• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlhčené ubrousky - které se vám osvědčily?

Pampers sensitive :wink: sice miluju niveu, ale zrovna ty ubrousky mi nějak nesedly
16. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nastrihany perlan namoceny do vody :slight_smile:
16. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Modré Babylove z DM (bílé a zelené jsou jen na zadek a nevhodné pro obličej), Pampers taky dobrý ale jsou hodně navoňené. Pampers Sensitive mi smrdí jak slepičí polívka. Huggies všechny nejdou vynadat z balení když je hodně plné a trhaj se, plus celkově hodně vlhké. Osvědčily se nám i obyč Linteo (modrofialový pytlík s tvrdým víčkem).
Chystám se ozkoušet Hipp, Nivea a Sauvinex.
16. pro 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Bílé Babylove z DM. Vyzkoušeli jsme i Pampers sensitive a obyč a Niveu, ale nejvíc nám vyhovují právě ty bílé. Doma používáme vodu a obyč látkovou plenu.
16. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás žluté babylove z DM (obsahují heřmánek) a teké zelené huggies...jinam bílé babylove skvěle vyčistí i špinavou sedačku :grinning:
16. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Za mě teda Pampers sensitive :wink: zkusila jsem jich spousty,ale tyhle jsou pro mě akorát vlhké...třeba babylove z DM nejsou špatné,ale na mě teda dost suché,což mi vadí...i Nivea nejsou špatné :slight_smile:
16. pro 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejraději jsem měla toujour (nebo jak se to píše) z Lidlu, jsou pevné a krásně voní a žádná reakce, jen tam nechodím moc často nakupovat. Nejvíc jsem používala babylove z Dm, bílé a zelené. Teď jsem objevila Linteo sensitive, a nejsou vůbec špatné (ty klasické nesnášim) a oceňuji plastové zavírání (už je moc nepoužívám) jsme bez plínek.
16. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Babylove z DM :slight_smile:
16. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Za mě určitě Huggies :slight_smile:
16. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Bílé a zelené z DM a pak taky fialové z tesca a nebo i z lidlu :grinning: toujour,myslím
16. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jedině nivea (sv. modré), jsou navlhčené tak akorát, ne jako jiné, které by se skoro daly ždímat... Jakmile vyzkouším jiné, hned je červenej zadeček...
16. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pampers sensitive
16. pro 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Pampers sensitive a Babylove..ale využíváme je jen jako nouzovku, jinak omýváme raději vodou.
16. pro 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Babylove :wink:
16. pro 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Už jsme vyzkoušeli skoro všechno, reakci nemáme po žádných, všechny vyhovují. Nejčastěji kupujeme z DM Babylove bílé a Pampers sensitive. Taky krásně voní a vyhovují AVON ubrousky ( celá kosmetická řada pro děti je ok ).
16. pro 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Babylove, jsou skvele i na uklid :slight_smile:
16. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
do roka jsem používala nastříhaný perlan a teď používám Babylove. obojí i na úklid :slight_smile:
16. pro 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás vedou Johnosons. Měli jsme vzorek Hipp a taky nebyly špatné. Po babylove, zelených a bílých Pampers máme hned červený zadeček :angry:
16. pro 2012 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jednoznačně huggies pure -nejlepší co jsme zkusili a že jich bylo dost :slight_smile:
16. pro 2012 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Babylove z DM a Linteo
17. pro 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek