Vlhčené ubrousky. Jaké používáte?

romankav
8. dub 2008

Zajímalo by mě, jaké používáte (nebo jste třeba v porodnici používaly) vlhčené ubrousky. My jsme zkoušeli Nivea Sensitive v porodnici - malý se osypal asi třetí den, pak jsme měli nějaké od Johnson&Johnson, na ty měl alergii hned a teď máme Pampers Sensitive a docela to jde. Zkoušely jste někdo např. olejové od Seby? Podotýkám, že je používám, jen když někam jdeme (na návštěvu, k doktorce..), jinak máme teplou vodu 🙂 ta zaručeně nedráždí 😎

lu777
8. dub 2008

taky myju vodou a rukou, to je fakt nejlepší 😉

jinak když musím používat ubrousky, tak jakékoliv, zatím jsme neměli problémy.. kdybych je používala běžně, tak asi jsem schopná říct, které jsou lepší a které horší, ale takhle nevidím až tak moc rozdíl

zirafka105
8. dub 2008

etihw • 1d • 14. březen 2008 v 16:41
ahoj holky, jakou značku vlhčených ubrousků používáte. dáváte přednost kvalitě nebo ceně. a jak dlouho jste prckům umývaly zadečky pod vodou. 😉

mkr • 1d • 14. březen 2008 v 17:43
ahoj, my jsme vyzkoušeli pampers ubrousky a pěkně byla opruzená pak tesco a taky nic moc, ted používáme ubrousky z plusu a nemůžu si ztěžovat jsou supr zdají se mi i kvalitnější

lendy1 • 1d • 14. březen 2008 v 18:02
já zkoušela kde co:
absolutně nám nevyhovovali takové obyč z Tesca nebo ze Sparu - moc parfemované
fajn jsou Johnsons a Nivea, ale žádný zázrak
Pampers-super, řekla bych, že nejlepší, jen ta cena 😝
a co používáme:
ubrousky z DM-bílé a zelené - jsou skvělé-přirovnala bych je k Pampers-jsou dost vlhké, ale ne přiliš, nejsou tak moc parfemované, jsou i pro citlivou pleť a hlavně, když zkombinuji slevy z DM knížky a 10% za bodíky, tak mě stojí 4 balení ubrousků cca 100,-Kč - takže pro mě vyhravají tyto-jak kvalitou tak cenou.
Mají i menší (cestovní) balení-tak můžeš zkusit 😉

pod vodou ani jednou-bych se ulítala z pokojíčku do koupelny.

ria80 • 1d • 14. březen 2008 v 18:24
My použíáme Pamprers ne Huggies,ty neobsahují alkohol a nevysušují.Ale já stejně myju zadeček pod vodou pokaždý,,mýdlem jen když se pokaká.Takže hovínko utřu ubrouskem z nejhoršího a pak vodou a mýdlem.Neměli jsme ani jednu opruzeninku.

tlapicka • 1d • 14. březen 2008 v 18:39
pempers maji dobroiu tloustku i velikost,. ale strasne smrdi. prijdou mi fajn z rossmana nebo dm, ty jsou parfemovany trochu vic, ale neda se to srovnat s pemprs.
huggiesky mi pripadaji strasne malicky, ze tim neutru nic.

susik77 • 1d • 14. březen 2008 v 18:41
sebamed-uplne super-ale strasne drahe-tak sme presli na niveu sensitive-je super

dendisa • 1d • 14. březen 2008 v 18:58
Taky mám přebalovák mimo koupelnu, takže to dělám takhle:
mám vodu ve skleněném rozprašovači, v krabičce na kousky natrhané staré prostěradlo a jedu:
- když je jenom počůraná, postříkám plenkovou oblast rozprašovačem (občas místo vody svařím heřmánek nebo černý čaj) a dosuším vypraným hadříkem. Hadřík přihodím k plínkám do kýble (látkovým, nepoužívám jednorázovky).
- když je malá pokaděná, osprchuju jí zadek čistou vodou, nepoužívám žádná mýdla ani gely.
Na ven je mi pak vlastně fuk, jaké ubrousky koupím (teď mám Huggies s nějakým bambuckým máslem, či co, a smrdí to jak reklama na chemičku), protože po jednom použití za tři dny nijak šílená reakce vzniknout nemůže. Nebo aspoň nám za celou dobu nevznikla.

