Vybíráme náušničky pro miminko. Jaké?

mamkamarketa
8. říj 2011

ahoj,poradte mi prosim....narodi se mi neter. radi bysme ji jako darek koupili nausnice.
ale nevim jake ☹
jake se doporucuji pro mimco? zlate?nebo bile?
jaka velikost?
a kdyztak bych byla moc vdecna za nejaky link. nechci na male setrit,ale max 1500,- 🙂
dekuji

crca
8. říj 2011

@mamkamarketa link nemám,ale kupovala jsem holce ty klasické malé kytičky s modrýma kamínkama-zlaté,ale zlaté kvůli tomu,že já sama nesnesu nic jiného než zlato-teda teď to myslím,tak že jsem na stříbro a ostatní alergická 😀 -no na něco taky výhoda 😀 určitě ti poradí ve zlatnictví,když řekneš že je to pro miminko tak ti snad nenabídnou kruhy 😀

mamkamarketa
autor
8. říj 2011

@crca kruhy mi nenabizeli,ale cpali mi nausnice s brilianty za skoro 2 a pul 🙄
hele jak dlouho maly vydrzela ta nejmensi velikost?

crca
8. říj 2011

mě vydržela do svatby 😀 😀 pak jsem od táty dostala jiné 😀 holka má 2,5 a do školy určo vydržej,chtěla jsem dát aspoň fotku,ale nevím jak to přiblížit aby jsi je viděla nerozmazané,ale zkusím to sem hodit,třeba se to dá přiblížit i tady 😅 ,ale má tu klasickou kytičku.My jsme teda taky z menšího města takže tady by asi s briliantem nepochodil 😀

nepiha
8. říj 2011

my jsme koupili zlaté z bílého zlata ,ale nakonec je prodavam ,protoze jsme se radeji rozhodli pro ocel

mamkamarketa
autor
8. říj 2011

@crca aha,ja myslela,ze to je na par mesicu 😅 😀

pajafra
8. říj 2011

http://www.ceskezlatnictvi.cz/detske-nausnice?i... My budeme asi vybírat tady, připadá mi, že mají dost velký výběr.

crca
8. říj 2011
crca
8. říj 2011

@mamkamarketa no jsem asi vyjímečné dítě 😀 😀 ,je pravda,že jsem nikdy nesnesla naušnice,které mě "blimbali" 😀

lucy222
8. říj 2011

@mamkamarketa malá dostala tyto-viz obr. 😉 Zkusím zjistit cenu.

crca
8. říj 2011

Tak tyhle přesně máme,ale já je kupovala za 1100kč 😅 http://www.ceskezlatnictvi.cz/zlate-detske-naus...
Ale teda krááásnej link,to v tom zase budu pořád šmejdit 😀

janca_dobi
8. říj 2011

Mrkni sem: www.gemsdiamonds. My jsme tu dcerce koupili tyto:
http://www.gemsdiamonds.cz/8339-detske-nausnice.... Nad 1.500,- si neúčtují poštovné a ještě dávají stříbrný přívěsek jako dárek. 😉

mamkamarketa
autor
9. říj 2011

@pajafra
@janca_dobi
@lucy222
@crca
holky diky moc,nejake urco vyberu 🙂
jen jak koukam na ty naucnicky uplne to ve me probudilo touhu po holcicce 😵 😀

sebestka
9. říj 2011

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
@mamkamarketa Já jsem zase vybrala Karolínce naušničky tady a přiznám se, že jsem nevěděla jaké. Líbí se mmně jich tady víc.

lucy222
9. říj 2011

@mamkamarketa tak ty nase pry staly neco nad 2000 😝

crca
9. říj 2011

@mamkamarketa teda já už sice jednu cácoru mám,ale taky mě to nějak navnadilo 😀 ale mě stačí když se ráno vzbuděj a touha je v pr..li 😀 jsou snad ta nejlepší antikoncepce a když mají vůbec svůj den D..... 🙄 😀

mamkamarketa
autor
9. říj 2011

@crca mi povidej 🙄 nas kluk byl v pohode,vztekani jsem neznala...ale ted v necelych 3 letech-MASO 😨

sarusa
31. bře 2014

@janca_dobi Jani napsala jsem zprávu..

neyki
16. kvě 2016

Milé maminky, až budete vybírat náušničky pro vaše holčičky, podívejte se na Cutie Jewellery. Náušničky jsou z kvalitního zlata, s bezpečným zapínáním a jsou velmi lehké. 🙂

denousek
16. kvě 2016

@neyki ty jsou krásné...jen bych je brala s fialovou

neyki
16. kvě 2016

@denousek Ve fialové máme taky. 🙂 Nejsou sice přímo v katalogu, ale když vstoupíte do konfigurátoru, můžete si navolit libovolnou kombinace barev.

denousek
16. kvě 2016

@neyki ano už jsem na to prisla :D ja jsem teprve těhotná ale stranky si uložim jsou moc šikovné 🙂 a jsou to všechno velikosti právě pro miminka,,na první náušničky?

barumat
16. kvě 2016

@lucy222 Tyhle jsme koupili taky 🙂

neyki
16. kvě 2016

@denousek Náušničky jsou vhodné jak pro miminka, tak pro starší holčičky. Potom už záleží na tom, jaké zapínání zvolíte. Když pro miminko vyberete brizuru, mělo by to být ideální. 🙂 Těší mě, že se vám stránky líbí, v blízké době budeme mít stránky nové, snad hezčí a přehlednější. 🙂

martiniquest
16. kvě 2016

@neyki Ty jsou krásné!

neyki
16. kvě 2016

@martiniquest Děkujeme. 🙂 Jaké se vám líbí nejvíce?

martiniquest
16. kvě 2016

@neyki Já bych asi vybrala ty poměnkově modré, ovšem pro našeho klučinu to nebude 😀

jahodnice
16. kvě 2016

@neyki ty jsou nádherné

neyki
16. kvě 2016

@jahodnice Děkujeme. 🙂

neyki
16. kvě 2016
jahodnice
16. kvě 2016

@neyki asi objednám pro naši malou slečnu