevěnou desku přes vanu (asi tak na půlku vany), vždycky jí tam šoupnem a dáváme vaničku na ní

syrael
autor
14. únor 2008

jabber, to je rozumny, to vis, me uz taky od ted na podobny vymozenosti moc neuzije ☹

hanulik
14. únor 2008

Uf jsem se lekla, že obsahuje nějaké jedy nebo tak. Doma máme jen sprcháč a tahle vanička se mi zdá jako jedna z největších, tak jí chceme koupit, že dlouho vydrží. Naštěstí bychom jí tedy ani neměli na co připevnit. Ale dobrá rada k babičkám. Děkuju. Držím pěsti, aby jste doma měli takových kolapsů co nejméně. 🙂