lenerka • 1d • 14. březen 2008 ve 22:04
nám se nejvíce osvědčili ubrousky od pampersu ,ale jen sensitive,ale ta cena!vždy si počkáme na slevu v globu tam maj 4balení za 189kč 😉
na ven používáme ubrousky z Plusu,ale jen ty zelené ty růžové nám smrdí 😖
občas koupíme i z DM ty nám taky vyhovují,ale snad nejhorší byli Haggies!!strašně se trhaj
naše malá nikdy nebyla opruzená používáme Bepanten a hodně jí vysušuji
teď už je větší tak jí z toho nejhoršího otřu ubrouskama a pak letí pod sprchu nebo do umyvadla a strašně se u toho nařechtá
😀

gabou • 1d • 14. březen 2008 ve 22:09
ze začátku to byly pampers senzitiv a teď používáme tesko senzitive 😉

kitty68 • 1d • 14. březen 2008 ve 23:09
huggies se trhaji
johnssons js fajn
pampers sensitive js taky ok

nic jineho nezkouseno 🙂

luciferek • 1d • 14. březen 2008 ve 23:35
ahojky, tak my používáme od narození Pameper 🙂 a vodu tu jsem teda nezkoušela ani jednou, asi bych se ulítala 😀

neeve • 1d • 14. březen 2008 ve 23:40
Nám vyhovují nejvíce Nivea a ty z DM. A výrobky z DM si vůbec nemůžu vynachválit - za super cenu skvělý šamopon (už dlouho mi tak nějaký nevyhovoval, byla jsem šokována 😅 ), tablety do myčky - perfektní, plínky máme taky rádi, veškeré připravky na domácnost - na nádobí, na koupelnu na záchod... Prostě fakt můžu říct, že za tu cenu kolikrát mnohem lepší než jiné drahé z reklamy...

Jinak já nic jiného než ubrousky na očistu zadečku nepoužívám, pod vodu jsme šly párkrát, když byla pokaděná až na záda. Ale jinak ne 😕 Blbý?

silvik • 2d • 14. březen 2008 ve 23:50
Ahojky...
Tak já vlhčené ubrousky používám minimálně, spíše jen na cesty... doma to řeším tak, že si koupím kosmetické papírové kapesníčky, nachystám si misku s vodou a mýdlo a při přebalování počůranou jen opláchnu vodou, pokaděnou umyju s použitím mýdla... do koupelny se mi s ní nechce, je těžká, furt se vrtí.....
Když jsem používala ubrousky, stalo se, že měla malá dost opruzenou prdélku a nemohli jsme se opruzeniny zbavit... teď, co je už při přebalování nepoužívám, se nám opruzení vyhýbá...
A ještě jedna věc, neslyšela jste nekterá o tom, že prý, když jsou vlhčené ubrousky dlouho otevřené a nespotřebované, tak že se do nich může dostat plíseň a z toho prý to opruzení taky může být? 😕

neeve • 1d • 14. březen 2008 ve 23:58
Kvůli bakteriím by se měly ubrousky zavírat. Pokud je používáš nárazově, tak si kup tu zavírací plastovou krabičku na ně, tak se tam nic nedostane 🙂 Ale že by až plesnivěly a z toho opruzeniny? Spíš z bakterií, co se tam dostanou ze vzduchu. Každopádně my je máme spotřebované dost rychle, takže nemám zkušenost. 😅

susik77 • 1d • 15. březen 2008 v 10:20
ja nosim jedno bal. v taske-na cestovanie a pod., tie mam dost dlho otvorene, kym sa spotrebuju, skor mam skus., ze trochu vyschnu, ako ze by z toho mala mala problemy...

aponchie • 15. březen 2008 ve 13:34
pampers prvni tri mesice,potom DM sensitive a mezitim samozrejme i voda 🙂 jak jinak kdyz jsem byla doma tak vodu urcite anebo po kakani trosku ubrouskem a sup pod sprchu to je lepsi podle me a navic to osvezi 😎

berynka • 1d • 15. březen 2008 ve 13:41
My používáme ty zelené Pampers, DM Babylove a neparfémované Nivea. A voda se nám opravdu neosvědčila, ten chlorovanej blivajz, co obvykle u nás teče, malé udělal pěknou vyrážku ☹ . Takže jí osprchnu, jen když je třeba hodně zakaděná 😉

andilek • 1d • 15. březen 2008 ve 13:45
jedině Pampers sensitive, zkoušeli jsme ještě jedny od Pampers, ale ty mi přišli moc parfémované, jiné jsme nezkoušeli 😉

mihapiha • 1d • 15. březen 2008 ve 21:09
tak my jsme supr citliví, huggies s bambuckým máslem nám nevyhovovali, jedině přežil cestovní balení od pampers sensitiv. jinak doma mám nastříhaný perlan a namočený v převařené vodě, někdy v čaji černém či heřmánek a do toho měsíčkový olej do weledy nebo mandlový olej...a jsme na tom líp než když jsme jen ubrouskovali. 🙂

bublina7 • 2d • 15. březen 2008 ve 21:11
My používáme ubrousky od nivea a jedině neparfémované. Jinak jsme zkošeli pampers a huggies, ale po těch se malej osypal. 😝

kacerka • 1d • 15. březen 2008 ve 21:20
Já kupuju Pampers Sensitive v Globusu, kde mají standardně balení 4 ks za 199, což je potom normální cena za balení. Ale asi by nám vyhovovalo kde co - dostali jsme dva balíčky nějakých no name ubrousků a ty byly parfémované fest a přežili jsme je bez úhony. A to máme atopák, tak jsem si myslela, že jen tak něco nesnese, ale prdýlku má od narození stejně krásnou 🙂 Teď se chystám koupit na zkoušku v DM Babylove sensitive . . . .

leninn • 1d • 15. březen 2008 ve 21:30
Neeve: já to dělám s Barunkou přesně tak, jen ubrousky a mytí jen pokud je totálně zakaděná...
Buď v klidu 😀

janah. • 3d • 16. březen 2008 v 08:54
Ahojky,
nám se tedy ubrousky moc neosvědčili. Malej byl furt opruzenej, museli jsme pokaždý omývat v odvaru z řepíku i koupat. Když trošku povyrostl, používáme jedině Babydream od Rossmanna. Ale v Čechách jsme na ně nenarazili, tchyně nám je vozí z Německa. Jsou neparfémované, ale OLEJOVÉ. To se tady snad ani neprodává. Olejáky jsem ještě viděla u Schleckra (modrej obal). Na olejové nenecháme dopustit 😀 😀 Používáme i pro čtyřletého po použití WC

karotky • 1d • 16. březen 2008 v 09:05
Ahojky!
Nám se osvědčily Euroschopper z Hypernovy.Příjemně voní,jsou pevné a hodně toho poberou.

bleidovka
11. dub 2008

My používáme linteo super cena krásně voní a žádné opruzeniny

knobloska
12. dub 2008

Holky mě dr říkala, že mám malý buchtičku otírrat jen navlhčenou plenkou, že jim to tam potom může srůstat a že už jednu takovou holčičku v péči má. Takže ubrouskama otírám jenom zvenku a když je pokaděná, tak umyvadlo.

gilotek
12. dub 2008

my vlhčené ubrousky vůbec nepoužíváme, max. když si jen "uprdne" 😀 jinak se mi opruzoval. Takže vždy umyvadlo a teplá voda. Případně mýdlo "Oilatum" pro kojence, když je hodně pokaděnej.

krista
12. dub 2008

Holky malá má teď prdýlku taky dost opruzenou a já právě nevím čím to je, mažu krémem dost a často přebaluju takže tím to nebude, netušila jsem že to může být i ubrouskama, já myslela že by se nějak osypala, kdyby jí to nesedlo, tak to musim změnit 😲

kachnik
13. dub 2008

My opruzeninu neměli ani jednou, používáme Babylove zelené a jsem spokojená, joo a ještě jsme zkoušeli Huggies s aloe vera.

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
suki
13. dub 2008

my kupujeme vždycky v akci Pampers, u nás v Globusu mají 4ks za 189Kč někdy za 200Kč, takže to je na pampersky dost levné... 🙂 🙂 Doma stejně používáme vodu, ale na cesty jsou super. 😉

frog
13. dub 2008

Krista my jsme měli opruzeninky taky a to v době,kdy jsem používala ty Johnson ubrousky,jsou napuštěný ňákým mlíkem či olekem a to malá nesnesla..Nejradši mám zelené babylove,modré huggies..

elly
13. dub 2008

No my pouzivame pampers ubrousky...a pak mu stejne namazu zadecek bepathenem..a nema nic..takze super.. 😉

michlas
14. dub 2008

My používáme PERLLAN,vodu a mýdlo.Ale po omytí prdýlky vyhazuji nepoužívám znovu(jak tu někdo psal) také mi to přijde nehygienické.PERLAN používáme i jako žínku a pak také vyhodíme.U nás ve zdravotních potřebách
prodávají velké čtverce za 5kč.Nastříhám si kusy jak velké potřebuji.Pořád,i když po použití vyhodíme, nás to vyjde laciněji než vlhčené ubrousky.Ty kupuji jen na cesty a to HUGGIES.Zadeček mažeme mastičkou dělanou
v lékárně s rybím tukem, je o polovinu lacinější než bepanthen a stejně dobrá. 😉

kozinka
16. dub 2008

Tak mi používáme pampers zelené, nebo pampers sleep and play, už jsme zkoušeli i pampers sensitive, taky v pohodě no a brzy se chystám vyzkoušet i tescovácké, hodně lidí si to chválí, už je mám koupené tak se k nim jen dostat... jinak nivea taky máme doma, ale ještě jsme nestihli vyzkoušet! 🙂)

eatygrenee
7. čer 2009

a mát zkušenosti někdo s ubrousky cien a bambola?

reruna
7. čer 2009

Ahoj, já zkoušela už různé, vyhovují nám tesco sensitive a nivea jakékoli, ty jsou podle mého nejlepší.

shaula
7. čer 2009

S Cien zkušenost nemám, ale se Sevena, ty jsou taky z Lidlu a jsou dobré. Krásně voní🙂 Dětem nevadí.
Jinak kupuju ty z Intersparu, jsou taky dobré a cenově vyjdou dobře.
Tesco sensitive jsem měla a příšerně mi páchly (jako pivo🙂 tak jsem je používala jen na největší kakání a pak utřela ještě jiným ubrouskem.
Super jsou Pampers, ale zbytečně drahé, v téměř stejné kvalitě koupím jinou značku za zlomek téhle ceny.

soanpe
7. čer 2009

nedám dopustit na bílé babylove z dm a babydream z rossman
po hovňajsovi jde malá do umyvadla

jinak na opruzeniny míchaná v lékerně zinková pasta, platí se jen za recept

dagina
7. čer 2009

Ahojky, Eatygrenee - Cien jsou myslím z Lidelu, viď..., ty jsem měla, a jsou super, přijdou mi na chlup stejný jako babylove z DM, se kterýma jsem nadmíru spokojená 😉 - a ještě jsou cca o 15kč levnější (cien)

veronika.m
7. čer 2009

Tak ubrousky už jsem vyzkoušela nespočet značek: Pampers zelené - divně mi smrděly a daly se skoro ždímat. DM Babylove bílé - nejsou špatné za ty peníze, ale ten ubrousek je takový hrubý. Huggies - strašně se trhají ale docela příjemná vůně. Linteo - taky jsou drsnější, ale nejsou špatné. Nivea pure - naprosto bezkonkurenční, jemný ubrousek příjemná vůně čistoty. Sice horší cena, ale vychytávám různé akce tudíž mi balení přijde na cca 50Kč.

telullah
8. čer 2009

Taky používám Euroschoper nebo Happy a nemáme žádné problémy. Pampersky mi strašně smrděli, nevím proč

lenkicka
8. čer 2009

my používáme Babylove bílé z DM a jsem s nimi absolutně spokojená. Jednou jsem zkusila Hipp a malý se ni z nich příšerně osypal...tak na ně bacha 🙄 ...ale jsou super na čištění palubovky v autě, manžel si je moc chválí 😀 😀
Další jsem nezkoušela, protože je nepoužíváme příliš často 😎

andyalukasek2008
8. čer 2009

Linteo - a nedam na ne dopustit... Velke, netrhaji se, cenove dostupne, nejsou preparfemovane...

sambucca
12. říj 2010

Holky znate nektera a mate odzkousene vlhceny ubrousky Bambola? Diky 😉

marti73
25. bře 2011

Dostala jsem ubrousky LINTEO růžové i s boxíkem a byly strašně navoněné, až mi to vadilo a měli menší rozměr, než bývají běžně. Byla jsem ráda, že jsem je dodělala a sama bych si je nekoupila. 😝 Používáme babylove sensitive z DM-ka, první si můžeš koupit s boxíkem za pár korun, nebo na cesty Tesco modré sensitive, mají praktické zavírání. S těmi jsme spokojené. 😅

crca
25. bře 2011

Vyzkoušela jsem jich taky dost,ale nejlepší jsou od Nivei,měla jsem i z DM,jsou dobré,ale jak tu zaznělo,takové drsné-Hugies vůbec-to je příšernost,měla jsem víc hov..a na rukách než na ubrousku,Pampers,jak už tady taky zaznělo,ještě nejdřív vyždímat 😀 Takže u nás fakt jen Nivea-no,jsou drahé ale my je fasujeme 😀

8petule8
30. bře 2011

Já používám obyčejný perlan, namáčím si ho do vody ve které mám pár kapek dětského olejíčku. Vždycky si to dělám na den dopředu 🙂 Perlan je celkem drahý, ale když jsem to počítala za rok, tak to vyšlo kolem 200,- (ale hodně dělá taky to že ho peru a používám znova) 😉

hojda
16. čer 2011

Holky nakoupila jsem si na aukru kuponky na DM babylove ubrousky a už je nestihnu úplatnit. Nechcete je někdo koupit? Mám 4 ks a koupila jsem jeden za 18,50 takže na jednom balení stále ušetříte více než 40,-. Přidám Vám k tomu ještě hromadu jiných kuponků pro děti i dospělé plus slevy na bobové dráhy Praha, Petříkov, Lanová centra Slapy, Libín, Jánské Lázně, Špindl, Praha Vysočany, nebo Mariánské lázně.

kathy.skal
17. čer 2011

ahojda. Já tedy nedám dopustit na ubrousky Hipp. Krásně voní, netrhají se a jsou napuštěné mandlovým olejíčkem. A nebo Happy s bavlnou (nebo bavlníkem?) - ty zelené :o) ty také moc příjemně voní
Nivea a pampers se nám neosvědčily vůbec - ubrousky docela suché a malé 😒

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz