Vlhčené ubrousky. Jaké používáte?

romankav
8. dub 2008

Zajímalo by mě, jaké používáte (nebo jste třeba v porodnici používaly) vlhčené ubrousky. My jsme zkoušeli Nivea Sensitive v porodnici - malý se osypal asi třetí den, pak jsme měli nějaké od Johnson&Johnson, na ty měl alergii hned a teď máme Pampers Sensitive a docela to jde. Zkoušely jste někdo např. olejové od Seby? Podotýkám, že je používám, jen když někam jdeme (na návštěvu, k doktorce..), jinak máme teplou vodu 🙂 ta zaručeně nedráždí 😎

denousek
8. dub 2008

ahojky ja kupuju vseho smes co kde vidim tak to vemu a vyzkousim nam se johnsons docela zamlouval,nivea stoji snad 90kc a to teda neee-eee je to jen na prcku ..zkousela jsem babylove z dm ty jsou fajn ale jinak spokojenost s fialovyma tesco...

malovani
8. dub 2008

My taky kupujeme všechno možný Johnson´s, Pampers, Helen Harper (ty mi moc hezky voní, nééé že by na tom záleželo 😀 ), Babylove... naštěstí se Eva neosypala po žádných...

je fakt, že jak na fialový tescovky (plínky) nedám dopustit, tak ubrousky jsme ještě nezkusili, ani nevím proč...

lada82
8. dub 2008

ahoj, nas malej se tedy po Tesco ubrouscich osypal, ale nam nesedly ani plenky, bohuzel -
nejradeji mame ubrousky Huggies, kterekoli, ted uprednostnuji bez parfemu

kristi
8. dub 2008

my kupujem od zacatku Babylove

janica..
8. dub 2008

ROmankov já nemohla vůbec pužívat vlhčený ubrousky se mi prcek hned oprudil, tak jsem malýmu umývala prcinu 😒

denousek
8. dub 2008

ty ubrousky jsou fajn...stoji kolem 50kc..pak jeste maji ty bily ale ty sou jak ktery baleni ...nekdy prave nejdou vytahovat po jednom...ale jak kdy-lepsi se 😀

dnes jedu do dm pro fotky a plastove lzicky tak mrknu zase na babylove ubrousky...ale tesco cenove i kvalitou..o proste na tu prcku to staci a bohate...

lukin
8. dub 2008

A proč nepoužíváte místo vlhčených ubrousků "perlan"? My ho měli v porodnici. Stojí 3 koruny a vydrží pár měsíců 🙂 Tak na co dávat tolik peněz za "zbytečnosti"?

denousek
8. dub 2008

co je to perlan?

denousek
8. dub 2008

lukin kukala jsem ti do alba a ta cast kocarku co nevis kam patri tak my mame podobnej a taky to tam nemame ale ono se to pak nejak dava kdyz je leto a ty sundavas tu vrchni cast ..tim zipem se to asi odepne pryc a tohle se tam pak nekam da a nebo kdyz davas pak kocar na sedak tak to tam bude v nohou jinak nevim ☹

lenkakr
8. dub 2008

my jsme vyzkoušeli snad vše a teď používáme ubrousky Linteo

lukin
8. dub 2008

denousek: Vidíš, musím tu fotku už smazat, protože už víme, kam to patří, je to na nohy a přeloží se to na půl.
Ten perlan vypadá jak bílý tvrdší papír, je to velikost jak dvě A4 a můžeš si to rozstříhat na různě velké části. Já si z toho udělala i myjku na koupání. Mýdlo krásně pění na tom. Prostě jsem si to rozstřihla a sešila na ruku. Dá se to koupit v nemocnicích ve zdravotních potřebách. U nás to stojí 3 Kč a vlastně si to namočíš do vody, a to krásně změkne a je to příjemně jemné. Já už to mám měsíc a pořád to je jako nové, takže to vydrží podle mě několik měsíců. A to se teda fakt vyplatí.

denousek
8. dub 2008

jo taaakkk.takze to namocis a tim omyjes male zadecek?

lukin
8. dub 2008

denousek: Jo, přesně tak. Pokud chceš, tak se na to zeptej v nemocnici nebo v nějakých zdravotních potřebách. I to hovínko jde z toho parádně sundat, takže to pak jenom omyju a je to. Vlhčené ubrousky jsem ještě ani nekupovala, protože to je podle mě fakt zbytečnost.

denousek
8. dub 2008

tak ony sou i levne ubrousky daji se kupit uz i kolem 30kc.....ale diky za info to jsem jeste neslysela je to zajimave...

lukin
8. dub 2008

denousek: Jo jasně, mě je jedno, kdo co používá, já jen chtěla informovat o další variantě místo vlhčených ubrousků. Nikdy jsem vlhčené ubrousky ani neviděla. Kolik jich tam bývá a to se po každém použití vyhazují?

med
8. dub 2008

Já kupuju ubrousky v Plusu - jmenují se Baby's sensitive a jsem s nima maximálně spokojená. Jsou totiž úplně stejný jako Pampers, akorát stojí 39 Kč... 😉

karot
8. dub 2008

Euroschopper z Hypernovy.Nejsou tak drasticky navoněné,...............a ikdyž s nimi občas utřu mladýmu pusu(po jídle),žádná vyrážka se nekoná. 😉
Používala jsem Pampers i Tesco a nic moc. 😝

denousek
8. dub 2008

pampers se nam nelibili ty nebyli vlhcene ale primo mokre ze by se dali zdimat!

lukin je jich tam vetsinou 72-80ks a jasne ze se vyhodi,,jen se tim otre prcka na polulanou prcinu mi staci jeden na a hovinka zhltnou tak 3 ubrousky,,,je to pohodlny no...

makinka.1
8. dub 2008

Ja mam do porodky pripraveny Babylove a pak si budu delat svoje vlastni ubrousky doma... 😉

cazadora
8. dub 2008

tak my jsme vyzkoušeli snad všechny kupuju je střídavě. jediný po ktrých se natálka osypala byli nivea a ještě jsou drahý. jinak nekupuju huggies příjdou mi strašně tvrdé, ale babylove, tesco pampers prostě kombinuju jak se mi zachce

cazadora
8. dub 2008

ten perlan zní sice zajímavě na úsporu peněz ale já bych se bála infekce i na koupání používám jednorázové žínky a ne klasické protože na to abych to prala po každém koupání nemám nervy a ani zásoby. 😅

mobina
8. dub 2008

lukin perlan je sice fajn, ale já nemám u přebalováku vodu a někdy potřebuju ubrousek dost akutně 😀
Já zatím vyzkoušela Pampers jak ty zelené, tak sensitiv. Oboje v pohodě. Pak jsem vyzkoušela tesco sensitiv a nic moc a modré tesco a u těch asi zůstaneme 🙂

denousek
8. dub 2008

cazadora to je pravda huggies sou takove tvrde no....

med
8. dub 2008

Cazadora, jednorázový žínky na koupání? O tom jsem v životě neslyšela... Já teda používám normální žínky, ale rozhodně je neperu po každém koupání. Vždycky jí přemáchnu v ruce, vyždímu, hodím na topení a peru tak jednou za týden... Infekce se fakt nebojím, to bych s malou nemohla ani vylézt mezi lidi, takže to fakt neřeším.

nensy
8. dub 2008

ahoj mi používáme pampersbaby fresh a já jsem snima nad míru spokojená

cazadora
8. dub 2008

med spíš mi jde o infekci pohl ústrojí, a naše doktorka aniž bych se o těch jednorázovkách zmiňovala mi řekla že nejhorší věc na nějakou infekci a hygienu jsou žínky, ze začátku sem používala obyč ale fakt mě to nebavilo. ty jednorázový mi dala na zkoušku švagrová zdravotnice a mě se to zalíbilo kupuju je po 50 jedna stojí 2kč ale já si je ještě rozstříhnu na dvě takže stovka na 100dní neni ani fin. náročný. ale je to samosebou muj názor nikomu nic nenutim ani neberu 😉

marcim
8. dub 2008

Tak to já jsem vyzkoušela taky všelijaké.Od těch nejlevnějších,ty taky svou službu udělaly,i když ta tkanina je taková fórová....Ty úplně drahé,do těch se mi nechce.Zdá se mi to škoda peněz.Nejlépe mi vyhovovaly Babylove.Ani nejsou moc voňavé a jsou pevné.Většinou počkám,až je mají v akci.(1+1 a tak)Kupuju ty bíle senzitiv.Ty zelené jsem ještě nezkoušela.Naštěstí brouček naštěstí nemá moc citlivou pokožku a snese skoro všechno.

lukin
8. dub 2008

cazadora: Infekce se vůbec nebojím, používám i látkové plenky, takže to taky musím přeprat. A malá má hezký zadeček, žádné opruzeniny, prostě nic.

cazadora
8. dub 2008

lukin oki 😉

kacerka
8. dub 2008

My používáme Pampers sensitive a Babylove sensitive 😉

A Káju myjeme rukou, žínku jsem používala ze začátku, ale nedostala jsem se s ní pořádně do záhybů, takže ruka to jistí 😉