Vlhčené ubrousky - které se vám osvědčily?

verry
16. pro 2012

prosím o tipy na vlhčené ubrousky pro mimi, které se vám osvěčili (značka)???? díky 😉

lv
16. pro 2012

Pampers sensitive, a obyčejné Albert sensitive /ty stojí 2balíčky pohromadě 52kč, takže cena báječná, jednotlivě pak 36kč../

kacenka1111
16. pro 2012

mela jsem skoro vsechny druhy, krom vylozene tech levnych, co nejsou pro deti a za me jedine babylove z DM, pripadne ubrousky z rossmana...huggies jsou maly, blbe se vyndavaji, jsou moc vlhky, po pamperskach mela oprudenej zadecek...sice to krasne voni, ale o tom to neni...ale jak kterymu miminku.....

petrusew
16. pro 2012

Za nas babylove z DM!Kupuju u nich i plenky a absoluti pecka.

eloana
16. pro 2012

me nejvice vyhovuji ty z lidlu.....netusim , jak se jmenuji-jsou bud ruzovem obalu nebo zelenem

cernalu
16. pro 2012

jednoznačně Hipp 🙂

baris
16. pro 2012

zelené pampers, ty jsou pro nás jasná jednička. Pak modré Nivea - ale ty kupuji, jen když je velmi dobrá akce.

stellamax
16. pro 2012

Dcerka snesla do tří měsíců jen Pampers Sensitive nebo Bioderma a pak se to nějak zlomilo a už jsem vyzkoušela Nivea, Hipp a Babylove a asi by jí nevadila žádná značka. Mně jsou nejpříjemnější a nejvíc mi voní Nivea.

maraida
16. pro 2012

Vyzkoušela jsem více druhů,třeba když jsme od někoho dostali,ale já kupuji buď zelené Pampers nebo bílé Babylove.

mercedesse
16. pro 2012

Babylove z DM a nejčastěji Baby Lindo (žluté) z Evy na Mělníku

kauculacek
16. pro 2012

Babylove z DM a Tesco zelené (ty byly super, když měly to pevné zavírání, teĎ už je to naprd)..

kamino
16. pro 2012

Babylove bile. Jsou dva druhy,tak ty ultrasenzitive,co jak.. Jsou jeste jemnejsi,akorat vlhke,super.

mirusak1
16. pro 2012

Na cestach Hipp a bile babylove z DM, ale doma nejradeji jen nastrihany perlan z lekarny a miska s teplou cistou vodou 🙂

luciferinka
16. pro 2012

pampers sensitiv,nebo od hippu

usounek25
16. pro 2012

Pampers zelené, BabyTime z Penny, GaGa z Tesca, Babylove z DM, Johnson.

andulka86
16. pro 2012

linteo - dobře se uzavírají tzn. drží dobře vlhkost, jsou poměrně levné, pevné a přitom jemné

gabbika
16. pro 2012

Babylove -bílé z Dmka a ubrousky perlička nebo nastříhaný perlan s mycí emulzí Medvídek od Eone. Docela dobré mi přišly i ubrousky od české firmy Alpa - jmenují se myslím Batole.

sarka11
16. pro 2012

Za mne jedině Huggies Pure, ty mi sedí nejvíc, jsou super. Jsou dost vlhké, tak utřou i velkého pokakánka lehce 😉 a neparfémované. Ostatní mi přišly moc tenké a málo vlhčené a moc voňavé, což na citlivý zadeček není.

oli26
16. pro 2012

Za mě jedine penaten, bohužel se daji koupit snad jen v říši :( ale nikdy žádná opruzenina nic 🙂 Jo a 6 balíčku vyjde na 200

sedivka
16. pro 2012

doma jedine perlan s cistou vedou. Venku pampers sensitive

jarcatko
16. pro 2012

Doma používáme Huggies Pure, jsou bez parfemace. A s sebou do terénu jsme teď zkusili Pampers Sensitive, tak uvidíme, jaké budou...

svha
16. pro 2012

Když už ubrousky, vedou u nás Hipp nebo Babylove. Měli jsme i Pampers, Huggies, Linteo, Nivea, Johnson's baby a nebyl problém
Ovšem důležité je, aby se mimčo neosypávalo, značek je fůra. Proto doporučuji vyzkoušet.
Pro nás na doma je nejlepší pod kohoutek při stolici nebo mokrá plenka při močení. Já si nakonec z pohodlnosti koupila látkové ubrousky. Sice se musí prát, ale aspoň v nich není žádná chemie 😉.

augustka
16. pro 2012

Za mě Huggies pure a maximální spokojenost🙂

antarres
16. pro 2012

Huggies

medvidek
16. pro 2012

Zelené Pampers, ty jsou pro nás číslo jedna, dvojku ani nemáme, prostě nám jiné nevyhovují.

mafeska
16. pro 2012

Nejradši mám huggies pure,na druhém místě pampers sensitive (ty bílé) ale jen proto že je dostávám k nákupu plen jako dárek.

pavcza
16. pro 2012

Bílé Babylove 🙂

pucik
16. pro 2012

Ahojky, u nás jedině Babylove a je jedno které. Měli jsme k narození od kamarádky pampers s aloe vera a malej se tak osypal, že jsem je raděj použila jako ubrousek na stůl - mimochodem, kdo tyhle ubrousky vymyslel byl božský, mi je používáme snad na všechno 🙂 😉

beta.m
16. pro 2012

u nás vedou zelené Huggies, jdou dobře vytahovat a vlhké jsou akorát aby se zadeček dobře otřel 🙂

pejullka
16. pro 2012

babylove, jedno jake a pouzivam je taky na vsechno:D i na prach

ia.
16. pro 2012

Nivea, jsou drahé, ale jednou jsem zkusila a už nejdou nahradit ničím jiným 😅