• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vybíráme náušničky pro miminko. Jaké?

ahoj,poradte mi prosim....narodi se mi neter. radi bysme ji jako darek koupili nausnice.
ale nevim jake :frowning2:
jake se doporucuji pro mimco? zlate?nebo bile?
jaka velikost?
a kdyztak bych byla moc vdecna za nejaky link. nechci na male setrit,ale max 1500,- :slight_smile:
dekuji
8. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa link nemám,ale kupovala jsem holce ty klasické malé kytičky s modrýma kamínkama-zlaté,ale zlaté kvůli tomu,že já sama nesnesu nic jiného než zlato-teda teď to myslím,tak že jsem na stříbro a ostatní alergická :grinning: -no na něco taky výhoda :grinning: určitě ti poradí ve zlatnictví,když řekneš že je to pro miminko tak ti snad nenabídnou kruhy :grinning:
8. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca kruhy mi nenabizeli,ale cpali mi nausnice s brilianty za skoro 2 a pul :rolling_eyes:
hele jak dlouho maly vydrzela ta nejmensi velikost?
8. říj 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vydržela do svatby :grinning: :grinning: pak jsem od táty dostala jiné :grinning: holka má 2,5 a do školy určo vydržej,chtěla jsem dát aspoň fotku,ale nevím jak to přiblížit aby jsi je viděla nerozmazané,ale zkusím to sem hodit,třeba se to dá přiblížit i tady :sweat_smile: ,ale má tu klasickou kytičku.My jsme teda taky z menšího města takže tady by asi s briliantem nepochodil :grinning:
8. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme koupili zlaté z bílého zlata ,ale nakonec je prodavam ,protoze jsme se radeji rozhodli pro ocel
8. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca aha,ja myslela,ze to je na par mesicu :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ceskezlatnictvi.cz/detske-nausnice?ids=85&krit=raz1-80-1 My budeme asi vybírat tady, připadá mi, že mají dost velký výběr.
8. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa no jsem asi vyjímečné dítě :grinning: :grinning: ,je pravda,že jsem nikdy nesnesla naušnice,které mě "blimbali" :grinning:
8. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa malá dostala tyto-viz obr. :wink: Zkusím zjistit cenu.
8. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tyhle přesně máme,ale já je kupovala za 1100kč :sweat_smile: http://www.ceskezlatnictvi.cz/zlate-detske-nausnice-zlute-zlato-17?idk=zldnau46|87
Ale teda krááásnej link,to v tom zase budu pořád šmejdit :grinning:
8. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkni sem: www.gemsdiamonds. My jsme tu dcerce koupili tyto:
http://www.gemsdiamonds.cz/8339-detske-nausnice/27083-detske-nausnice-se-zirkony-408-0003-01/. Nad 1.500,- si neúčtují poštovné a ještě dávají stříbrný přívěsek jako dárek. :wink:
8. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajafra
@janca_dobi
@lucy222
@crca
holky diky moc,nejake urco vyberu :slight_smile:
jen jak koukam na ty naucnicky uplne to ve me probudilo touhu po holcicce :dizzy_face: :grinning:
9. říj 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
@mamkamarketa Já jsem zase vybrala Karolínce naušničky tady a přiznám se, že jsem nevěděla jaké. Líbí se mmně jich tady víc.
9. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa tak ty nase pry staly neco nad 2000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa teda já už sice jednu cácoru mám,ale taky mě to nějak navnadilo :grinning: ale mě stačí když se ráno vzbuděj a touha je v pr..li :grinning: jsou snad ta nejlepší antikoncepce a když mají vůbec svůj den D..... :rolling_eyes: :grinning:
9. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@crca mi povidej :rolling_eyes: nas kluk byl v pohode,vztekani jsem neznala...ale ted v necelych 3 letech-MASO :fearful:
9. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca_dobi Jani napsala jsem zprávu..
31. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky, až budete vybírat náušničky pro vaše holčičky, podívejte se na Cutie Jewellery. Náušničky jsou z kvalitního zlata, s bezpečným zapínáním a jsou velmi lehké. :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@neyki ty jsou krásné...jen bych je brala s fialovou
16. kvě 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Ve fialové máme taky. :slight_smile: Nejsou sice přímo v katalogu, ale když vstoupíte do konfigurátoru, můžete si navolit libovolnou kombinace barev.
16. kvě 2016 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neyki ano už jsem na to prisla :D ja jsem teprve těhotná ale stranky si uložim jsou moc šikovné :slight_smile: a jsou to všechno velikosti právě pro miminka,,na první náušničky?
16. kvě 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy222 Tyhle jsme koupili taky :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Náušničky jsou vhodné jak pro miminka, tak pro starší holčičky. Potom už záleží na tom, jaké zapínání zvolíte. Když pro miminko vyberete brizuru, mělo by to být ideální. :slight_smile: Těší mě, že se vám stránky líbí, v blízké době budeme mít stránky nové, snad hezčí a přehlednější. :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neyki Ty jsou krásné!
16. kvě 2016 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiniquest Děkujeme. :slight_smile: Jaké se vám líbí nejvíce?
16. kvě 2016 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neyki Já bych asi vybrala ty poměnkově modré, ovšem pro našeho klučinu to nebude :grinning:
16. kvě 2016 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neyki ty jsou nádherné
16. kvě 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice Děkujeme. :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2016 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neyki asi objednám pro naši malou slečnu
16. kvě 2016 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek