Vybíráme kosmetiku, Weleda nebo Eoné? Poraďte

petrusew
7. pro 2011

Ahojte holky, zrovna jsem ve fázi vybírání kosmetiky. Přemýšlím nad weledou nebo eoné. Obě jsou mi blízké přírodní formou, jen si mezi nimi neumím vybrat a nevím co z nich pořídit.

ja.na81
7. pro 2011

Ahoj. Eoné neznam, Weledu pouzivam uz 15 mesicu 🙂 Ja dopredu nic nekupovala, protoze jsem pak po narozeni maleho dostala od sve porodni asistentky "startovaci" balicek Weledy - byl tam olejicek, krem na prdelku a krem na oblicej/telicko 🙂 Takze tyhle tri veci bych asi radila poridit 😉 ono vic vlastne potreba stejne neni. Jo ted vlastne jeste obcas koupim i z DM znacku Alverde - takovy gel do vody na koupani, hezky voni 😉

jop
7. pro 2011

@petrusew já mám vyzkoušené obě tyto značky, chce to zkusit, co bude miminku vyhovovat. Pro nás byl a je krém na zadeček od Weledy naprosto bezkonkurenční, chválí ho hodně maminek, takže ten bych určitě zkusila. Pak jsem měla nějaký koupelový olej od Eone, v pohodě. Vlastně jsem nic jiného ani nepotřebovala. Když teď už nekoupeme v oleji, tak občas mažeme Indulonou, synovi je to uplně jedno, neosypal se mi z ničeho.

ofelieee
7. pro 2011

já fandím Eoné a pak taky Nobilis Tilia. Jsou výhradně přírodní a český. I když vlastně používám jen obyčejnej mandlovej nebo meruňkovej olej na masáže a teď jsem vyrobila měsíčkovou mastičku z mandlovýho oleje, měsíčku a lanolinu z lékárny na zadeček - Kuba začal se trochu opruzovat, jak je zima. Nic víc nepotřebujeme... Weleda jsem ale měla olej proti striím a strii jsem neměla 🙂

petrusew
autor
8. pro 2011

Holky, moc děkuju. Já se právě víc přikláník k té eoné, ale ten krém na zadeček od té weledy vyzkouším asi taky. Právě že si ho hodně ženských chválí.

matyasek29_6
17. led 2015

hlasuji taky pro Weledu, jsme další případ spokojeného miminka bez opruzenin🙂jinak používáme mimo jiné ještě měsíčkovou kojeneckou koupel a měsíčkové pěstící mléko a mohu také vřele doporučit, obzvláště bez té koupele si už nedokážu ráchání ani představit🙂

kacenka1979
17. led 2015

Tak ja ani pro jedno....sudokrem na zadek nebo budchen ten je dobry i na vyrážku ...pak super na opruzeniny namichat sudokrem a imazol...na telo mleko od johnsons...na vlasky nivea na koupel taky nivea nebo johnsons....prvni 3 mesice koupani jen vodou a mazani olejem baby aviril😀 ale chce opatrne odskouset kazde mimco snese jine veci....jinak kamaradka používá eone a spokojenost....weleda za me nic moc

janawei
2. únor 2015

Já doporučuji Weledu, jsme s ní maximálně spokojení. Koupeme v čisté vodě, ale 1 x týdně přidávámě Měsíčkovou kojeneckou koupel a prckovi nedráždí ani očička, když se mu tam náhodou trocha vody dostane. Vzhledem k tomu, že je lehký atopik, tak používáme tu zklidňující řadu - Zklidňující pleťový krém a mléko a na zatím málo časté opruzeniny Zklidňující kojenecký krém. Před tím jsme zkoušeli Měsíčkový kojenecký olej a byl taktéž v pohodě, ale ta zklidňující řada mu vyhovuje přece jenom víc.

ivi88
2. únor 2015

Ja fandim eone, koupu malou jen ve vode, obcas v olejicku od eone, obcas mazu telovym mlekem Hipp (nemam rada oleje) Pokozku ma nadhernou. Na ven ted v zime na oblicej pouzivam Kalisto od eone a super, pekne voni. A pak na zadeček používám Medvídka- v 7 měsících jeste neměla ani jednou červený zadeček natoz opruzeniny. 🙂

danca21
2. únor 2015

My mame neco Eone a Nobilis thilia (Medvidka na zadecek, Lesni balzam pri kasli, inhalacni tycinku pri ryme, Jakoubka pri rustu zoubku, koupelovy olej Delfinek) a od Weledy kupuji mesickovy sampon pro malou i pro me.

heduska82
2. únor 2015

@petrusew Já od začátku používám Klorane bebe a neměnila bych.

petrusew
autor
2. únor 2015

Takže, děkuji všem za rady, zrovna teď jsou opět v kurzu 🙂 Pro dceru jsem měla měsíčkovou koupel od weledy, nakonec jsem nejvíc koupala v čisté vodě 🙂 Vzhledem k tomu, že se nám rozjel později atop, koupeme nadále v čisté vodě a mažeme eucerin atopic control mléko 🙂 U syna jsem rozhodnutá podle toho, co se nám osvědčilo u malé, méně je někdy více 🙂 Děkuji všem

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berticka84
15. lis 2016

Za sebe dávám určitě hlas kosmetice Eoné, Je v ní 70 % rostliných surovin v bio kvalitě.

zuzinka6
3. únor 2017

Ja taky hlasuju pro Eone